PDA

Переглянути повну версію : Складання протоколу (як себе поводити)


Just be
22.04.2008, 17:26:47
1) Якщо вам дають на підпис протокол, в якому не заповнений розділ "суть правопорушення" - пишемо в цьому ж розділі:
Інспектор (повністю ПІБ та звання інспектора, що складав протокол) грубо порушив вимоги «Інструкції з організації провадження та діловодства у справах про адміністративні порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху», а саме: Разділ 2 «Оформлення матеріалів про порушення правил» та надав мені незаповнений протокол для підпису.
Підпис.
На вільних строках, що залишилися намалювати великий ЗЕТ.
2) Якщо зловили на "фару" - пишемо в розділ "пояснення":
Рухався у щільному потоці транспорту зі швидкістью (на 5-10 км/год меньша ніж положено). Показники швидкості, встановлені приладом (назва і серійний номер приладу), не можуть вважатись доказом скоїння саме мною правопорушення, так як неможливо встановити аутентичність та належність зафіксованої швидкості до мого автомобілю. Протокол складено з порушенням ст. 2.14 «Інструкції з організації провадження та діловодства у справах про адміністративні порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху», а також ст. 251 КоАП. Ходатайствую перед Судом у закритті справи у зв`язку з невідповідністью протоколу вимогам ст. 256 КоАП та відсутністю складу адміністративного правопорушення (керуючись ст. 247).
Підпис.
На вільних строках, (в тому чіслі і там де повинні писати свідки) намалювати великий ЗЕТ.
Дане формулювання справедливе тільки в випадку, якщо покази швидкості зафіксовані приладом, не спроможним надати докази правопорушення скоєнного вами(фото-відео зйомка та ін., вказані в ст. 2.14 «Інструкції з організації провадження та діловодства у справах про адміністративні порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху», а также ст. 251 КоАП.).

3) Якщо проїхали на забороняючий сигнал світлофору - пишемо в розділі "пояснення":
Виїхав на перехрестя (регульований пішоходний перехіт, тощо) у мить коли миготливий зелений сигнал світлофора змінився на жовтий. Щоб не вдаватись до екстреного гальмування, та не створювати аварійно-небезпечну ситуацію на перехресті, я виконав вимоги п. 8.11 Правил дорожнього руху та звільнив перехрестя.
Підпис.
На вільних строках, (в тому чіслі і там де повинні писати свідки) намалювати великий ЗЕТ.

Роздрукувати і возити в бардачку 8-)

Nazik
22.04.2008, 20:16:23
Вже багато-як грузив даїшників, але так ще не пробував.
Just be, +1

Пропоную в цій темі описувати подібні випадки і виходи з них, а також те, як відстояти свої права перед незаконними діями працівників даі.

Anesteziolog
22.04.2008, 22:01:40
В мене запитання ше таке може хтось знає. Мене знайомий запитав і мені самому стало цікво. Якшо пяний водій за рулем але прав він не має. То шо даішники можуть йому зробити. (Різні варіанти : водій сидить з боку з правами і документами на машину, в пяного водія є док на машину...) Хтось шось знає якісь закони?

найманець
22.04.2008, 22:39:49
Роздрукувати і возити в бардачку

Ріспєкт і дякую!

Alex
22.04.2008, 22:49:30
Якшо пяний водій за рулем але прав він не має. То шо даішники можуть йому зробити.

если будет им доказывать, что они ему ничего не сделают то думаю мало ему не покажется :) Потом будет всем говорить, что морда у него разбита оттого, что несколько раз падал на ступеньках ближайшего отделения милиции (сам) :)

NAT
22.04.2008, 23:24:02
Якщо їхати п'яним за кермом і коли жезл даїшника змусить вас зупинитись: різко зупинитись, витягнути ключі з запалення, дістати з під сидіння резервну пляшку горілки, вийти на вулицю і закрити авто, перед працівником ДАЇ добре сьорбнути. Оскільки він бачив що ви пили після закінчення руху - везти вас на експертизу є абсурдом.LOLLOLLOL
Знаю про такі випадки особисто. Це все мусить звичайно відбуватись на очах у громадськості або в іншому випадку ви ризикуєте попасти в лікарню та бути позбавленими прав. ДАЇ ніколи не можуть визнати себе ПОЗОРНИМИ ЛОХАМИ - хоча це правда.

Alex
22.04.2008, 23:35:44
вийти на вулицю і закрити авто, перед працівником ДАЇ добре сьорбнути.

прикольная система ! заценил ! Конечно тут можно представить кучу курьезных ситуаций - на как вариант мега позитивный :)

Lehae34
23.04.2008, 11:13:00
Ребята! Не садитесь пьяными за руль! Никогда! Возмите такси! Позвоните трезвому другу! Не поломайте жизнь себе и другим!
А если попались - готовте касу полюбому! 100 бушей тариф вроде.

bmwe36petro
23.04.2008, 11:16:30
Ребята! Не садитесь пьяными за руль! Никогда! Возмите такси! Позвоните трезвому другу! Не поломайте жизнь себе и другим!
погоджуюсь на всі 100!!!

BMW-ЮРА
23.04.2008, 14:05:12
Та взагалі погоджуюсь,що за кермом краще невживати спиртних напоїв,бо можна наробити неприємності собі і пересічним!!!
А позбутись водійських прав для любителів їзди то булоб найгірше...

Anesteziolog
23.04.2008, 15:12:33
Ребята! Не садитесь пьяными за руль! Никогда! Возмите такси! Позвоните трезвому другу! Не поломайте жизнь себе и другим!
Згідний на всі 100 також. Але цікаво шо можуть зробити, якщо 2 ситуація: в тебе прав нема взагалі (навіть ніколи не було) і ти проїхав на червоне світло чи не пропустив пішоходів, що можуть зробити тобі ДАІ?

Alex
23.04.2008, 16:09:13
що можуть зробити тобі ДАІ?

при удачном раскладе думаю из этого получится криминальное дело

был бы я ментом - повесил бы для начала на тебя угон :)

Rostixbmw
23.04.2008, 23:46:14
Ребята! Не садитесь пьяными за руль! Никогда! Возмите такси! Позвоните трезвому другу! Не поломайте жизнь себе и другим!
А если попались - готовте касу полюбому! 100 бушей тариф вроде.

100 % прав и поддерживаю !!!!!!!!!

augustino
21.11.2008, 14:15:54
Згідний на всі 100 також. Але цікаво шо можуть зробити, якщо 2 ситуація: в тебе прав нема взагалі (навіть ніколи не було) і ти проїхав на червоне світло чи не пропустив пішоходів, що можуть зробити тобі ДАІ?
Найпереше заберуть машину на штраф.майданчик,а тебе з собою.А далі,вроді,та сама процедура,що і при затримані,коли ти забув документи дома (чи в коханки зі штанами:) ).А штраф там серйозний (був десь 60 грн. а зараз 600)