PDA

Переглянути повну версію : Прилад для вимірювання швидкості, який завжди із собою


Digress
27.06.2010, 13:33:20
Верховний суд штату Огайо ухвалив рішення, за своєї духом здається властивим хіба недорозвиненим демократіям, створивши небезпечний для американських водіїв прецедент. Служителі Феміди вирішили, що досвідченим поліцейським для встановлення факту порушення автомобілістом швидкісного режиму зовсім не потрібен радар – вони цілком здатні робити це на око. Приводом для розгляду справи став штраф, який коп виписав, керуючись винятково власним враженням, що машина їде занадто хутко. Фігурант протоколу спробував було довести, що без візуального підтвердження стягнення є незаконним. Але після тривалого процесу судді найвищої інстанції таланти дорожніх стражів вирішили під сумнів таки не ставити.:rofl:

Сонечко
27.06.2010, 14:10:26
супер, на око визначити швидкість руху автомобіля без похибок, а також рівень алкоголю в крові, чи наркотичних засобів, а також рівень цукру, артеріальний тиск та загальне самопочуття водія. Вони скоро й ВІЛ проби будуть робити на ОКО, і ніхто не сумніватиметься у правдивості та вірності результатів. Ми тут покази радара оскаржуємо, а вони й свідчення поліцейського "на око" оскаржити не можуть :rofl:
І ви ще жалієтеся що нам зле живеться? :rofl::lol:

sergiy
28.06.2010, 12:05:38
:shok: цікаво як суд виглядав? типу коп кричав
- хрест напузі! він перевищив!
- як ви можете це підтвердити?
- Та Бля бУду! шо я вам брєхать буду?:rofl:
а після цього закону Вочі копів треба сертифікувати!:rofl:

{ додано через 4 хвилини }
головне, щоб на експорт ті прилади "Вочі" не виготовляли:rofl: