PDA

Переглянути повну версію : E39 датчик LCM


Юрій
24.11.2010, 14:28:15
Хто що чув чи бачив інфу про такий датчик "ДЕЛФІ LCM II". Як виглядає, де можна взяти і які ціни. Дякую

andriy320e30
24.11.2010, 14:50:18
http://www.turbo-garage.com.ua/shop.php?category=innovate
може ти про широкополосну лямбду говориш

Just be
24.11.2010, 14:51:50
Опиши детальніше про проблему. Тому що в БМВ абревіатура LCM, це Light Check Module, блок контролю світла.

Юрій
24.11.2010, 15:03:30
ця штука відповідає за все світло в машині, без нього не буде горіти ні одна лампочка в машині (повороти, габарити, і т.д.) на компі в мене програма показала що є в ньому помилки, і він не підлягає програмуванню, тобто получається якщо шукати то тільки новий або шукати якогось хакера який може справитись з тією задачею. БУ не підходить тому що на компі буде прошиватися номер кузова і пробіг з авта з якої він був знятий

{ додано через 2 хвилини }
даний модуль знаходиться біля ніг пасажира з правої сторони

Just be
24.11.2010, 16:32:31
програма показала що є в ньому помилки, і він не підлягає програмуванню
ну то треба шукати інший блок ставити і перепрограмовувати. Або як варіант можна нічого не перешивати(пробіг, він), просто при продажі машини пояснити покупцю чому не співпадає і залишити старий блок.

БУ не підходить тому що на компі буде прошиватися номер кузова і пробіг з авта з якої він був знятий
це все можна перешити.

Юрій
24.11.2010, 16:45:42
Якщо можна то я буду радий тому що ціна нового - космос, буду пробувати перепрошити свій або бу, в неті нарив інфу що ця пролема виникає при, або після заміни оптики на рейстал і тому хто захоче міняти оптику на таку дрібничку потрібно зважати по тій причині що в кожної оптики (в блоках до них) є різні напруга, а страдає власне цей модуль

Nema_nika
24.11.2010, 21:05:42
Юрій, при включенні запалювання фари самі включаються???? Блок LCM прекрасно кодується, але якшо проблема механічна то тільки заміна. Які конкретно помилки по блоку?

Юрій
25.11.2010, 13:33:24
Ні вони не включаються, тільки є маленьке мерихтіння (блимає) і на компутері він не читабельний, тобто вн не запускає в себе і толком прочитати що йому бракує не має змоги. Сьогодні-завтра поїду да хакера і тоді скажу точно що йому бракує

Nema_nika
25.11.2010, 19:14:12
Аварійний режим в тебе НЕ включився, шо може бути двояким признаком, нема доступу до кан-шини. А інші блоки??? Якшо несправний ЛЦМ то в інших повинні бути помилки типу "но кан меседж фром лцм юніт" або шось таке? Відпиши потім, бо самому стало цікаво.

Юрій
26.11.2010, 15:28:21
добре

Bumer
16.09.2012, 22:39:37
добре і як вирішив проблему?


може хтось зтикався, маєм блок LCM 4 з автокорекцією, глюкнув, механічних пошкоджень нема,думав перекодувати, на зв'язок не виходить-пише EEPROM ERROR, тобто він не кодований, шукаю другий

питання 1. чи напис на блоці AUTO LWR i A LWR одне і теж?

питання 2. чи автокорекція кодується на іншому блоці, чи блок обов'язково має бути з тою функцією, а все решта перекодувати?

питання 3. чи вартує шукати ідентичний по номеру блок, чи поставити попередній-3, бо кодувати і прошивати VIN треба буде, як в такий самий, так і в інший

питання 4. може є якийсь спосіб вивести на зв'язок мій LCM і перекодувати, читав, що в інженерному меню можна включити режим консервування, тобто при довгій стоянці блоки відключаються для меншого споживання енергії і потім тяжко активувати, наскільки правда не знаю?

питання 5. може є в когось таблиця взаємозамінності LCM, натрапляв на таку, а тепер знайти не можу?

{ додано через 13 хвилин }
просто є блок 3 з A LWR, не знаю чи брати, бо поміняти чи віддати не зможу-він в Польщі

по 5 питанню знайшов http://bmw.autocats.ru/parts/E39/Sedan/Europe/525i-M54/LHD/A/2003/march/browse/vehicle_electrical_system/body_control_units_and_modules-2/

ЗІП
16.09.2012, 22:45:07
якщо комусь треба у мене э ЛКМ із одним не робочим дальним світлом, що ніби то легко ремонтується.

Bumer
16.09.2012, 22:53:42
якщо комусь треба у мене э ЛКМ із одним не робочим дальним світлом, що ніби то легко ремонтується.

а який? що на наклейці пише? якщо ЛКМ з радіатором охолодження на корпусі, то там ключі окремо і дійсно можна зробити, а електронний ні, там ключі в мікросхемах, в тому і трабл, чекаю, може хтось щось підкаже

Bumer
16.09.2012, 23:48:11
чи взаємозамінні ці блоки LCM?

ЗІП
17.09.2012, 08:36:59
чи взаємозамінні ці блоки LCM?
чи взаємозамінні - не знаю, а в мене блок як на другій картинці

Bumer
17.09.2012, 09:47:44
чи взаємозамінні - не знаю, а в мене блок як на другій картинці

а можна під'їхати і попробувати чи фари з тим блоком піднімаються? Якщо можна, то номер в приват. Дякую.

Юрій
17.09.2012, 14:01:15
Так була проблема, в мене задні стопи мерегтіли і передні фари, підїхав до Кості (зараз на Христині працює), ми зробили просто - я познімав свої ксенони і все стало на місце. Чому так? в мене машина з 98року і ЛЦМ не розумів чомусь цього ксенону. Зараз в мене звичайні галогенки і все в порядку. Тому я нічого з ним не робив

Bumer
19.09.2012, 19:13:13
короче, проблему пофіксав:yahoo:, оживив свій блок, помогла банальна чистка ножок мікросхем, десь, мабуть, було окислення(,вже другий день їжджу-все працює:ok:, задаюся питання чи на довго), але думаю все буде добре, і то буде потім, а поки:victory:http://doodoo.ru/smiles/verybig/car.gif (http://doodoo.ru/smiles/verybig/index.htm)

Nikola
19.09.2012, 21:34:54
Bumer, Радий за тебе,Ти справжній БМВІСТ е39тої

Bumer
21.12.2012, 20:15:06
вже другий день їжджу-все працює, задаюся питання чи на довго)
не надовго, тому сьогодні був куплений і поставлений "новий" блок управління світлом(LCM) Амінь)