PDA

Переглянути повну версію : Мокро під заднім правим ковриком!!! HELP


P@sh@
12.06.2010, 18:29:30
НАРОД допоможіть вирішити, проблумку, саме головне що чього не було, ось недавно тільки появилось, пилососив і побачив шо мокро так як би хтось фоди налив, підняв обшивку, дирок немає, з низу також дирок немає, хіба на порозі маленька, але з порогу не думаю що б затікало, кудою ще може? через пічку може?

Anesteziolog
13.06.2010, 00:08:34
В батька на Опель Зафіра подібна проблема, коли дощ ,чи машину миєш- постійно мокро під ковриком водія. Казав що шукав і не може причини знайти. Я пів години дивився, також не можу зрозуміти як туда вода може попадати? через ущільнювачі вроді ні, бо цілі? як перевірити звідки тече?

CityCat
13.06.2010, 01:56:50
Мною особисто були зауважені місця, якими вода може затікати при дощі або митті в середину машини:
1) через двері, мимо зовнішнього ущільнювача на склі, вниз по механізмам скло-підйомника, по внутрішній стороні дверної карти на поріг і далі під коврик
2) можливі дірки під зливним простором де "дворніки", тоді за торпедою в низ на кузов і під коврики
3) хечбек - мимо заднього ущільнювача багажника, в низ, за задні сидіння і під/на коврики задніх сидінь

BOKSTER
13.06.2010, 16:30:30
самий правельний варіант, це розібрати салон (зняти сідухи, коври, шумку).
І так заїхати на мийку, щоб там керхером їй дали жару!
Сісти в салон і дивитись звідки тече поки її миють + трохи поїздити так, може ще якісь нюанси виявиш.

Anesteziolog
13.06.2010, 16:36:22
BOKSTER, Хотів би подивитись на тебе як ти то робиш:) то не є самий легший варіант
2) можливі дірки під зливним простором де "дворніки", тоді за торпедою в низ на кузов і під коврики
Схиляюсь до цього варіанту бо та машина була стукнута раніше.

BOKSTER
13.06.2010, 20:25:54
BOKSTER, Хотів би подивитись на тебе як ти то робиш:) то не є самий легший варіант
2) можливі дірки під зливним простором де "дворніки", тоді за торпедою в низ на кузов і під коврики
Схиляюсь до цього варіанту бо та машина була стукнута раніше.

Не знаю звичайно яка машина в автора, але в мене наприклад вода б не змогла попасти з відсіку "передніх ніг" до задніх (в назві вказано, що мокро ззаді).
Це тому, що вони розділені підвишенням до якого кріпиться передні сидуння.

Vitalik
13.06.2010, 21:03:33
Була така сама проблема на е39 . А причина саме в задніх дверях . Вода попадає мимо зовнішнього ущільнювача на склі, вниз по механізмам скло-підйомника, по внутрішній стороні дверної карти на поріг і далі під коврик.

sergiy
14.06.2010, 00:26:14
P@sh@, а яке в тебе авто, в багажник затікає? може ущільнювач заднього скла пропускати, або якісь накладки на кузові(в мене в дирки кріплень накладок біля дверей текло в багажник, а з багажника частина в салон попадала)

P@sh@
15.06.2010, 20:11:47
P@sh@, а яке в тебе авто, в багажник затікає? може ущільнювач заднього скла пропускати, або якісь накладки на кузові(в мене в дирки кріплень накладок біля дверей текло в багажник, а з багажника частина в салон попадала)


Багажник вроді сухий, 525 Е34, є дирка в порозі, але з порогу в салон вроді нічого немає, ще хочу подивитись чи перід сухий, бо так зверху вроді сухий, а знизу хто його знає що там, бо зад зразу ясно було було мокро як з відра налили, губкою аж вимочував.

{ додано через 1 хвилину }
В батька на Опель Зафіра подібна проблема, коли дощ ,чи машину миєш- постійно мокро під ковриком водія. Казав що шукав і не може причини знайти. Я пів години дивився, також не можу зрозуміти як туда вода може попадати? через ущільнювачі вроді ні, бо цілі? як перевірити звідки тече?

В мене раніше була Вектра, так от під капотом де щітки, є злив, приблизно по середині, там шланг такий ще біля мотору торчить, куди виливається, так от там була купа болота і листя, витягнув, і забув про мокрий коврик ))) а от в БМВ найти неможу...

P@sh@
29.06.2010, 23:20:23
найшов дирку зпереду, біля порогу.... думаю звітам...

P@sh@
14.07.2010, 00:24:17
Заварив дирку, виходить не звітам тече, дальлше мокро, дальше у пошуках ((((народ підказуйте які мисля, де стеки є на Е34 ??? під капотом?

CityCat
14.07.2010, 10:57:40
Можливо є діра під задніми сідушками. Ти ковролін знімав?

T.T.
14.07.2010, 11:16:50
Заварив дирку, виходить не звітам тече, дальлше мокро, дальше у пошуках ((((народ підказуйте які мисля, де стеки є на Е34 ??? під капотом?
Була схожа ситуація , в мене були забиті зливні канали під капотом . на е46 вони біля завіс капоту , вони були забиті листям і болотом і вода йшла по порозі в салон , був мокрий весь лівий бік ! почистив кархером і все ок! Пошукай в себе біля нижніх кутів лобового , може десь там . Удачі...!!!