PDA

Переглянути повну версію : E34 Вийшов з ладу бензонасос


Zhygan
03.02.2011, 18:44:03
привіт!
полетів у мене бензонасос! чи знає можливо хтось де їх ремонтують і чи ремонтують взагалі??
або підказати фірму виробника, якийсь номерок і приблизну ціну?
і ше чому він міг би полетіти? які причини? (на машині стоїть газ-метан, якщо це звичайно важливо)

наперед вдячний за допомогу!!!

andriy320e30
03.02.2011, 18:55:16
привіт!
полетів у мене бензонасос! чи знає можливо хтось де їх ремонтують і чи ремонтують взагалі??
або підказати фірму виробника, якийсь номерок і приблизну ціну?
і ше чому він міг би полетіти? які причини?
насоси мають свій ресурс приблизно 200-250тис .ремонтувати - гроші на вітер.
тут три варіанта
купити польський замінник виїздить 30000 або 1000км як повезе ю в мене наїздив 10000 і почав гудіти
купити нормальний новий .
або бу но тут лотерея
фірми бош або піербург то по оригіналу

bmwe36petro
04.02.2011, 08:58:00
ремонтувати - гроші на вітер.
Не правда!!! Я в 2007 році свій реставрував, до сьогодні їздить (тьху-тьху) нормально, треба знати кому довіряти реставрацію. Є люди котрі займаються бензонасосами, мають підмінний фонд, тобто ти їм віддаєш свій неробочий, доплачуєш (тоді це було 70 у.о.) і отримуєш відреставрований з річною гарантією. Ось телефони знайшов 0503375507 і 0676721020 Сергій звати (якщо не помиляюсь).

ormaks
04.02.2011, 10:19:02
Газ немає відношення!єдине но,це коли ти постійно їздиш на пустому баку,на "лампочці"(3-5літрів).3 роки назад в мене гавкнув, купляв БОШ-70уо,новий.Машина також на газу,пропан.

Nikola
04.02.2011, 10:24:05
Знайомий розказував що на39 поставив від пассата індентичний ціна смішна і навіть їздить.:biggrin:

andriy320e30
04.02.2011, 10:27:30
треба знати кому довіряти реставрацію
можливо .я просто наїздив 10000км на такому. той новий польський то був реставрований оригінал помальований в синій колір

Stebnyk
04.02.2011, 12:19:22
Льоха колись бавився з бензонасосом в своїй Е34, ось повний опис: http://bmw-alliance.com.ua/forum/viewtopic.php?f=19&t=36

Zhygan
04.02.2011, 13:54:40
Не правда!!! Я в 2007 році свій реставрував, до сьогодні їздить (тьху-тьху) нормально, треба знати кому довіряти реставрацію. Є люди котрі займаються бензонасосами, мають підмінний фонд, тобто ти їм віддаєш свій неробочий, доплачуєш (тоді це було 70 у.о.) і отримуєш відреставрований з річною гарантією. Ось телефони знайшов 0503375507 і 0676721020 Сергій звати (якщо не помиляюсь).

а можна просто стари й здати? бо я вже замовив новий(((

{ додано через 4 хвилини }
Газ немає відношення!єдине но,це коли ти постійно їздиш на пустому баку,на "лампочці"(3-5літрів).3 роки назад в мене гавкнув, купляв БОШ-70уо,новий.Машина також на газу,пропан.

доречі останнім часом так і було( в мене якраз вже і пробіг 252 тис, час підійшов його вже напевно!

bmwe36petro
04.02.2011, 14:05:31
а можна просто стари й здати?
цього тобі не скажу, бо не знаю, звони питай, але думаю багато тобі за нього не дадуть.

Zhygan
04.02.2011, 15:49:30
цього тобі не скажу, бо не знаю, звони питай, але думаю багато тобі за нього не дадуть.

ну краще хоть шось ніж нічого)

kalgan
21.02.2011, 04:28:12
я ставив замінник за 210гр. вже 30тисяч

BMW-ЮРА
21.02.2011, 08:30:07
Ще по оригіналу йде VDO(Siemens). В мене такий стояв. Проблема виглядала наступна. Дав батькові авто і за три з половиною роки машина перший раз стала, недоставила додому два кілометри. До того часу ніколи ніяких проблем не виникало. Розібравшись згодом прийшов до висновку, що це бензонасос. Коли почали його знімати і попробували потім напряму до акумулятора він працював. Тоді взялись за реле і дроти. На форумі десь читав, що в людини проблема була в дротах. Приїхав до мене електрик, підключив компютер і також провірив насос і виявилос, що це всетаки він. Батько його на другий день провірив, він звичайно почав працювати, але коли поставив його назад в бак, він всетаки не працював. Проблему вирішила заміна на новий, такий самий. Оригінал взборі разом з датчиком і поплавком вийшов 95 Євро. Насос Бош в штатні кріплення Сіменса не підходив, він тонший і не тримався там як слід. Рідний пройшов 268 тис. км., надіюсь той в мене вже не полетить.:biggrin: Подяка Ігору та Володі за допомогу в терміновій доставці бензонасоса на Самбірщину!:friends::respekt:

{ додано через 2 хвилини }
Не ведіться на б/у, чи замінники, хіба якщо ви не плануєте їздити на свому авто, а везете його на базар, але тут також на совість, можете попастись при покупці на таке ж лайно! Тому обирати Вам!

bmwe36petro
21.02.2011, 09:21:12
Оригінал взборі разом з датчиком і поплавком вийшов 95 Євро.
а б/в рівно в 2 рази дешевше, є Бош і ВДО, ось тут (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=4801)
Не ведіться на б/у, чи замінники
обгрунтуй чому? я наприклад від'їздив майже 4 роки на реставрованому і далі він працює, головне для бензонасосу - це не захоплюватися їздою "на лампочці" в бензобаку повинно бути достатньо палива для запобігання перегріву.

BMW-ЮРА
21.02.2011, 17:53:08
а б/в рівно в 2 рази дешевше, є Бош і ВДО, ось тут (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=4801)
я ж написав, вибирати кожному. Я для себе вибрав нове і таке як стояло! Не буду спорити, що різниця в 45 Євро суттєва, але тут нема гарантії, що той б/у в тебе за тиждень-другий не крякне! А я впевнений, що новий виходить принаймі половину від оригінального, думаю 100 тис. км. він відходить як льоду.

обгрунтуй чому? я наприклад від'їздив майже 4 роки на реставрованому і далі він працює, головне для бензонасосу - це не захоплюватися їздою "на лампочці" в бензобаку повинно бути достатньо палива для запобігання перегріву.
Не буду спорити, що ти на реставрованому наїздив 4 роки, але і за 4 роки можна наїздити менше ніж за 1 рік. Тут все залежить від пробігу і від палива, яке заливається. Якщо реставрація коштувала 70 доларів, то я думаю, що робити її за такі гроші недоцільно!
Особиста думка, вирішувати кожному самостійно.

bmwe36petro
21.02.2011, 18:04:44
Якщо реставрація коштувала 70 доларів, то я думаю, що робити її за такі гроші недоцільно!
Ну на той час це було 350грн, а новий тоді нереально дорого коштував, доларів 200 наскільки я пригадую. Доцільно чи ні, це вирішувати кожному особисто, наскільки гаманець дозволяє.