PDA

Переглянути повну версію : АВТОКЛІМАТ- діагностика, ремонт, заправка автокондиціонерів!


Vexler
21.08.2010, 17:18:45
До уваги всіх одноклубників!

Ми виконуємо найскладніші ремонти та вирішуємо будь які неполадки обладнання Вашого автокондиціонера/клімат-контролю незалежно від марки та моделі авто.
Дуже якісно та на професійному рівні здійснюємо заправку кондиціонера Вашого авто.

http://img129.imageshack.us/img129/4403/003r.jpg

Колектив AUTOCLIMAT завжди готовий Вам допомогти! Найкраще поєднання ціна/якість у Західному регіоні!

Просимо звернути Вашу увагу на широкий спектр послуг нашого підприємства:


Діагностика
Діагностика - це необхідна процедура перед проведенням ремонтно-відновлювальних робіт та заправкою системи кондиціонування автомобіля, яка проводиться безкоштовно.

На цьому етапі визначається наявність фреону в системі АС, герметичність системи та справність вузлів.

У випадку недостатнього тиску газу або його відсутності, проводимо пошук місць розгерметизації. Як правило, це - місця з`єднань трубопроводів, ущільнювачі, сальники валу компресора, конденсатор, тощо.

При незначному витоку в системі - застосовуємо інший метод із застосуванням спеціального барвника, який проявляється в ультрафіолетовому світлі.

Для проведення діагностики використовується спеціальне обладнання та інструмент.


Заправка
Заправка кондиціонера, як правило, є завершальним етапом у відновленні роботи системи кондиціонування. Вона займає найменшу частину часу порівняно з попередніми етапами (діагностики та ремонту).

Заправка проводиться за допомогою сучасного обладнання з використанням екологічно чистого фреону марки R-134а, який відповідає міжнародним стандартам.

http://autoclimat.lviv.ua/img/Snap65.jpghttp://autoclimat.lviv.ua/img/DSC092.JPG


Компресори
Здійснюємо ряд ремонтних робіт з різними видами компресорів АС, забезпечуючи їх належне функціонування.

У багатьох випадках, при незначних поломках компресора, можна обійтись дрібним ремонтом і заміною деяких частин. На відміну від переважної кількості сервісів, які пропонують заміну несправного компресора на інший, ми виконуємо роботи по відновленню працездатності компресора, з заміною та ремонтом його частин.

Роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами за допомогою спеціалізованого обладнання, з використанням запасних частин відомих світових виробників.
http://autoclimat.lviv.ua/img/2222.jpg

Продукція

Ми забезпечуємо наших клієнтів широким асортиментом сучасної, надійної та якісної продукції відомих світових виробників, а саме:
-компресорами АС
-трубопроводами
-радіаторами
-фільтрами-осушувачами
-фільтрами салону
-підшипниками компресорів кондиціонерів
-гумовими прокладками
-запасними частинами компресорів (сальники, ущільнення, набори прокладок, вніутрішні частини)
-інструментом
-обладнанням та розхідними матеріалами.
На наших складах в наявності запасні частини до більшості компресорів АС та різні комплектуючі до кондиціонерів.


Також здійснюємо ремонт радіаторів всіх типів до будь якого автомобіля!


Наші контакти:
м.Львів вул. Шевченка, 311 б
тел. моб.: (067) 672-79-35; (063) 732 11 66
тел.: 8 (032) 243-35-73

Наш сайт: http://www.autoclimat.lviv.ua/

bmwe36petro
24.03.2011, 18:11:42
Щойно побував там. Опис робіт:
- діагностика на герметичність системи - безкоштовно;
- барвник в систему - 50грн; (за бажанням)
- масло в систему - 30грн; (за бажанням, але рекомендовано)
- заправка фреоном - 200грн.
Підсумок 280грн (для порівняння, на Навроцького мені назвали суму 350грн)
Враження про сервіс позитивні, хлопці молоді, ввічливі, толкові, мають професійне обладнання, всі розхідні матеріали а також запасні частини (радіатори, перехідники, трубки, компресори і т.д.). Весь процес зайняв хвилин 20. Я задоволений, рекомендую всім.

BMWheelman
24.03.2011, 20:20:01
Хочу теж туди завітати, відновити герметичність радіатора кліми і заправити. Мені це напевно більше займе ніж 20 хв.

doctor
24.03.2011, 22:09:29
заправка фреоном - 200грн.
Петро, це повна заправка,-чи докачка?
На Навроцького повна закачка 320грн., так мені казали на мин.тижні.

bmwe36petro
25.03.2011, 08:37:16
Петро, це повна заправка,-чи докачка?
Повна, в мене після збирання авто система була суха.

tommy_boy
25.03.2011, 12:08:42
ну ціна ціною, але там ж є вага фреону, яку потрібно туди закачати, вона різна на різних авто, то воно має різнитися...

bmwe36petro
25.03.2011, 12:15:31
tommy_boy, на Навроцького мені озвучували ціну саме на Е36.

tommy_boy
25.03.2011, 12:19:33
bmwe36petro, я це до того написав, що doctor і ти називаєте різні ціни, і це причина чому вони можуть різнитися, бо різні автоси ;)

bmwe36petro
25.03.2011, 12:23:06
tommy_boy, не думаю, що різниця в кількості фреону впливає на ціну. Тут скоріше впливають інші фактори, типу барвник і масло.

augustino
25.03.2011, 12:47:32
bmwe36petro, впливає. Мені на Гольфа як заправляли, то важили балон дозаправки і після.Тільки тоді озвучили остаточну ціну

bmwgorobec
25.03.2011, 13:22:03
Вага дійсно впливає, в е34 іде 1,5кг фреону а в е36 десь 0,9кг і він походу не дешевий. Перед тим як заправляють ним авто його спочатку відкачують, важать і заправляють до повна.

Vexler
25.03.2011, 14:15:41
В Автокліматі найдешевше - то факт, на яку авто кондюк би не заправляли (е34 чи е36)....фірма з 2001 року і у Львові найкраща по всім параметрам! ;)

bmwe36petro
25.03.2011, 14:25:53
Vexler, сам себе не похвалиш - ні з ким не переспиш :biggrin:
А насправді найкраща реклама - це відгуки клієнтів, а не вихваляння топікстартера теми, Vexler, не в обіду, але прийми це до уваги, надмірний ПіАр ще нікому не допоміг.

Vexler
25.03.2011, 16:18:12
)))
Більшість людей з інтернет-спільноти знають цю фірму і завжди хорошої думки...я маю на увазі, що конкурентів Автоклімату (де дешевше і краще) у Львові знати просто нереально ;) Просто в БМВ тут відгуків не було, але на ЛТК приміром їх багато..

dtw278
21.06.2011, 02:35:45
Здрасте.
Сегодня заправляла климат на е-46.
Диагностика+замена компрессора+заправка = 350 грн.
Компрессор б/у на шроте в Мылятычах - 150 у.е.
Отдельное огромное спасибо shpak. :beer::beer::beer:

Vexler
10.03.2013, 13:33:32
Прошу звертатись - літо вже скоро :)

bmwe36petro
24.04.2013, 11:03:42
Вчора заїжджав на діагностику. Приїхав без попередження і попереднього запису, побачив машин 5-6, думаю певно відфутболять мене на інший день. Але підійшов до Андрія і він каже - під'їжджайте, зараз глянемо, 5хв - дозаправив фреону і я поїхав щасливий. Про вартість навіть писати не буду, надто вона була непристойно-символічною. Рекомендую всім, якісно, професійно і лояльно до кожного клієнта, так тримати!

Vexler
24.04.2013, 16:24:56
А насправді найкраща реклама - це відгуки клієнтів, а не вихваляння топікстартера теми, Vexler, не в обіду, але прийми це до уваги, надмірний ПіАр ще нікому не допоміг.
bmwe36petro, тепер ти розумієш що ти був не правий коли це писав? :)

bmwe36petro
24.04.2013, 17:18:27
Vexler, в чому саме я був не правий? Я ж написав, що найкраща реклама - це відгук клієнтів, і я вже вкотре пишу позитивний відгук як клієнт, а твої пости в цій темі сприймаються як самореклама, бо ти є топікстартером цієї теми, ти розумієш про що я :wink:

