PDA

Переглянути повну версію : Як повернути права?


BOKSTER
13.11.2010, 01:37:07
Всім привіт!
В мого друга суд забрав права на рік. Цей термін скоро закінчується.
От і мені стало цікаво, а як йому після цього отримати свої права назад?
Це потрібно знову перездавати, чи щось за щось платити:)?
Яка процедура отримання прав після вилучення?

Vomont
13.11.2010, 10:11:12
Взагалі то має бути перездача прав,сплачено повторно мито і все. Найпростіше використати комунікації з місцевим Даі.

yrik_lvov
13.11.2010, 13:08:02
процедура наступна треба в суді забрати копію рішення тим шо його бозбавили права керування бажано це зробити цього року шоб справу не загубили таке буває бо всі справи до нового року передаються в архів і тоді процедура займе місяць далі чекаєш поки пройде рік з моменту вирішення постанови рік пройшов ідеш в ДАЇ яке видавало права пишеш заяву шо я такий такий був позбавлений таким судом права керування ТЗ строком на 1 рік оскільки даний строк пройшов хочу поновити свої права ... зразок заяви у них є далі якшо немає можливості :give_rose: якомусь даїшнику тоді платиш там збори за екзамен потім за виготовлення прав і ше там якісь квитанції перездаєш на права і отримуєш їх. Але простіше :give_rose::hi: бо якшо все робити по правилам то буде:dash:
п.с. якшо даї львівське то там проблем не має бути а будуть то можеш звернутись до мене думаю питання вирішимо.

BOKSTER
13.11.2010, 20:16:57
Дякую всім за роз'яснення!
yrik_lvov, ДАІ не львівське, але я думаю що проблем в нього не буде (Бабло победит зло!):)

yrik_lvov
14.11.2010, 02:07:06
Бабло победит зло!
то само собою ми в Україні тут по другому і бути не може:biggrin: