PDA

Переглянути повну версію : E36 Потрібна порада по двигуну.


oleg-bmw
16.11.2010, 02:23:16
Шановні одноклубники, порадьте хорошого моториста, в якого можна проконсультуватися по роботі двигуна М52В20. Ситуація наступна:
зламало впускний розпредвал, погнуло клапана, поламало натяжитель і заспокоювач. Звернувся я на сервіс на Навроцького, сказали зроблять голову, поміняють що треба і двигун буде шуршати. Коли приїхав забирати машину, двигун працював голосно, не так, як має бути, але майстер аргументував, що машина довго стояла, треба трохи розїздитися, ще порадили долити присадку від шуму гідрокомпенсаторів. Через кілометрів 200 при 2000 об/хв. і вище в районі двигуна зявився дивний гуркіт, якби щось терло, а на діагностиці, яку робив у Валєри, показало помилку: механічне заїдання ваноса і кут зміщення распредвала 30 градусів при нормі до 5 гр. Поїхав знов на Навроцького, поміняли вони клапан ваноса, сам ванос, натяжні роліки, корпус масляного фільтра, масляний насос - нічого не дало, Останнє їх припущення було демфер, що між коробкою і мотором. Поміняли вони демфер, виїхали протестувати і проїхали рівно 10 метрів - мотор встав знов :shok:(зламало впускний распредвал, догнало клапана,....). Довго ламали голову, чого то так ламає распредвал, аж поки добре не продіагностували голову і знайшли, що криве посадочне місце на голові під корпус распредвала. Поставили вони другу голову, але двигун зараз працює як дізель, а коли прогрівається, зявляється цокотіння, особливо відчутно при зменшенні обертів. Майстер розводить руками, каже що не знає шо то ше може бути, можливо гідрокомпенсатори, бо вони залишились старі, каже можна попробувати поміняти, але чи поможе ?????
Одним словом, попав я в кучу бабла, а задоволення від роботи двигуна ніякого, тому і потрібна мені порада хорошого спеціаліста. Допоможіть порадою!!!

bmwe36petro
16.11.2010, 09:36:27
oleg-bmw, на мою думку треба шукати інший двигун М52В20 і не заморочуватися дорогим і не завжди результативним ремонтом, а з майстрів на Навроцького вимагати компенсації за неякісну роботу.

Karabas Barabas
16.11.2010, 10:10:28
oleg-bmw, співчуваю.. був кращої думки про сервіс на навроцького..

вимагати компенсації за неякісну роботу
200%

ValodjaE36
16.11.2010, 10:21:14
а з майстрів на Навроцького вимагати компенсації за неякісну роботу.
але перед тим заїдь 096-518-67-60 Юра Кульпарківська (Боткіна), хороші мотористи, порадься з ними!

Anesteziolog
17.11.2010, 00:01:37
Ще раз доводить що простіше поміняти зразу мотор цілий з донора, ніж ремонтувати по сто раз, не знайшовши причину. Радив би також казати майстрам з Навроцького, хай доремонтовують все за свої гроші, бо Поміняли вони демфер, виїхали протестувати і проїхали рівно 10 метрів - мотор встав знов (зламало впускний распредвал, догнало клапана,....). Хай компенсовують.

Vomont
17.11.2010, 00:03:54
Знаючи Михайла , аж не віриться в те що відбулося але якщо це так то вихід тільки один, вимагати компенсації та просто шукати другий двигун.

ValodjaE36
17.11.2010, 10:21:55
я думаю що варто ще проконсультуватись ще хочаб в одного спеціаліста, послухати думку!

oleg-bmw
22.11.2010, 16:23:47
Підїзджав я до Романа на Лівандовку на Хабарівську, він сказав, що при прогрітому двигуні починає цокотіти поршень, який скоріше всьгь догнав клапан, і шо треба робити блок. Ще заїду до тих майстрів, що радив ValodjaE36.

Nikola
22.11.2010, 18:42:21
oleg-bmw, Наші всі майстри міняють ,а встановити пичину і поміняти вже задумуються,ТАК САМО ЛІКАРІ ЛІКУЮТЬ ,А ПОТІМ КАЖУТЬ ЩОСЬ ВІРУСНЕ.Спрос взяти вашко.Моя порада береш донора мотор АЛЕ ОБОВЯЗКОВО заводиш слухаєш,міряєш компресію лишаєш завдаток і ГОВОРИШ поставлю якщо все ок то привезу остальні гроші.А майстер з навроцького хай знімить і поставить безкоштовно.Ящо ні то спитаєш його коли останій раз на курси їздив.Хай на ВАЗАХ вчиться ,Я знаю де взяти е39 м 52 англійця 2.8.їздить на ходу і спрос можна потім взяти.Ціна до погодження.