Давайте далі по темі :friends:

shady333
26.04.2013, 12:50:39
Сьогодні заїхав до них, щоб провірили кондиціонер, бо часом дуло теплим повітрям замість холодного. Приїхав, а там вже стоїть з 4 машини, проте, оскільки я попередньо домовився про час візиту, ніяких проблем це не викликало. Виявилось що потрібно дозаправити - ціна 120грн. Після дозаправки клімат в салоні регулювати стало значно простіше :).
bmwe36petro, дякую що порадив до них заїхати :friends:.

bmwe36petro
26.04.2013, 14:02:13
дякую що порадив до них заїхати
:friends:

melkij
08.07.2013, 22:42:02
Сьогодні їздив заправляти кондюк.Все зробили швидко і якісно без усіляких проблем.Хлопцям :respekt: раджу.

Сергій м
09.07.2013, 11:57:08
Я працював в сусідньому сервісі, біля них.
Тому можу додати - в них багато запчастин, роблять максимально швидко, досить якісно, пацани толкові.
Єдине - заїжайте туда завчасно,щоб забити чергу, в сезон в них реально багато роботи.

Макс
24.07.2013, 20:15:39
Дякую хлопцям, сьогодні заїхав заправив свіжовідтворений кондиціонер, по ходу виявилась обірвана фішка - пофіксана мовчки і швидко.. порадувало що на сервісі є з ким поговорити про БМВ :drinks: Реакція на наклейку клубу позитивна, скидочку отримав.:biggrin:

Тепер Їзжу-мерзну :yahoo:

Петруха
24.07.2013, 23:43:31
І я нарешті мерзну!Теж дякую хлопцям.Дуже хороші спеціалісти,таких мало.Все влаштовує,ціна,якість,підхід,професіоналізм,людяність,все на вищому рівні.Молодці.

Ecosee
29.05.2014, 08:14:41
І я мушу залишити позитивний відгук :).
Все чітко, професійно, і позитивно. Андрію респект! Велосипедистам привіт:respekt:
Таку штуку, яка заправляє машину фреоно бачу вперше :biggrin:

BMW-ЮРА
29.05.2014, 10:14:29
Напишіть про ціну на заправку. Я розумію, що для різних авто ціна різна, але хто заправляв на своєму прикладі.
Мені вийшло 380 грн. в Самборі.

slaviksch
29.05.2014, 19:19:13
Робив дозаправку в них колись на е39, люди нормальні, роблять якісно можете їхати.

Ecosee
30.05.2014, 08:08:43
Повна заправка е39 300грн.

Lehae34
30.05.2014, 17:47:13
я не понимаю, зачем оставлять телефоны, если вы их не поднимаете. мне хоть и ближе сюда, поехал к конкурентам на зеленую только по этой причине.

Ko3a4oK
10.06.2014, 11:04:19
я не понимаю, зачем оставлять телефоны, если вы их не поднимаете.
+1 також не можу дозвонитись

Vexler
17.06.2015, 11:12:13
АВТОКЛІМАТ- діагностика, ремонт, заправка автокондиціонерів!

http://autoclimat.lviv.ua/img/logo2.jpg

Доброго дня! Наше підприємство працює на ринку більше 10 років.

Надаємо різноманітні послуги по ремонту та сервісному обслуговуванню автомобільних систем кондиціонування на Західній Україні. Являємось дистриб`ютором виробника компресорів Sanden в Україні.
У нас працюють висококваліфіковані працівники, які здійснюють професійне обслуговування та ремонт автокондиціонерів. Надають консультації з питань експлуатації кондиціонерів.
Колектив "Автоклімату" цінує час і кошти клієнтів, тому ми працюємо оперативно та надійно.

