PDA

Переглянути повну версію : E39 гріється мотор аж до червоної позначки


Winner528
26.12.2010, 23:22:23
Почав грітися мотор після того як закрутив стравлювач повітря на патрубку який йде з головки в радіатор. я коли підвищення температури замітив відразу його відкрутив.
мотор нагріваються , з печки дує не дуже гаряче повітря, з клапана на патрубку йде пара як з паровоза. відкручую кришку розширітєльного бачка-виходить тусол. думаю завоздушений мотор. як його розвоздушити? чи мають бути відкриті стравлювачі повітря на патрубку з радіатора та на розширювальному бачку?

sergiy
26.12.2010, 23:35:24
Winner528, спробуй почитати тут (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=1862&page=4)

Winner528
27.12.2010, 22:08:38
Winner528, спробуй почитати тут[/QUOTE]
Привіт всім,
прочитав я про всі проблеми які там були описані. дам таку відповідь на мої запитання.можливо і ви щось почерпнети для себе.
в мене був завоздушений мотор, причина проста-нещільна система охолодження (була відкрита пробка для стравлювання воздуху на патрубку).
спочатку перевірив насос який качає повітря-коли включаєте зажигання він має гудіти, насос працює.
почав доливати тусол в розширітєльний бачок.тусол заливаємо при холодному незаведеному моторі і відкручуємо дві пробки для стравлювання воздуху.тусол лиємо так щоб бачок був повний він має осідати.перестаємо лити тоді коли з пробок починає виходити тусол.закриваємо пробки кришку розшир. бачка.в бачку по сам верх заповнений тусол.розігріваємо мотор.на датчику температури має бути замітно що мотор нагрівся до 12 потім стрілка трохи далі йде і клапан відкриває велике коло, стрілка відходить трохи назад. дайте мотору повністю остигнути.рівень тусолу ще має впаста, бо з мотора не все вийде повітря.
забороняється відкривати кришку бачка і клапана при гарячому моторі!!!!
можна обпікти руки!!! тусол буде виганяти назовні.
в мене почала нормально гріти печка і мотор не парує.

G-power
27.12.2010, 23:45:13
Winner528, похоже ты купил себе ещё то ведро с болтами:biggrin: Едь на полную диагностику, там комп покажет целый букет неисправностей:rtfm:

Winner528
28.12.2010, 21:03:19
привіт Г-ПОВАР :biggrin: чого ти рускою почав писати навіть не розумію (всі статті ж на українській). Напевно думаєш шо раз на Е46 сів то блатнішим від всіх став, які на Е30 , Е34, Е36... Е39 їздять, та не правда в кожного свій смак.:ok:

похоже ты купил себе ещё то ведро с болтами Едь на полную диагностику, там комп покажет целый букет неисправностей
нарахунок відра: то в тебе відро ,а в мене тазік :) бо все ж таки трохи більша за твою. а букет є в всіх, включно з новими машинами. я думаю ти з своєю тоже частенько на сервіс заїзджаєш.
несправності в мене є, я їх помалу буду видаляти. :biggrin:

G-power
28.12.2010, 23:42:19
чого ти рускою почав писати навіть не розумію (всі статті ж на українській)
1. Ну, в отличии от тебя, я владею четырмя языками.... + сам сайт не ограничивает общение на каком либо одном языке.
2. я думаю ти з своєю тоже частенько на сервіс заїзджаєш
На сервис заезжаю исключительно за оригиналом (масло, колодки, свечи и т.д.).
3. думаєш шо раз на Е46 сів то блатнішим від всіх став
По крайней мере тебе на такую машину как у меня до пенсии не заработать:bb: + это ежедневная машина, а для прогулок и повеселее есть.
4. Как то ты нервно реагируешь на мой комент, несправності в мене є, я їх помалу буду видаляти.
То, что у тебя есть неисправности, я уже понял....., устрани их сначала у машины, а потом в самый раз заняться своими:girl_hospital::crazy:

Nema_nika
29.12.2010, 01:08:19
ОФФ
То, что у тебя есть неисправности, я уже понял....., устрани их сначала у машины, а потом в самый раз заняться своими
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: дякую, підняв настрій на вечір

Winner528
29.12.2010, 01:23:47
По крайней мере тебе на такую машину как у меня до пенсии не заработать
Hallo G-power,
Das ist sehr gut, dass du vier Sprachen kennst. Ich kann auch.
In der Zeit arbeite ich als Abteilungleiter bei der Firma Elektrokontakt Ukraine. Wir fertigen Motor und Getriebekabelsätze für BMW (Muterfirma Autoelectric GmBH).
Jetzt fahre ich mit E39, vielleicht in par Jahren mit X5 und kurz vor meine Rente, kaufe ich Z4.
Freut mich dich kennen lernen!
Gruß
Vladimir Y.

G-power
29.12.2010, 09:14:51
Jetzt fahre ich mit E39, vielleicht in par Jahren mit X5 und kurz vor meine Rente, kaufe ich Z4.
Geglückte Abnahme. Hofft deine neue Maschine ist minder zu knicken sich.:hi:

{ додано через 1 хвилину }
чого ти рускою почав писати навіть не розумію
А русский учи... :yes3:

BMW-ЮРА
29.12.2010, 09:16:27
Народ ну ви даєте! Як малі діти.:friends:

karabin
29.12.2010, 09:28:02
Посміявся! Дякую! :rofl::rofl::rofl:

e@gle
29.12.2010, 10:58:56
Sie sind so lustig :)
Нас об'єднує щось спільне, тому давайте не сваритися, намагатися пропустити часом не вдалий жарт, з іншого боку злісно не жартувати.

G-Power, а жартувати про "не заробити до пенсії" то взагалі не серйозно з твого боку, бо чути таке в свій бік дуже не приємно.

Помирились і забули.

G-power
29.12.2010, 12:25:52
G-Power, а жартувати про "не заробити до пенсії" то взагалі не серйозно з твого боку, бо чути таке в свій бік дуже не приємно.
Та немного эмоции переполнили уже:scare:

e@gle
29.12.2010, 12:29:28
:friends:

Winner528
30.12.2010, 19:36:03
Нас об'єднує щось спільне, тому давайте не сваритися, намагатися пропустити часом не вдалий жарт, з іншого боку злісно не жартувати.
Ок , я вже забув!:friends:

bmwgorobec
31.12.2010, 17:08:01
Google перекладач рулить. :rofl:

Winner528
31.12.2010, 20:39:25
Google перекладач рулить. :rofl:

:smoke: деякі учасники клубу не перестають мене дивувати:)
e@gle - лу дякую, відчувається в твоїх словах шо ти розумна людина. а ті які писали в темі якісь не розумні речі .... в мене просто нема слів.

не стосується попередньої теми!!!
хочу спитати чи є в клубі люди, які колись були або працювали/працюють на заводах, які виготовляють деталі до автомобілів. Можливо хтось з вас знає, що на західній Україні працює багато таких компаній в Львові, Стрию, Тернополі, Новому Роздолі, Перемишлянах, Сваляві, Золочеві .......

Вітаю всіх з Новим Роком!!!