PDA

Переглянути повну версію : M51 відгуки


Juzz
15.11.2010, 15:17:14
Не знаю, чи є така тема на форумі, але хотілось би почути ваші відгуки про мотор М51. Його плюси і мінуси?
Також як він себе почуває на Е34 Універсал 525tds?
Наперед вдячний за інфу...

ValodjaE36
15.11.2010, 18:12:02
питайся в того дядька в нього такий Е34GMYPiK ,

Juzz
15.11.2010, 19:03:10
питайся в того дядька в нього такий Е34GMYPiK ,

Дякую...

doctor
15.11.2010, 21:37:40
Juzz, За 1.5 року експлуатації жодного негативу, головне взяти не
"гробік".

emfive
15.11.2010, 23:11:51
Два роки безпроблемно їжджу на ньому. Хороший мотор. Коли брав думав що для Е39 буде заслабий, але ні - однозначно його вистачає. Тільки от паливний високого тиску пішов спати недавно, ремонт дорогий блін.. Але це проблема нашого палива а не його надійності як я розумію.

GMYPiK
16.11.2010, 09:24:43
Ось і дядько повернувся))) Я на свому також 1,5 роки їзджу. Я свою купив з міняним мотором. В моєї "красуні" 89р, а мотор вже новіший М51. Наскільки я догадуюся, в мене поміняли мотор, а навісне залишили і відповідно у спадок получив стару топливну.:bad:, на якій вона не зовсім хотіла нормально їхати і заводитися. Він нашого дизпалива згодом ПНВТ остаточно "гавкнув". Після його заміни на б\у, але прямо з сусідньої Польці знятої з робочої машини все стало на свої місця. І того я отримав нормальний мотор, нормальну поливну систему, замінив свічки накала і горя не знаю. Минулої зими -27 градусів, на заправці вказано що їхнє дизпаливо витримує мороз до -20 градусів, а моя заводиться з пів обороту після одного разу прогріву свічок накалу.
А так в загальному все залежить від попереднього власника і стану самого мотора. Якщо за ним не дивилися і економили при ремонті ставивши дешеві або б\у(такого самого стану) запчастини, то буде "один гемарой" з ним. Одним словом мотор вже є індивід і відповідно його потрібно "щупати".
До свого я особливо претензій немаю.
По тязі, то в загальному, мені вистарчає. На трасі тримаю крейсерську швидкість 120-130 км на год ( до 3 000 оборотів, турбіна після 2 500 вслючається) і запас прилічний ще для обгонів залишається. Але це залежить від своїх же вимог. Бо інколи я шкодую, що в мене не V12 3.0. На траси полетів би до зірок...