PDA

Переглянути повну версію : Хто хоче прийняти більш активнішу участь в житті клубу?


CONFIG
25.03.2008, 14:43:14
Як би не було Клуб помало розвивається і для забезпечення всіх переваг членства в клубі потрібен час, а також голови які б думали в правильному напрямку.

Вже сьогодні можна виділити кілька напрямків над якими можна і треба порацювати більш продуктивно. Наприклад..

Організація зустрічей.. Йде літо і рано чи пізно з Пузатої Хати треба буде вибратись десь на природу, та й зрештою навіть та ж Пузата Хата не кожного влаштоє. Тому вважаю що потрібна людина(и) які б взяли на себе обовязок займатись організацією всяких таких речей.. Звичайно що всі решта в цьому будуть брати безпосередню участь, але на рівні консультацій, все ж рішення доведеться приймати відповідальним. Треба бути постійно в курсі де робити зустріч, зарезервувати столики, підготувати меню і зібрати гроші (якщо це поїздка за місто), це нормальний фронт роботи який треба робити.
Залучення партнерів.. Теж важливий момент який потребує особливої уваги. Думаю не треба пояснювати необхідність залучення нових партнерів. Важливо проводити з ними постійні переговори і консультації, щодо інтересів Клубу. Крім того розміщення в партнерів рекламних матеріалів Клубу, а також контроль виконання домовленостей.Це головні моменти на яких я пропоную зосередитись, звичайно є ще один.. залучення нових учасників. Але це більш групова робота.

Хто б хотів взяти на себе якісь конкретні обовязки і працювати задля блага Клубу? Звичайно кожен щось робить, але нам потрібно конкретизувати нашу роботу для забезпечення кращих результатів, розширення сфер впливу клубу, а також популяризації марки BMW.

CONFIG
04.04.2008, 22:35:46
Прикольно.. темі 10 днів і ніхто так і не відписався.. :(
А шкода однако..

Rostixbmw
05.04.2008, 10:36:00
Я думаю що такі питання можна обговорити якраз на зустрічі.;-)

CONFIG
02.07.2008, 11:32:49
Актуально..

mahoni
07.07.2008, 17:12:16
оставь номер наберу, с фортуной договорился

Vomont
04.02.2009, 12:54:45
Мда...
На даний час ця тема дуже і дуже актуальна. Пропоную на зустрічі висловитись всім учасникам к контексті того хто міг би працювати по даним напрямкам.Я особисто важаю що це буде проявленням кожного у бажанні брати участь розвитку клубу.
Можна просто відсидітись з табличкою -40 . тоже варіант до речі.

axel
04.02.2009, 13:12:26
Організація зустрічей.. Йде літо і рано чи пізно з Пузатої Хати треба буде вибратись десь на природу, та й зрештою навіть та ж Пузата Хата не кожного влаштоє. Тому вважаю що потрібна людина(и) які б взяли на себе обовязок займатись організацією всяких таких речей..
По Львову зайнятися пошуком кафешок не можу, так як Львів погано знаю. А так на озера, рибалку, і шашлик в районі Городка можу організовувати.

augustino
04.02.2009, 13:29:21
А так на озера, рибалку, і шашлик в районі Городка можу організовувати.
А я в районі Давидова.В мене там дача,озеро.Головне бажання)

augustino
19.05.2009, 09:30:52
Пропоную в цій темі відписуватися всім учасникам і форумчанам хто хоче прийняти більш активну участь в житті клубу і стати Членом Львівського клубу БМВ

ValodjaE36
19.05.2009, 10:30:54
Я хочу, але чомусь мене ще не посвящають в такі особи, не довіряють напевно((( Пропоную в цій темі відписуватися всім учасникам і форумчанам хто хоче прийняти більш активну участь в житті клубу і стати Членом Львівського клубу БМВ

axel
19.05.2009, 10:35:16
ValodjaE36, Капєц, ти маєш то сам вирішити. детальніше тут Як стати членом клубу (http://bmw-club.lviv.ua/jointoclub.html)

augustino
19.05.2009, 11:45:11
Все правильно.Члени клубу діють на добровільній основі.Тобто,хто з учасників має таке бажання відписуємося тут

ValodjaE36
19.05.2009, 14:10:58
Капєц, ти маєш то сам вирішити. детальніше тут Як стати членом клубу
Сорі, просто я не бачив регламенту...
А один чоловік казав, що для вступу потрібно ходити на зустрічі:-)))

Бан
19.05.2009, 15:54:25
+ 1

Vomont
19.05.2009, 18:34:01
А один чоловік казав, що для вступу потрібно ходити на зустрічі
Колеги!
Ну Ви даєте,це одна з вимог для вступу в Клуб а решту в регламенті.

ValodjaE36
20.05.2009, 13:24:51
Ну Ви даєте
Вибачте я більше так не буду:sorry: