PDA

Переглянути повну версію : E36 Переконайте звернути увагу на Е36 :)


BOXER E38
24.09.2010, 13:03:41
Хеллоу, знаю, що є сусідня тема подібна, але маю трохи іншу мету створення цієї теми.
Конкретні ссилки/авто поки шо не цікавлять.
Цікавить ось що.
Придивляюсь собі до легковушки.
Основними критеріями були/є: не старше 4-5 років, адекватний пробіг, німець (або майже німець :)), з невеликим об"ємом і розходом в місті, недорогі з/ч.
Тобто щоб не треба було щомісяця вкладати в ту машину гроші, крутити її і лежати під нею (читай: возити по сервісах і шротах).
Ага, ну і ціна 8-9к. максимум.
На форумі ЛТК вже десятки разів обговорювали цю тему, тому зробив для себе таке коло вибору: Астра Класік, Фабія І, Лачетті Хетчбек (ну да, не німець), Форд Фієста, ше якісь там кіа, хуйдаї останнім часом почали лізти в голову :nea:

Так ось, вчора вирішив глянути на Е36 на авторіа (на жаль, Е46 купити найближчий рік, мабуть, не вдасться).
Зацікавили Е36-ті:
- не старше таки 1997-98 років;
- седани, купе - без різниці (правда, купе більше хочеться);
- двигун 2.0 цілком влаштує.

Підкажіть таке (і, можливо, настановіть мене на шлях істинний :wink:):
- наскільки реально знайти справді живу машинку в межах 8-9 кусків? звичайно, допускається частіша заміна розхідників (по ходовій, наприклад), то зрозуміло;
- шо там з моторами? на які варто звернути увагу? наразі цікавлять 1.8 і 2.0; ну, або:
- дуже люблю дизелі... реально знайти живого дизеля? вони всі турбовані?;
- вічне питання: як по обслуговуванню, ціни на з/ч, слабкі місця Е36-их?
бажано з реальним прайсами на з/ч і роботу зразу :victory:

Соррі за таку кількість питань, але почав я дивитись в сторону Е36-ої, може шось з того і вийде і БМВістом я стану раніше, ніж планував)))
Дякую наперед!

Бан
24.09.2010, 13:06:58
не старше 4-5 років
- не старше таки 1997-98 років;
:rtfm:

augustino
24.09.2010, 13:14:20
Бандит, він просто за такі гроші не купить бешку 4-5 років.Тому і питається за Е36 останніх років випуску:)

Nema_nika
24.09.2010, 13:14:56
8-9 кусків
шось мені здається шо за ті гроші тяжко буде найти 36 97-98р в хорошому стані

BOXER E38
24.09.2010, 13:17:57
Бандит, а хіба не зрозуміло, якшо я створюю тут тему і розпитую про Е36 загалом (а не шукаю конкретні варіанти!), то я свої критерії трохи можу змінити, на користь БМВ?
Ніби зрозуміло написано 4-5 років це: Астра, Фабія, Лачетті... І паралельно кажу (назвою теми) переконайте мене забити болт на 4-5 років, а звернути увагу на старшу БМВ.

Соррі, може я не чітко пояснив спочатку.

{ додано через 2 хвилини }
augustino, саме так.
Nema_nika, ну ось хочу тут пробити, чи можливо)

Nema_nika
24.09.2010, 13:18:05
адекватний пробіг
дивитись треба не на пробіг, а на стан. Та й 36 з "адекватним" реальним пробігом в природі вже не існує. Під 250 штук як мінімум і то добре якшо не скрученим. В дизелів взагалі пробіги космічні по визначенню, але вони і витриваліші, головне не перегріти.

Бан
24.09.2010, 13:19:29
BOXER E38, сорі, туплю :)
шось мені здається шо за ті гроші тяжко буде найти 36 97-98р в хорошому стані
+ 1
тре не меньше 10ки

augustino
24.09.2010, 13:19:53
BOXER E38, я також часто чую слова "нашо тобі та "стара рухлядь"?Купи собі ліпше якусь 2108-2109 і буде тобі щастя!Запчастини дишевші і новіша на 15 років".А я кажу що ліпше на ровері буду їздити ніж поміняю БМВ на якусь іншу марку,не говорячи про Жигуля.Тут треба сісти і попробувати проїхатись на Астрі і на Е36 з різницею в 10 років.Думаю тоді ти все зрозумієш.Успіху в виборі:friends:

BOXER E38
24.09.2010, 13:28:48
тре не меньше 10ки
мда... тоді змісту не бачу...
augustino, частково згідний. але про жигуля і не заікаюсь (краще дійсно на ровері буду, він в мене теж недешевий :biggrin:). Відчуття від їзди для мене не головне. Наразі машина треба не для отримання задоволення, а швидше для "більш-менш комфортного добирання куди треба", відсутності потреби робити її постійно (само собою, бувають різні випадки і з 3-річними авто, але...) і не звертати увагу на рівень палива в баці))
Авто підбираю максимум на 2-3 роки, маю конкретні плани на найближчі роки і приціл на Е46, але зараз от такі умови...

