PDA

Переглянути повну версію : E36 Заміна клімат-контролю!


VIP M3
04.02.2011, 19:16:09
На моїй машині стоїть клімат з нецифровим управлінням, зараз хочу зробити заміну на цифрове + сам клімат(блок), так як він уже йду з електричним керуванням! Підскажіть, можливо хтось вже з цим зіштовхувався? Чи будуть при заміні суттєві нюанси і т.д.?

axel
05.02.2011, 13:20:00
Підскажіть, можливо хтось вже з цим зіштовхувався? Чи будуть при заміні суттєві нюанси і т.д.?
Будуть. Тому що в твоєму варіанті управління клапаном і заслонкою відбувається за допомогою троcиків, а у цифровому варіанті усе це управління відбувається за допомогою електроклапанів.

BAKS
05.02.2011, 14:16:47
Будуть. Тому що в твоєму варіанті управління клапаном і заслонкою відбувається за допомогою троcиків, а у цифровому варіанті усе це управління відбувається за допомогою електроклапанів.

OFF: Краще машину поміняти :big_boss:))

VIP M3
05.02.2011, 15:15:17
Та ні хлопці, я купив цифрове управління разом з усією валинкою до нього, з проводкою, фішками і т.д., тобто старе все викідаю, а нову в зборі буду встановлювати! Цікавить те, чи підійдуть мідні і нержавіючі трубочки, що йдуть відповідно до фріона і антифрізу?

Vomont
05.02.2011, 23:44:20
Петро собі доставляв кліму це точно,його треба питати

Anesteziolog
06.02.2011, 13:45:38
тобто старе все викідаю,
Не зрозумів чому викидаєш? воно що не працює? І взагалі чому вирішив поміняти?

VIP M3
06.02.2011, 15:26:39
Працює, але хочу цифрове, воно цікавіше і сучасніше, тим більше є можливість поміняти!

bmwe36petro
07.02.2011, 11:55:12
VIP M3, якщо усі складові нової кліми маєш, то проблем не повинно виникнути, я ставив собі, але в мене взагалі кліми не було, то довелося робити 2 отвори в кузові, але вони заводом передбачені, в твоєму випадку думаю все набагато простіше буде, правда розбирати багато доведеться.

VIP M3
07.02.2011, 16:16:57
Петро, завтра даю машину на зміну кліми, думаю, що все має бути супер і без нюансів! В середу заберу, напишу як все пройшло!

Anesteziolog
08.02.2011, 02:49:03
ок. і напиши будь ласка потім вартість кліми і роботи багатьом думаю буде дуже цікаво.

VIP M3
09.02.2011, 14:44:23
І так, сьогодні забрав машину! Перше враження супер, вид модний, але як завжди в якомусь позитиві є негатив і навпаки!
По-перше: знімаючи торпедо, слід памятати, що краще цю справу довірити кваліфікованим спеціалістам, або ж тим, хто має поняття, що він має з тим робити і як! Тобто "жадібний - в два рази більше платить"! Якщо цю процедуру роблять аматори, виникає проблема з поломкою кліпс, фішок, проводки, струшування лампочок, помилок на щитку приборів та ін. Простими словами - "не знаєш, не лізь"!
По-друге: після заміни, завоздушена с-ма охолодження (пічка відповідно дує не теплим повітрям, а температура в с-мі зростає). Це не проблема, особливо для BMW, розвоздушення с-ми відбувається за допомогою вентиля, який безпосередньо знаходиться на радіаторі біля кришечки заливної горловини бачка охолоджуючої рідини. Після стравлення тиску (звільнення зайвого повітря в системі), все стає на своє місце, температура в с-мі зменшується до норми, а пічка відповідно подає тепле повітря. Якщо після стравлення, стрілка температури не зайняла необхідної позиції, процедуру необхідно повторити. Гадаю, тим хто має чи буде мати справу з пічкою, чи буде в подібній ситуації, ця інформація стане в пригоді! Доречі, дуже зручно!
По-третє: після таких процедур, не слід забувати про заміну, чи дод. кількість охолоджуючої рідини або її повну заміну, якщо це необхідно, а також "Фріону", який дає про себе знати тільки в літку!
Ціна роботи, заміни "клімат-контролю" коливається від 600грн. до 1000грн., залежно на яку станцію віддати свою "красуню"!
Взагалі задоволений і не шкодую, що все почав, так навіть цікавіше!
Доречі продаю свій напівавтоматичний клімат-контроль, якщо зацікавить пишіть!

ValodjaE36
09.02.2011, 15:08:21
Молодець !!! гарний опис:respekt:
Розпиши що міняли? бо самим дисплейом не обійшлось!

VIP M3
09.02.2011, 22:56:49
Просто і зі смаком! Знімаєш стару, ставиш нову і все! Весь агрегат ідентичний електричному, тільки звісно в ньому мех.керування засувками! Решта рекомендацій і порад див. в поемі вище!

BMW-ЮРА
10.02.2011, 01:35:47
VIP M3, то якщо у мене стоїть кліма з механічними регуляторами, то замінивши табло на цифрове нічого не потрібно міняти, переробляти. Все буде функціонувати добре?

VIP M3
10.02.2011, 13:21:58
Ні! Необхідно ще замінити "баян" розміром 50*40см, що стоїть за торпедою на електричний. Він аналогічний твому, тільки з електрозасувками! суть в тому, що мех. витягуєш, ставиш на його місце електро і все сідяє на своє місце. Трубки, воздуходуви, заслонки і т.д. - ідентичні! Решту вказано вище!

viper
11.02.2011, 09:28:16
ціна твоєї кліми?продаш по з.ч?

VIP M3
11.02.2011, 11:02:19
250$ в комплект входить: вся проводка з фішками, тросик, 2 блоки управління та сам блок клімат-контролю!

yroman3
02.06.2011, 14:58:48
Ціна роботи, заміни "клімат-контролю" коливається від 600грн. до 1000грн., залежно на яку станцію віддати свою "красуню"!
Агов, люди добрі, підкажіть де таке і за такі гроші роблять ??? ??? ???

Djava
28.04.2012, 12:28:38
якщо стару кліму будеш продавати то пиши ціну в пп