PDA

Переглянути повну версію : Цены на бензин. Обсуждаем


Lehae34
19.03.2008, 10:44:20
Вчера поехал на заправку. Однако...Учитывая то, что я заправляюсь 98...
6,15 за литр. Заправил 40. Кошелек похудел.
Говорят, что доберемся до евро за литр. Как кто к этому относиться? Будет кто-то меньше ездить из-за этого?
Поездки за город? На природу? Шашлык - башлык - рыбалка?
Хоть бы бензин лучше стал!

Just be
19.03.2008, 10:51:27
Lehae34, Чув що ціни на 95 впадуть до 5.50.
Народ який їздив постійно на машині так і буде їздити, особисто я не планую брати менший об"єм. Але зменшення машин буде полюбому. Найгірше що після росту ціни на бензин, вартість всіх продуктів підросла...

Lehae34
19.03.2008, 11:05:30
зменшення машин буде полюбому.
може хоть пробок не будет???
вартість всіх продуктів підросла...
да, цены торба...а тут еще ввели тариф на ввозные товары - теперь 50%. Ясно что все контрабас, но тем не менее....

UKRMAIL
19.03.2008, 23:02:46
да, цены торба...а тут еще ввели тариф на ввозные товары - теперь 50%. Ясно что все контрабас, но тем не менее....
Чув історію , про те як Мобільні Бригади зараз на Кордоні Ганяють контрабандистів)))
А останні Ховаються в Лісах)))))))
Я не вкурсі на рахунок цьогорічних ставок, але раніше була дифференціація...
Якщо так рахувати то ціна на Імпорт взагалі ніштяк Формується
Закупівельна Вартість + Транспорт = Митна Вартість * 1.5 митна ставка *1,2 ПДВ ...
+ Гуртовий Посередник + Роздрібний Посередник.....
А по темі , то мені здається що я вчасно без машини опинився))))) Я як завжди в Фарті ... Коли Місячник - я пішохід , Бензин Дорогий - Я пішохід)))))

{ додано через 15 хвилин }
Взагалі справа в тому що
1. Штучно створено Дифіцит бензину укр. в-ва. НПЗ Лінос і НПЗ Лукойл (той що в Одессі), і ще пару , нібито на ремонті. І тому не працюють. УкрНафта припинила Продаж Пального в Роздріб , в зв"язку з внутрінніми проблемами . (Там щось стосовно Тендерного механізму закупівель. Вони не підписали контрактів з Постачальниками)
2. Росія підвищила Експортну Митну ставку на Готові Нафтопродукти
3. Падіння доллара лоскоче самолюбство Виробників , і ті підігрівають ціни.

Моя думка , - Наша Славна Прем"єр Міністр доклала руку до створення такої ситуації , (ну дуже Дивно , що Укр.Нафта на яку вона має опосередкований вплив стала на таку лижню), це зробленно для того щоб Сильною Рукою Розігнати Хмари повернути Ціну Бензину в Попередні Рамки, і завоювати додаткову підтримку в населення))))) Голий популізм карочі.
... Наступні Дії - Запуск Заправок Укр.Нафта, які Продаватимуть за встановленною Ціною , і тим самим відірвуть покупців від Решти учасників Ринку, щоб задовольнити потреби в Продукції скорш за все Буде Зменшене ввізне мито на готові нафтопродукти.... Це помалу потягне ціну в Низ... З непокірними трейдерами Буде Жорстоко Боротись УМКУ і Прокуратура ...
Як мені здається....

CONFIG
20.03.2008, 08:16:32
Європейські ціни рано чи пізно всеодно прийдуть. Взагалі мене покищо влаштовує ціна, їздити менше не буду, бо їздити треба. Шашлики і все таке залишаться, як ж без них. Я просто терпіти не можу громадського транспорту, поїздів, автобусів ітд. ТОму вихід один палити бензин..

Rostixbmw
20.03.2008, 08:36:35
Хоть бы бензин лучше стал!
ТОму вихід один палити бензин
+1
може хоть пробок не будет???
Сумніваюсь . Подивіться за вікно : всі як іздили так і їздять !

Kubovich
20.03.2008, 10:58:09
Я просто терпіти не можу громадського транспорту, поїздів, автобусів ітд.

+1!!!! ;-)

UKRMAIL
20.03.2008, 11:22:31
Взагалі мене покищо влаштовує ціна,
А вот мене нє.... (((( І ще купу людей з малими доходми також...
Існує невідповідність між середніми доходами і середніми видатками населення.
Ціни європейської в нас бути не може по тій причині що ми 1- Виробники 2 - Податки і Збори в нас Менші 3 - Собівартість виробництва також. . .