PDA

Переглянути повну версію : Гальмівні диски оригінал чи замінник?


CONFIG
11.03.2008, 11:33:07
Скоро, не знаю коли, але скоро треба буде міняти передні гальмівні диски. Подивився я на діапазон цін і вирішив порадитись.. от замінники наприклад від $70 можна купити, оригінал $160. І виникло питання варто брати оригінал чи все ж краще взяти якийсь дорожчий замінник?

Dima
11.03.2008, 14:31:08
Фірма ATE. Такий як на малюнку 370 грн., звичайний 300 грн. Як на мене то краще ніж Lucas чи Brembo

Antek
11.03.2008, 14:55:27
ATE Power DISK супер гальмівні диски. До речі зараз на них знижені ціни, 350 грн/шт.

ulin
11.03.2008, 19:37:58
Я собі повністю гальма міняю на АТЕ. (Тобто диски, колодки, все перед і зад). Всі говорять що то найкраще що може бути. (Звичайно оригінал краще, але різниця в ціні велика і не будуть вони на стільки кращі відносно ціни) тому раджу брати АТЕ. Я от все купив все крім передніх гальмівних дисків, а передні диски дістати не можу, говорять що в польщі на складі немає, купу магазинів обїздив, нівкого немає. Може хтось порадить де мені передні диски взяти і яка ціна?

Antek
11.03.2008, 22:28:38
До речі, в оригіналі колодки фірми TEXTAR. А вот якої фірми гальмівні диски треба пошукати.

ulin
12.03.2008, 10:52:40
Між іншим наскільки я знаю, колодки які йдуть на завод від текстар набагато більше тестуються на заводі бмв, і ті які не пройшли тестування повертаються назад і продаються як звичайний текстар а не як оригінал. Отже тут як вгадаєш, можеш купити текстар якості такої самої як оригінал, а можеш купити гіршою якості...

Antek
12.03.2008, 22:13:58
Між іншим наскільки я знаю, колодки які йдуть на завод від текстар набагато більше тестуються на заводі бмв, і ті які не пройшли тестування повертаються назад і продаються як звичайний текстар а не як оригінал. Отже тут як вгадаєш, можеш купити текстар якості такої самої як оригінал, а можеш купити гіршою якості...

Так, тут я з тобою згідний. Тримав в руках оригінальні колодки БМВ - Текстар, і звичайний Текстар. Навіть на вигляд оригінал креще виглядав.