Підприємство здійснює:

Ремонтно-відновлювальні роботи:
-Алюмінієвих трубопроводів
-Радіаторів
-Різьбових з`єднань
-Наконечників
-Сервісних портів
-Шлангів АС
-Компресорів АС
-Заміна підшипників компресора АС
-Відновлення шківів компресора АС
-Відновлення електромагнітних котушок компресора АС
-Заміна фільтрів салону
-Промивка системи кондиціонера
-Антибактеріальна обробка системи кондиціонера
-Заміна комплектуючих АС

Продаж:
-Запасних частин
-Компресорів АС (нових та б/в)
-Розхідних матеріалів
-Обладнання
-Інструменту

Ми забезпечуємо наших клієнтів широким асортиментом сучасної, надійної та якісної продукції відомих світових виробників, а саме:
-компресорами АС
-трубопроводами
-радіаторами
-фільтрами-осушувачами
-фільтрами салону
-підшипниками компресорів кондиціонерів
-гумовими прокладками
-запасними частинами компресорів (сальники, ущільнення, набори прокладок, внутрішні частини)
-інструментом
-обладнанням та розхідними матеріалами.
На наших складах в наявності запасні частини до більшості компресорів АС та різні комплектуючі до кондиціонерів.

ВСІМ ЧЛЕНАМ КЛУБУ ЗНИЖКА !

Наші контакти:
м.Львів, вул. Шевченка, 311 б
тел. моб.: 8 (067) 672-79-35, 8 (063) 732 11 66,
тел: 8 (032) 243-35-73
наша інтернет-сторінка: www.autoclimat.lviv.ua (http://www.autoclimat.lviv.ua)
ел. почта: mail@autoclimat.lviv.ua

Navaxa
17.06.2015, 12:52:21
АВТОКЛІМАТ- діагностика, ремонт, заправка автокондиціонерів!

http://autoclimat.lviv.ua/img/logo2.jpg

Доброго дня! Наше підприємство працює на ринку більше 10 років.

Надаємо різноманітні послуги по ремонту та сервісному обслуговуванню автомобільних систем кондиціонування на Західній Україні. Являємось дистриб`ютором виробника компресорів Sanden в Україні.
У нас працюють висококваліфіковані працівники, які здійснюють професійне обслуговування та ремонт автокондиціонерів. Надають консультації з питань експлуатації кондиціонерів.
Колектив "Автоклімату" цінує час і кошти клієнтів, тому ми працюємо оперативно та надійно.

Підприємство здійснює:

Ремонтно-відновлювальні роботи:
-Алюмінієвих трубопроводів
-Радіаторів
-Різьбових з`єднань
-Наконечників
-Сервісних портів
-Шлангів АС
-Компресорів АС
-Заміна підшипників компресора АС
-Відновлення шківів компресора АС
-Відновлення електромагнітних котушок компресора АС
-Заміна фільтрів салону
-Промивка системи кондиціонера
-Антибактеріальна обробка системи кондиціонера
-Заміна комплектуючих АС

Продаж:
-Запасних частин
-Компресорів АС (нових та б/в)
-Розхідних матеріалів
-Обладнання
-Інструменту

Ми забезпечуємо наших клієнтів широким асортиментом сучасної, надійної та якісної продукції відомих світових виробників, а саме:
-компресорами АС
-трубопроводами
-радіаторами
-фільтрами-осушувачами
-фільтрами салону
-підшипниками компресорів кондиціонерів
-гумовими прокладками
-запасними частинами компресорів (сальники, ущільнення, набори прокладок, внутрішні частини)
-інструментом
-обладнанням та розхідними матеріалами.
На наших складах в наявності запасні частини до більшості компресорів АС та різні комплектуючі до кондиціонерів.

ВСІМ ЧЛЕНАМ КЛУБУ ЗНИЖКА !

Наші контакти:
м.Львів, вул. Шевченка, 311 б
тел. моб.: 8 (067) 672-79-35, 8 (063) 732 11 66,
тел: 8 (032) 243-35-73
наша інтернет-сторінка: www.autoclimat.lviv.ua (http://www.autoclimat.lviv.ua)
ел. почта: mail@autoclimat.lviv.ua

був недавно, ціни радують, відношення теж.
дозвонитись нереал, це проблема.
я мучив телефон, а коли приїхав, то дізнався, що на заправку кондиціонера простіше приїхати і постояти 5-10 хв в черзі:)
Знайшли проблему в трубці, знайду трубку, поїду знову.
одним словом - рекомендую

Vexler
30.06.2016, 11:19:33
Сезон в розпалі - в кого погано працює кондиціонер - ласкаво просимо!
Адреса:
Львів, вул. Шевченка, 311 б
Дзвоніть, записуйтесь:
тел. моб.: 8 (067) 672-79-35
тел. моб.: 8 (063) 732 11 66
http://autoclimat.lviv.ua/img/map.jpg
http://autoclimat.lviv.ua/kontaktu.htm

Vexler
14.06.2017, 10:56:23
До уваги всіх одноклубників!

