PDA

Переглянути повну версію : Вибір мінімийки. Порадьте.


Nema_nika
12.07.2010, 19:37:13
Захотів купити собі міні-мийку типу керхера чи боша. Може є вже власники таких забавок або хто знає які кращі відпишіться. Або запросіть на пробу:) Або дайте ссилочку на інтернет магазин, а то шось не хочеться в епіцентрах-ашанах збухти барахти отак купляти.:)

shvm
12.07.2010, 20:40:59
Nema_nika, маю bosch aquatak 100, купляв в Метро по акції, пару місяців тому, заплатив десь 890 грн.
Плюси:
- металічний насос ( в кархера пластик)
- насадка для миючого засобу в комплекті (в кархера тре докупляти за 190 грн.)
- може сам тягнути воду з бочки, при умові, що бочка стоїть вище нього.
Мінуси
- нема коліс, тре тягати за ручку
- більше не виявив - мало експлуатую.
За ті гроші нормальний апарат, поки що задоволений.

Anesteziolog
12.07.2010, 23:08:34
Маю мийку Матрікс. Купляв в Метро десь 2 роки назад під акцію. Вроді 800 грн тоді давав. Мінуси- люба мойка збиває тільки згрубша бруд, тобто треба шампунь, губку пройти машиною, потім змити знов і фіброю протерти, шоб розводів не було. Зараз нажаль тою мийкою не користуюсь бо в трубці яка йде від пістолета чи від напору чи хтось став утворились канавки і вона фігово почала працювати, тому чи в ремонт тре здати чи новий пістолет купити. До речі якщо хтось знає де є ремонт мийок дайте знати.
- також зауважив коли мив АВЕО то з заводських дисків лак злазив коли мив мийкою.

Великий + мойок не треба нікуди їхати, чекати черги.
Тепер би брав би керхер, чому не знаю, може через рекламу.

Nema_nika
13.07.2010, 00:34:58
Тепер би брав би керхер, чому не знаю, може через рекламу.
- металічний насос ( в кархера пластик)
тоже чув шо в керхерах насос пласмасовий і ненадійний. а які там характеристики в ваших мийок? ну типу тиск, потужність і т.п.

BMW-ЮРА
13.07.2010, 00:55:50
маю каршер купляв в Метро, вже більше 2 років, скажу чесно користуюсь ним рідко. Як розібратись воно непотрібна річ, я відвалив за нього 3500 грн., то б пів життя на мойку мав. Треба хімію до нього нормальну щоб не терти вручну, а так нема сенсу, відвалити гроші і рідко користуватись, тому вважаю що це марна трата грошей.

realnero
13.07.2010, 09:55:30
Я мою все машины сам, одна мойка была Топекс - уже по выслуге лет ушла... Теперь Ейнхел. Использую професиональную автохимию и пенообразователь. Вещь нужная и экономия тоже очень хорошая, я все машину ею сам мою а так бы в месяц пришлось выкладывать 600-700грн на мойку.

Советую однозначно + как сам помоешь себе машину никто никогда не помоет!

Anesteziolog
13.07.2010, 10:21:52
как сам помоешь себе машину никто никогда не помоет!
100%
Использую професиональную автохимию и пенообразователь.
Де і по чому купляєш? На скільки хватає?

zinkevych
13.07.2010, 10:37:03
Купив по акції яка зараз в епіцентрі керхер за 550грн, задоволений на всі 100%
Так там все всередині пласмасове, але гарантія рік, і за ціною 550грн, думаю нормально, навіть якшо він в мене рік лише відходить, хоча, думаю більше.
З хімією і шампунями ше не розібрався, але вже нікуди не треба їхати, мию коли хочу і як треба!
Помив акуратно двигун, повимивав все під арками, мию і ровери і мото.
За літо він мені окупиться спокійно. Хто би мив хоть раз на два тижні, думаю варто брати!

realnero
13.07.2010, 10:55:04
Де і по чому купляєш? На скільки хватає?

Купил один раз года 3 назад на мойке по канистре каждого и до сих пор пользуюсь, думаю ещё на дооолго хватит.

Пенообразователь подарил брат, професиональный такой стоит порядка 100уе но он того стоит.

Кроме машин ещё по дому всё им мою, ворота, бруковку и тд.

Я считаю что дорогой кархер не имеет смысла покупать, ломаеться так же как и другие дешевые аналоги.

Digress
13.07.2010, 11:32:56
Купив по акції яка зараз в епіцентрі керхер за 550грн, задоволений на всі 100%
а він сам тягне воду?(наприклад озеро,бочка)

Nema_nika
14.07.2010, 01:14:59
Я мою все машины сам, одна мойка была Топекс - уже по выслуге лет ушла... Теперь Ейнхел.
ше б маркіровочку озвучити)а він сам тягне воду?(наприклад озеро,бочка)
тож цікавитьКупив по акції яка зараз в епіцентрі керхер за 550грн
а шо в комплекті?

{ додано через 6 хвилин }
маю каршер купляв в Метро, вже більше 2 років, скажу чесно користуюсь ним рідко. Як розібратись воно непотрібна річ, я відвалив за нього 3500 грн., то б пів життя на мойку мав. Треба хімію до нього нормальну щоб не терти вручну, а так нема сенсу, відвалити гроші і рідко користуватись, тому вважаю що це марна трата грошей.

а я люблю машину сам мити, тому і хочеться побавитись. Та і особисто я морально не готовий віддати за мийку 3500 грн. Мені б шось попростіше :)

bmwe36petro
19.07.2010, 11:15:10
Nema_nika, у нас в Садовому Центрі є мийка Aquatak 115 PLUS (http://www.bosch-powertools.com.ua/boptocs2-ua/Садова+техніка/Садове+знаряддя/UA/uk/aw/Очищувачі+високого+тиску+Aquatak/139785/Aquatak+115+PLUS/9298/index.htm), ціна 1799грн, гарантія 1рік, якщо зацікавить - пиши в приват, домовимось про знижку.