Nema_nika
24.09.2010, 13:31:28
Відчуття від їзди для мене не головне. Наразі машина треба не для отримання задоволення, а швидше для "більш-менш комфортного добирання куди треба", відсутності потреби робити її постійно (само собою, бувають різні випадки і з 3-річними авто, але...) і не звертати увагу на рівень палива в баці))
сам відповів на своє питання. думаю тоді найкраще взяти астру

ValodjaE36
24.09.2010, 13:52:17
BOXER E38,
з мотором економічніший звичайно 1.8 IS, але 2 літра то інші слухові відчуття :music:
до такої суми можна знайти непоганий варіант, на рахунок дизелів 1,8 одразу відкидай, слабі та здихають швидко, але 2.5 то вже краще, але купе дизельними не бувають, ну я ще не бачив таких...
якщо ти купиш БМВ та будеш її любити та шанувати, повір вона тобі віддасть тим самим і навіть більше:bomb:

{ додано через 1 хвилину }
http://auto.ria.ua/auto_bmw_3110660.html
подивись вроді живенька:ok:

Nema_nika
24.09.2010, 14:05:29
ValodjaE36, почитай для чого автору машина. 36 як не крути вже старушка, тобто кожен місяць буде потрібний якийсь ремонт. А я так зрозумів, шо хочеться просто їздити і міняти масла-фільтра. Та й зроблену машину в хорошому стані мало хто продасть. Так шо на мою думку краще вже трохи почекати і тоді шукати 46-у

ValodjaE36
24.09.2010, 14:17:48
тобто кожен місяць буде потрібний якийсь ремонт.
ну не кажи, особисто я катаюсь і радію на своїй "старушці" хоч вона 92 р.в., і міняю по ходовій запчастини, що роблять і на машинах після 2000 року + масла та фільтра, тфу-тфу-тфу:biggrin:

Nema_nika
24.09.2010, 15:29:11
ValodjaE36, Ну так і катайся на здоров"я, я ж про то і говорю, машини шо нікого не пружать не продаються, тим більше за адекватні гроші) та й правильно для чого продавати машину, яка нічого від тебе не вимагає. А ті шо продаються рано чи пізно попросять грошей.

Anesteziolog
25.09.2010, 00:32:18
моя думака: якщо береш на 2 роки, то бери якусь астру чи фієсту. Але дивись також по повному, бо можеш і 2 річну машину взяти, а попадати як в 30 річну. Звісно 36 можна найти з твоїми параметрами, але це буде дуже складно. Запчастини до нових машин також дуже дорогі. Зверни на це увагу. Тому якщо маєш певну суму і визначився в певних машинах. Дзвони, їзди, діагностуй і повір. Твоя машина сама тебе найде. Це так як дівчина вроді блондинка класна, а доля зводить з ще кращою брюнеткою:biggrin:

BOXER E38
28.09.2010, 13:42:47
Але дивись також по повному, бо можеш і 2 річну машину взяти, а попадати як в 30 річну.
ну так, це зрозуміло. треба детально дивитись в будь-якому випадку...
Твоя машина сама тебе найде. Це так як дівчина вроді блондинка класна, а доля зводить з ще кращою брюнеткою
тим більше, якщо є кілька варіантів, а не одна чітко визначена модель, то шось цікаве та й вистрілить.

Наразі дякую за коментарі.
Думав, буде відносно легко знайти щось по моїй критеріям за 8-9 к. :nea:

VAVAN
29.09.2010, 13:41:41
BOXER E38,
а як же з 38 кузовом?- ти йому ж зрадиш!
Пофік багато грошей на паливо і обслуговування + податок державі за літраж. Але ж це 38 кузов курча....
я теж вагався між 46 , 39 і 38, проте 46 мені не вдалось купити , 39 теж зірвалась домовленість, тож моя майбутня 38
Твоя машина сама тебе найде
на шо і я чекаю.

Моя тобі теж порада як писавТак шо на мою думку краще вже трохи почекати і тоді шукати 46-у або ж 38

писи: я на япономобілях вже 4 роки так катаюся- і все ніяк не можу дійти до своєї мети - 38. Але ше не вечір ....і до євро 2012 точно маю вкластись:rofl:

BOXER E38
29.09.2010, 14:20:13
ти йому ж зрадиш!
зрештою зрадити з іншою БМВ - не так вже й страшно.
ну про наші мрії ми з тобою говорили)))
Е38 не відпадає, вона буде, то само собою ;)
так само як і Е46 :friends:

я на япономобілях вже 4 роки так катаюся- і все ніяк не можу дійти до своєї мети - 38.
так продай і купи зразу Е38, по бюджету мало б вийти гуд!

VAVAN
29.09.2010, 14:48:41
BOXER E38, по бюджету - маю маленьку прекрасну дочечку:angel:, яка теж не проти їздити з мамою на одному з прекрасних кузовів світу, але на мене одного працюючого (наразі так зараз)- на загальних витратах за місяць це вплине суттєво. Нє ну впринципі з моїм використанням авто (по потребі, на роботу їжджу громадським транспортом)- я справлюсь з Е38, але якшо якісь непередбачувані витрати, то троха буде кепсько:bad:
так шо жиби жив в каліфорнії- тішив би сі шо дурний, але то там, а то тут. Треба бути блище біля корита де пасеться влада альбо шукати ше краще по зарплаті ніж маєш сьогодні.
Словом ти мене зрозумів.
Нє....ну був би реальний живий апарат за реальні адекватні гроші за нього, тоді справа варта ризику.

Nema_nika
29.09.2010, 21:52:25
Пофік багато грошей на паливо і обслуговування + податок державі за літраж.
не такий страшний чорт, як його малюють:)

VAVAN
30.09.2010, 15:11:43
Nema_nika, /// і то правда....просто поки не буду мати власну е38, доти не відчую на власному досвіді цототаке:)