PDA

Переглянути повну версію : повідомлення в суд


степан
13.02.2011, 21:48:42
у кількох моїх знайомих котрі придбали собі в 2009р. фургони приходять повідомлення з суду про оплату податків що при реєсрації вже були сплачені.квитанції за такий час вже не має.
що в таких випатках робити.можливо хтось з таким зтикався.
дякую.

Streetracer
13.02.2011, 23:55:35
у кількох моїх знайомих котрі придбали собі в 2009р. фургони приходять повідомлення з суду про оплату податків що при реєсрації вже були сплачені.квитанції за такий час вже не має.
що в таких випатках робити.можливо хтось з таким зтикався.
дякую.
Ти точно той кидала з МРЕВ, давай но десь зустрінемось, боржок маєш!!!!! Просто я б вже забув, але не думав що в тебе на стільки совісті немає, а ти знов за своє.... А BMW щось в тебе не пригадуеться.... Ти кого тут розвести хочеш????

Anesteziolog
14.02.2011, 00:10:27
Streetracer, розкажи шо сталось? тебе кинув Степан якийсь? де ти найшов його?

Streetracer
14.02.2011, 07:02:06
тебе кинув Степан якийсь? де ти найшов його?
Декілька місяців один "добрий" чоловік пообіцяв зробити техогляд (я так зрозумів що не мені одному), взяв гроші(на податки та різні видаткові потреби) , папери і все(((( потім почав морозитися, не брав трубку, зараз взагалі номери телефонів поміняв....
Потім мої знайомі почали цікавитись цим чоловіком (так як я зараз за кордоном і не маю змоги його шукати ), і виявилось, що він має в районі Тойоти на Кульпарківській гараж, має сріблясту опеля омегу з номерами 1114, де живе, з етичних причин казати не буду, але знаю.
І тепер тут я читаю повідомлення про гараж, допомогу по ТО і всякі "ведмежі" послуги від якогось Степана, при співставленні прочитаного (ще деякої інформації не для широкого загалу) і логічному аналізі я розумію, що це та ж сама людина, навіть телефон схожий. Я до кінця розберусь в цьому і дам знати... Його щастя, що я зараз в бундесі. Будьте дуже обережні з цією людиною, бо щось черговим лохотроном попахує(((((

{ додано через 8 хвилин }
Я вже б й забив на те все, мені як би не особливо вжилу, але бачу, що людина знов за своє взялась, та й ще й з розмахом, тому й хочу попередити одноклубників про афериста

степан
14.02.2011, 09:12:09
ти щось може путаєш.я вже 15 років не змінюю номер телефону.0677061112 .і нікого я не кидав.а якщо хочеш зустрітись можна зустрітись.

{ додано через 35 хвилин }
може мій гараж відкрився не в тому місці що ти вчора зареєструвався в клубі .щоб усіх попередити.я думаю що когось жаба дусить.(вложити кілька тон бабла і кинути кугось на шарову упору).(не смішно) пацани заїзжайте на каву познайомимось

Streetracer
14.02.2011, 09:41:27
хочеш зустрітись можна зустрітись
Приїду з бундесу, обов"язково зустрінемось))))))і нікого я не кидав І тебе зараз по судам не тягають????
може мій гараж відкрився не в тому місці
Тобі місця ніде не буде, обіцяю!!!!!!!!!!

Vomont
14.02.2011, 09:57:08
час розтавить всі крапки над "і". А зараз пропоную цю дискусію припинити.