PDA

Переглянути повну версію : Звукоізоляція


EmOne
18.04.2008, 11:01:01
Всім привіт) Давно тут небув) буду розказувати як багато за той час осягнув))) але перше хотів запитати таке . Проблема в чому: їду 90 і більше км на годину і в салоні вітер конкретно чути . тобто свист. Думав шо то кондиціонер або закрилки які запускають повітря в машину.Провірив, закрив все. далі дує. Чув шо є люди або фірми які займаються звукоізоляцією але їх найти не можу. Найшов одного мужика то він каже шо він вже не займається бо це зовсім не вигідно і по часу і по грошам. Люди підкажіть будьласка шо собою та звукоізоляція представляє тобто шо роблять з машиною??? І хто знає де взагалі розлять її . ???

Lehae34
18.04.2008, 11:07:03
свист может быть из-за криво установленого стекла.звукоизоляция в таком случае до одного места. может быть из-за плохо подогнаных дверей. Люк есть? тоже может быть причиной. а звукоизоляция из себя представляет листы битопласта либо другого материала, которым проклеиваються основные места шума, либо ваще все - пол потолок, двери, перегородка моторного отсека, багажного.

CONFIG
18.04.2008, 11:07:54
Свист то не проблема звукоізоляції! Скоріш за все якісь елементи кузова неправельно або погано встановлені що створює завихрення і створюється свист. В мене таке було на старій машині (хача і була вібро і звукоізоляція), проблема була в тому що дверка якось під кутом прилягала до ущільнювача і створювався свист на швидкості власне 90-100 км/год.

EmOne
18.04.2008, 11:13:32
Незнаєте часом хто на це може глянути? типу регулювання дверей? ..а може це ущільнення на дверях самих:( просто я як не спеціаліст навіть не знаю до чого то братися на шо дивитися... бо фактично вітер завжди чую з заду може завні двері ... а він люку 100% нє...бо він намертво закритий. непрацює)

CONFIG
18.04.2008, 11:16:52
EmOne, посади когось ззаду і хай слухає.. треба оприділити де свистить.. не будеш всю машину розбирати....

BMW-ЮРА
18.04.2008, 22:45:04
В мене також на купесі підсвистує,напевно треба поміняти ущільнювачі на дверях.Може хтось міняв,підкажіть де можна купити і скільки орієнтовно коштує???

Anesteziolog
19.04.2008, 00:00:45
EmOne, то може бути навіть не ззаду а твоя дверка. Головне найти де саме ущільнювач не прилягає. То може бути ущільнювач вікна. Коли волога погода і ти їдеш в тому місці на вікні може бути такий типу ,,іній,, чи волога така, також можеш посадити когось і їхати він нехай слухає коли запідозрить шось той ущільнювач хай прижме сильніше.

Nazik
20.04.2008, 12:18:41
Та ладно вам, в мене починаючи від 130км/год класно вітер по даху шелестить, а про 180-200 взагалі мовчу;-) Таке враження що машина злітає))))))

найманець
22.04.2008, 12:30:54
ото буває, коли швидкість за 1хх і відкрити вікно на зовсім маленьку шпарку - то рілі свистиш....не знаю як воно збоку який ефект має, але в салоні свист реальнющий.

EmOne
23.04.2008, 10:10:05
незнаю ... шо через шо і як і чому.((((( в мерсі їду того самого року.. всьо добре(((((((

Lehae34
23.04.2008, 10:37:02
Помню, как по трассе Киев - Одесса шел, то когда собирался разогнаться за 130, закрывал окна и люк иначе пасажири начинали нервничать - впечатление такое, как идеш на взлет)) А так закрыл окна - педаль в пол - а они и не замечают, что уже под 200

yurakushyk
23.04.2008, 18:33:36
Я думаю, що це ущільнювач дверки (всякому разі в мене так), а в мерсі конструкція дверки по іншому замучена. Тому і не шумить.

Vovchik
14.11.2008, 22:06:28
у мене був свист, я знайшов, водійське дзеркало було погано прикручене, а точніше небуло одного болта :)