PDA

Переглянути повну версію : E38 туговатий хід руля


Gatto
19.01.2011, 12:09:32
Христос Хрещається.

в мене таке питання, тому що ще ПРОБЛЕМИ не виникло

після того як замінив шайбу між шлангом і гідропідсилювачем, рідина повністю пропала. заливши по повній, завів, руль крутив мізинцем, без проблем. потім не пройшло й 5 хв, руль наче заклинив, не повернути ні на сантиметр. думав там і встав, та при прогазовці попустило. зараз вроді нормально але помітно що не так як повинно бути, туговато інколи.

підскажіть в чому може бути проблема, може фільтр поміняти, може збити помилку компа, чи є ще щось чого я навіть боюсь називати:rtfm:

ValodjaE36
19.01.2011, 12:34:44
подібно на те, що в системі повітря! а рідину заливав ту що треба?

Nema_nika
19.01.2011, 12:37:50
Сервотронік глючить, якшо там набирається певна кількість помилок, він відключається, очисти помилки в блоці ЗКЕ. Там має бути помилка типу "обрив сигнала спидометра"(точно не пам"ятаю, але шось в тому роді) Коли стреш руль має крутитись легко.

Gatto
19.01.2011, 12:53:40
рідину залив таку ж як і на сервісі говорили, дякую Володя, а на рахунок помилок то Ви на певно праві, бо щось такого бути не може щоб попало повітря, тому завтра, післязавтра заїду скину помилки. дякую наразі

відпишусь що вийшло

tommy_boy
19.01.2011, 13:12:54
Сервотронік глючить, якшо там набирається певна кількість помилок, він відключається, очисти помилки в блоці ЗКЕ. Там має бути помилка типу "обрив сигнала спидометра"(точно не пам"ятаю, але шось в тому роді) Коли стреш руль має крутитись легко.

+1
http://e38.ru/node/14535
отут почитай :)

Nema_nika
19.01.2011, 13:26:56
в блоці ЗКЕ
затупив я про зке) в GM модулі.