Ми виконуємо найскладніші ремонти та вирішуємо будь які неполадки обладнання Вашого автокондиціонера/клімат-контролю незалежно від марки та моделі авто.
Дуже якісно та на професійному рівні здійснюємо заправку кондиціонера Вашого авто.

http://autoclimat.lviv.ua/img/logo2.jpg

Колектив AUTOCLIMAT завжди готовий Вам допомогти! Найкраще поєднання ціна/якість у Західному регіоні!

Просимо звернути Вашу увагу на широкий спектр послуг нашого підприємства:


Діагностика
Діагностика - це необхідна процедура перед проведенням ремонтно-відновлювальних робіт та заправкою системи кондиціонування автомобіля, яка проводиться безкоштовно.

На цьому етапі визначається наявність фреону в системі АС, герметичність системи та справність вузлів.

У випадку недостатнього тиску газу або його відсутності, проводимо пошук місць розгерметизації. Як правило, це - місця з`єднань трубопроводів, ущільнювачі, сальники валу компресора, конденсатор, тощо.

При незначному витоку в системі - застосовуємо інший метод із застосуванням спеціального барвника, який проявляється в ультрафіолетовому світлі.

Для проведення діагностики використовується спеціальне обладнання та інструмент.


Заправка
Заправка кондиціонера, як правило, є завершальним етапом у відновленні роботи системи кондиціонування. Вона займає найменшу частину часу порівняно з попередніми етапами (діагностики та ремонту).

Заправка проводиться за допомогою сучасного обладнання з використанням екологічно чистого фреону марки R-134а, який відповідає міжнародним стандартам.

http://www.avtobazar.lviv.ua/userfiles/Main.jpg


Компресори
Здійснюємо ряд ремонтних робіт з різними видами компресорів АС, забезпечуючи їх належне функціонування.

У багатьох випадках, при незначних поломках компресора, можна обійтись дрібним ремонтом і заміною деяких частин. На відміну від переважної кількості сервісів, які пропонують заміну несправного компресора на інший, ми виконуємо роботи по відновленню працездатності компресора, з заміною та ремонтом його частин.

Роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами за допомогою спеціалізованого обладнання, з використанням запасних частин відомих світових виробників.
http://autoclimat.lviv.ua/img/zapr1.jpghttp://autoclimat.lviv.ua/img/zapr2.JPG

Продукція

Ми забезпечуємо наших клієнтів широким асортиментом сучасної, надійної та якісної продукції відомих світових виробників, а саме:
-компресорами АС
-трубопроводами
-радіаторами
-фільтрами-осушувачами
-фільтрами салону
-підшипниками компресорів кондиціонерів
-гумовими прокладками
-запасними частинами компресорів (сальники, ущільнення, набори прокладок, вніутрішні частини)
-інструментом
-обладнанням та розхідними матеріалами.
На наших складах в наявності запасні частини до більшості компресорів АС та різні комплектуючі до кондиціонерів.


Також здійснюємо ремонт радіаторів всіх типів до будь якого автомобіля!


Наші контакти:
м.Львів вул. Шевченка, 311 б
тел. моб.: (067) 672-79-35; (063) 732 11 66
тел.: (032) 243-35-73
http://autoclimat.lviv.ua/img/map.jpg
Наш сайт: http://www.autoclimat.lviv.ua/

Exoto
14.06.2017, 19:22:11
Практично неможливо дозвонитись. Наскільки я поняв все працює в режимі живої черги.
Цікаво дізнатись, з якої години працюють і яка вартість заправки?
дякую

BMWdiesel
15.06.2017, 10:27:34
Практично неможливо дозвонитись. Наскільки я поняв все працює в режимі живої черги.
Цікаво дізнатись, з якої години працюють і яка вартість заправки?
дякую

саме так.. до години часу стояти і близько 350 грн (прошлий рік було)