PDA

Переглянути повну версію : шум заді ? будьте обережні


vikoren
29.06.2010, 15:49:13
можливо в когось є щось подімне...хочу попередити нежартувати і зразу на сервіс...у мене на 3-й та вище передачах появлявся неприємний звук заді ніби як звук вихлупної чи щось подібне при натискані на газ незвертав увагу так як думав що це вихлупна (додумав блін на слідуючий раз недайбог то зразу на серфіс) і так недавно 26.06.2010 ми з жінкою заїхали в село до родичів заїхали норм як вже деякий час був звук на 3-й і вище передачах вертались назад в районі київської траси як зїзд з київської траси та дорога на львів (можливо хтось з вас був в цей момент там ) їхали ми десь 120-140км\г. ніпрошо недумаючи розслаблені сміємся говорем і несподівано на швидкості в машині заклинело два задніх колеса (почала рєзко тормозити) нас розвернуло на 20-30 градусів і понесло на зустріч приблизно 7-ми машин крутило то в одну то в іншу сторону незнаю яким чудом але ми зупинились десь пів метрах від кінця траси .... там ще залишився тормозний слід немаленький то на зустрічній то на своїй полосі і так два чи три рази...я реально попереджую якшо в когось щось подібне зверніця на сервіс перевірте...я ніколи незабуду цей день ми могли вже нежити ...зверніть на це увагу...3-4-5 передача саме більше на 4-й звук заді при натискані на газ при відпускані звук зникає...машина зарас на сервісі буду знати що це було напишу ... попереднє рішення майстра шо це задній міст що саме напишу як буду знати .... реально луди непропускайте повз вуха ми це відчули на собі

e@gle
29.06.2010, 15:53:39
в мене в знайомої на Кіа Черато після проходження ТО заклинив мотор на швидкості 130 коли верталась з Болгарії...було не весело...

Vomont
29.06.2010, 19:07:56
незнаю який це шум повинен був бути щоб аж заклинив міст,реально думаю що давним давно пора було на сервіс їхати і діагностувати.
все зводиться до того що або нема часу займатись машиною або як в нас на Україні кажуть "ще трохи поїзджу а там дасться чути"

axel
29.06.2010, 19:39:47
Нічого дивного, редуктор заклинив от і все. Думаю причина №1 це повна або часткова відсутність мастила.

Vomont
29.06.2010, 19:43:41
повна або часткова відсутність мастила.
долити це копійки в порівнянні з дорожньою пригодою та заміною редуктора

vikoren
30.06.2010, 10:23:39
абсолютно згоден Vomont :biggrin: то часу то бажання то ше якась х.. тепер буду знати на власному досвіді шо треба зразу на діагностику...

{ додано через 3 хвилини }
Нічого дивного, редуктор заклинив от і все. Думаю причина №1 це повна або часткова відсутність мастила.
мастило було перед тим як заклинило перший раз цей звук появився коли ми їхали на глинанаварію і сильно вдарили дном можливо і удар став причиною сьогодні вже на ямі мають сказати шо за на..