PDA

Переглянути повну версію : E46 Потекла передня стійка, що порадите?


KSvyatikK
18.01.2011, 12:58:22
Після поїздки в Івано-Франківськ потекла передня стойка...:bad:
Питання 1. Чи можна їздити на потікшій стійці і як довго, які негативні моменти можливі поки не заміню на нову, а буду їздити на цій...?

Питання 2. Які порадите брати стійки нові? Хочу виключно оригінал... На що ще звернути увагу при заміні стійок, можливо ще щось треба поміняти в ходовій...?

ValodjaE36
18.01.2011, 13:21:08
Питання 1. Чи можна їздити на потікшій стійці і як довго, які негативні моменти можливі поки не заміню на нову, а буду їздити на цій...?

Питання 2. Які порадите брати стійки нові? Хочу виключно оригінал... На що ще звернути увагу при заміні стійок, можливо ще щось треба поміняти в ходовій...?
KSvyatikK онлайн
потікший аморт може ще до кінця зими витримати, якщо не маєш бажання міняти зараз, то їдь обережно і повільно, негадивні моменти можуть початись коли вона перестане належно тримати дорогу, на "гармошці", при екстреному гальмуванні, на поворотах! яб особисто не міняв до кінця зими, бо кількість ям збільшується.

{ додано через 2 хвилини }
А що Більштай не роблять для Е46 амортизаторів?
а по ходовій потрібно щоб майстер продіагностував, і сказав що ще тре міняти!

Anesteziolog
18.01.2011, 15:47:53
а по ходовій потрібно щоб майстер продіагностував, і сказав що ще тре міняти!
Хочу виключно оригінал...
Як взнаєш ціну можливо не захочеш. Візьми собі дійсно більштайн.
А звідки знаєш що саме зараз потік амортизатор? Попробуй провір- розкачай машину з тої сторони де він потік і будеш знати чи він мертвий і наскільки.

324disel
18.01.2011, 19:16:26
Наслідками може бути:
1.Збільшення гальмівного шляху.
2.Підвищений ризик аквапланування.
3.Відмова роботи ABS і ESP
4.Небезпека входження в поворот.
5.Підвищення вірогідності бути осліпленим


а також втома водія від такої їзди.

G-power
18.01.2011, 19:43:57
KSvyatikK, меняй не дожидаясь весны. Сейчас машина всем весом давит на пружину стойки и не факт что она выдержит до весны (может лопнуть пружина).

andriy320e30
18.01.2011, 20:04:42
я б до весни не міняв але їздити треба помало і акуратно .на рахунок стойок брав задні в польщі на гуртовні полкар білштейни за пів року застукали в середені викинув .
а от передні сакс вже 150000км по україні і нічо .но тут як повезе краще оригінал

KSvyatikK
18.01.2011, 23:00:18
Я схиляюсь до оригіналу, або сакси
тільки вот думаю поставити жосткіші чи мякші??? які більше будуть служити?
І хтось підкаже в мене газо масляні чи масняні???
І взагалі які кращі???

Just be
18.01.2011, 23:11:39
KSvyatikK, я собі зараз планую міняти, буду брати боже, порекомендували їх взяти замість саксів. Щодо вічності, то на попередній 328 е36 я поставив сакс супертурінг, відкатали ~50тис. без проблем і машина була продана, але стан був ще хороший, і це на 17-ках, жорсткій ходовій і наших дорогах.

99% що в тебе газ-масло.
Якщо не помиляюсь, то в оригіналі йде боже з наклейкою бмв.

e@gle
19.01.2011, 01:25:52
Sachs Advantage für M Fahrwerk :)

Vomont
19.01.2011, 08:29:27
Питання 1. Чи можна їздити на потікшій стійці і як довго, які негативні моменти можливі поки не заміню на нову, а буду їздити на цій...?
їздити не бажано, в 46 кузові при потікшій передній стійці тріскають бокові кріплення стаканів і ланжеронів - так що думай, тим більше з моторами 2.8

Shurikoff
19.01.2011, 11:48:23
Сейчас машина всем весом давит на пружину стойки и не факт что она выдержит до весны (может лопнуть пружина).
+1 и помимо пружины идет нагрузка на шаровые и на сайленты,потому как стойка должна принимать и амортизировать нагрузку,потому меняй сейчас.

ValodjaE36
19.01.2011, 12:30:12
+1 и помимо пружины идет нагрузка на шаровые и на сайленты,потому как стойка должна принимать и амортизировать нагрузку,потому меняй сейчас.
потекшая стойка, не факт, что она не будед держать, а вот если не держит то это другое дело!

KSvyatikK
21.01.2011, 22:58:58
Сьогодні їздив цілий день стойка тримає і перестала текти...:)
А де берети аморти? в якому магазині і щоб норм проконсультували мене...
І машина потрібна кожен день... Пока збираю $
Поміняю коли сніг зійде маю план ще поміняти ричяги Г подібні

ValodjaE36
22.01.2011, 13:29:15
А де берети аморти? в якому магазині і щоб норм проконсультували мене...
тут (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=283)
дуже порядний магазин:)