PDA

Переглянути повну версію : Про F01 750


Nema_nika
21.11.2010, 22:53:13
Я конечно думав шо останні БМВ ломучі, но шоб тааак.... розчарувався....
http://www.bmwclub.ru/vb/showthread.php?t=405290

pilot
21.11.2010, 23:44:59
я думаю, что просто не проканало ему и скорее всего с сервисом. Если бы сама машина выдавала такое - то это был бы большой прецендент для всех машин. Так как большая часть бмв продаётся в штатах и особенно с такими моторами то наврят ли немцы могли что-то перепутать или не доделать, ведь сразу бы на весь мир протрубили бы. Короче мне кажется только два варианта: либо это всё сфабриковано либо мастера своими ручками всё испортили.

shpak
22.11.2010, 00:07:59
мастера своими ручками всё испортили.
Я думаю так.
А взагалі то просто п---ц.:-[:dash:

Nema_nika
22.11.2010, 00:22:10
pilot, згідний. Але шось зпабагато на 12тис пробігу( 75% відсотків таких БМВ були продані в Росії, не факт шо решта тих машин безпроблемні. А сервіс дійсно має бути відповідним, тим більше якшо віддаєш за машину сотку євро.... Шкода шо в країнах СНД ше доооовго такого не буде.

{ додано через 2 хвилини }
не проканало
прікінь, купив машину за купу гроше і "не проканало"... Я б зразу застрілився:shok:

yrik_lvov
22.11.2010, 00:23:16
:wacko2:шо зробиш країна:mamba: і тим все сказано в європі такий автодилер після такого інциденту і таких дурних паперів міг би продавати і обслуговувати лише велосипеди невідомого китайського виробника після такого скандалу я думаю рівень продажі автомобілей цим дилером змінився не в кращу сторону

axel
22.11.2010, 01:20:15
якщо проблема в сервісі то по судах таскати.
А якщо в самій машині, то дана ситуація тільки підтвердить вислів, який звучить так: "не всегда новое БМВ лучше старого БМВ"

yrik_lvov
22.11.2010, 09:17:03
якщо проблема в сервісі то по судах таскати.
суди то варіант але це час витрати ти без машини купа нервів потрачені ні на шо плюс не завжди рішення суду покриє всі твої матеріальні збитки тому краще з таким автосалом не звязуватись але це лише моя думка

mario
22.11.2010, 22:24:30
либо это всё сфабриковано либо мастера своими ручками всё испортили.

а мені здається що перший. Но був випадок коли купили дві машини з салону, одна ламалась а друга їздила без проблем

Bumer
22.11.2010, 23:11:47
але в кінцевому результаті машинку все таки замінили на нову+позови на компенсацію від дилера,хоч якийсь позитив,враховуючи,що з 9 місяців володіння авто 5 місяців машинка не їздила,якщо це все взагалі правда