PDA

Переглянути повну версію : Автосервіс в смт.Янів (Івано-Франкове)


EmOne
21.04.2008, 16:28:43
Короче так. Я в житті більше купляти не буду машину яка пригнана з Німеччини без розмитнення. Тільки маг=шину яка вже на номерах і на яку можна подивитися і протестувати. Виявилося шо в мене ВСЯ ходора Вся (фактично) потребує заміни.! ( деякі всетаки деталі можуть ше жити) Довго не буду розписувати шо до чого і т.д. але : 1) Деталі . Самі розумієте з такою кількістю роботи я шукав найдешевші ціни . Частково купляв у багатьох магазинах але зроблю рейтинг магазинів з найдоступнішими цінами які я надибав :1) це Корольова 7 2) Магазин №12, авторынок на Перфецького - хоча не на всі деталі! ( всі ці магазини описані в темі "Магазини з запчастинами". 3) Третє місце я просто ненайшов)8-) хоча : ... зараз взнавав недавно зовсім на кінцеві деталі ціни то мені виходить дешевше в Магазин "Все для Вашого Авто", пл.Д.Галицького, 12. Я там правда ше не був так шо як тільки куплю то напишу))). але це тільки по деталях.!!!!!!!!!! Тема про сервіси. ТАк як і деталі... я шукав сервіс. Фактично на всіх був.!!!!!! Найбільший розвод получився на Лівандовці в Семена ... так , чисто пацанчики до списку накинули лишні 5 детальок))) і ціни порадували) на Чупринки взагалі не дуже хотіли на Беху дивитися їх більше Вольци і опеля цікавлять.. я дуже і дуже добре насушив голову цими питаннями. Але всетаки вийшов з ситуації. Згадав шо в мене брат колись працював на автосервісі. Попросив помогти з питанням діагностики і т.д. Але їхати треба було в Янів.. ну фігня я вже ітак наїздився багацько то туда поїхав.. Я був здивований. дуже приємно.. мені стало реально шоб не збрихати на всій роботі десь на 300 грн дешевше чим у Львові крім того шо ставляться дуже добре і дуже класно в ходових розбираються . І не саме в Бехах ( як наші Львівські горе спеціалісти) а фактично у всому. я там роблю вже 3 раз... і ше після Пасхи поїду я зі всіма перезнайомився дуже класні люди..але саме головне мене порадувала оперативна робота. класний підхід( вони весь час зі мною радились і підказували шо требе робити а шо ше може їздити) і звичайно ціни. Я у Львові цього не найшов. Я тепер тільки туда тусую. І голова не болить за ціни і стояти нат душою шоб тобі дійсно поміняли то шо ти купив. а не реставрували або шось старе пхали.

realnero
21.04.2008, 20:57:30
__________________
BMW - це сплошна трата грошей.

Убитое БМВ(как впринципе и любая другая машина) это сплошная трата денег :-) а ухожоное это наслаждение ;-)

Hot Like Ice
21.04.2008, 23:52:09
Якщо можна при рекламі сервісів давати ціну на заміну хоча б якоїсь з деталей. Ну і адресу обовязково. А,що до магазинів запчастин,дешевше всього в магазині де працюють наші БМВ агенти Діма і Андрій я рахую.. перевірено і не раз і не одним мною,в мене всі знайомі після того як я даю їм телефон Андрія, дзвонять максимум через 10 хвилин з радісними криками "Ти знаєш скільки мені сказали??? А я вже збирався дати в два раза більше!!!"

Буде приємно знайти сервіс з таким відношенням і якісттю роботи про яку ти пишеш.. Головне,щоб це дійсно було так.. Я вже не раз розчаровувався в тих,хто справляв таке враження.Дуже хотілося б переконатися,що ще є сервіси після яких немає негативу.

EmOne
22.04.2008, 11:57:57
То було десь місяць назад.. не памятаю. але ціни маю доа записані ..подивлюся і напишу)))) а на рахунок агентів ))) ти маєш на увазі вул.Лазаренка? ....... я не погоджуся. там мені тільки одні передні шарові лємфордер виходили на 120 грн. дорожчі в прівнянні з Корольова. але то таке. я пишу просто ділюся враженнями. мені чесно сказати всерівно хто де шо купляє. На Лазаренка найдешевше шо получилося це галогенки за 300 грн. у всіх 330 грн. і вище було.... і то добре шо не замовляв бо найшов по 200 грн)))))))

найманець
22.04.2008, 14:13:56
Я був здивований. дуже приємно.

класно. за містом швише і дешевше - переконався на тому, шо колеса перекинув на літні у винниках без черги. і без стресів і цейтнотів, характерних для прикладу шиномонтажу біля південного. А де саме в Янові? вивіси якісь ціни, контакти і тд, плз!

Hot Like Ice
22.04.2008, 21:10:48
То було десь місяць назад.. не памятаю. але ціни маю доа записані ..подивлюся і напишу)))) а на рахунок агентів ))) ти маєш на увазі вул.Лазаренка? ....... я не погоджуся. там мені тільки одні передні шарові лємфордер виходили на 120 грн. дорожчі в прівнянні з Корольова. але то таке. я пишу просто ділюся враженнями. мені чесно сказати всерівно хто де шо купляє. На Лазаренка найдешевше шо получилося це галогенки за 300 грн. у всіх 330 грн. і вище було.... і то добре шо не замовляв бо найшов по 200 грн)))))))


А мені не все одно хто і де щось купує,так,що прошу поділитися інформацією по цінам які на твою думку нижчі!!! Де протитуманки за 200 грн. ??? 8-P Тут всім потрібні нормальні ціни,так,що як тільки щось знаходимо дешево одразу повідомляємо. Потрібно допомагати одне одному. На те ми і клуб.8-)

Rostixbmw
22.04.2008, 21:22:22
я не погоджуся
От в тому і проявляється перевага клубу : ціна міняється вниз !

Nazik
22.04.2008, 21:39:31
EmOne, Так де ж ті галогенки за 200 грн, я б взяв???

Anesteziolog
22.04.2008, 22:57:28
Я б тоже взяв. Де ти їх брав?

EmOne
23.04.2008, 10:27:38
я їх ше не брав .я тільки взнавав як варіант на Корольова мені обіцяли шо можна зробити але я ше не замовляв бо кордон стоїть. та ну його на ... то всьо скоро бля продам той мінінгіт візьму собі форд скорпіо 2 і не буду тріпати мозги. (((((

найманець
23.04.2008, 11:04:49
Форд чи не форд - справа кожного.
от тіко POWER

Hot Like Ice
23.04.2008, 22:14:32
Щось я не зрозумів,що сталося.. Що не так з БМВ і ,що так з Фордом?

GMYPiK
10.09.2009, 17:29:17
EmOne, дай координати в янів, пліз!

android
26.03.2010, 14:18:32
GMYPiK,
http://yanivgames.at.ua/photo/1-0-38 - фото готелю Олімп. Зразу біля нього і є автосервіс.
http://yanivgames.at.ua/photo/5-0-1053-3 --- карта.