PDA

Переглянути повну версію : Відвідувачі Паризького мотор-шоу вирішать долю універсалу BMW 6-ої серії


bmwe36petro
12.08.2010, 11:59:13
18933
Концерн BMW, що завершує обкатку наступного покоління моделі 6-ї серії, привезе нову "шістку" на міжнародний автосалон в Париж, де машина виявиться не єдиним дебютантом BMW.

Глобальну мережу облетіла новина про те, що в столиці Франції баварський автовиробник представить шоу-кар BMW 6-ої серії в кузові "Shooting Brake". Перспективи запуску трьохдверного універсалу в масове виробництво будуть залежати від реакції публіки на концептуальну модель, пише TopSpeed.

Якщо автомобіль все ж піде у "серію", то його появи на ринку варто очікувати не раніше 2012 року, після проведення презентації товарного варіанту концепту Gran Coupe, показаного навесні на автовиставці в Пекіні. Передбачається, що майбутній суперник Mercedes-Benz CLS Shooting Brake, чий дебют також не за горами, отримає лінійку моторів, аналогічну тій, що буде призначена для купе і кабріолета 6-ї серії, які надійдуть в продаж на початку наступного року.

За останніми даними, нову "шістку" оснастять бензиновими і дизельними моторами V6 і V8, включаючи бензиновий 555-сильний двигун об'ємом 4,4 літра, яким в даний час комплектуються кросовери X5 M і X6 M. Наступне покоління BMW 6-ої серії обладнають новою восьмишвидкісною автоматичною коробкою передач і вперше - технологією Stop&Start.

Джерело: kolesa.ru

Legend
12.08.2010, 13:11:55
То типу хетча буде?

sergiy
12.08.2010, 18:27:07
а я думав шо то євро 2012 у львові світ згубить....:)

mario
15.08.2010, 14:17:44
а я думав шо то євро 2012 у львові світ згубить....:)

та чого) думаю машинка буде прикольна)