PDA

Переглянути повну версію : E30 Індикатори над зеркалом


StepanG
31.05.2010, 14:07:28
Коли заводжу двигун - світить індикатор (проблема з світлом гальм), натискаю на гальма - перестає світити. Потім через деякий час знову загоряється і не гасне, а також останнім часом почав засвічуватись індикатор (відсутня рідина у бачку для омивання вікон), хоча бачок повний. Індикатор гальм може погаснути тільки при тому, коли заглушити двигун, знову завести та відразу натиснути на педаль гальм. Підкажіть що робити і чи це серйозно?

axel
31.05.2010, 14:35:50
в 2-х випадках щось десь не контачить.
На рахунок гальм то має бути так. Завів воно має світити поки не натиснути на педаль гальм, вона має погаснути і вже має на засвічуватися аж до наступного старту.

bmwe36petro
31.05.2010, 16:53:17
На рахунок гальм то має бути так. Завів воно має світити поки не натиснути на педаль гальм, вона має погаснути і вже має на засвічуватися аж до наступного старту.
Саме так, але лише у випадку, коли стоп-сигнали працюють, перевір, може на задніх ліхтарях поганий контакт, або на вмикачі на педалі гальм.

Gutty
01.06.2010, 23:09:46
Наскільки мені відомо - це датчик зносу тормозних колодок - йде в оригіналі - в мене ця лампочка постійно горить - та проблем із гальмом не було!

sergiy
01.06.2010, 23:43:28
Gutty, просто датчик або не робочий, або нема його зовсім, в мене фішки під датчик нема, то я просто два дроти з'єднав, щоб не маячило

axel
02.06.2010, 10:51:31
Gutty, sergiy, Хлопці, мова йде про check control якого в нас нема.

324disel
02.06.2010, 21:40:17
Думаю це кнопка під педаллю гальм

StepanG
11.06.2010, 17:48:57
Датчик гальм засвічується вдруге коли попало (не обовязково при повторному гальмуванні), з датчиком рівня омиваючої рідини розібрався (посмикав контакти, покрутив його - перестав засвічуватись), а тепер засвітився датчик рівня масла - не гасне, хоча рівень масла в нормі?????

augustino
11.06.2010, 18:28:43
а тепер засвітився датчик рівня масла - не гасне, хоча рівень масла в нормі?????
Він не рівень міряє,а тиск масла в системі.Масла може бути в нормі а проблема в насосі масляному чи в системі змащування нічого доброго не обіцяє,хоча є ймовірність що просто дачик чи контакти не добрі.Розберись з тим чим швидше,не доводь до біди

axel
28.06.2010, 01:45:38
Він не рівень міряє,а тиск масла в системі.
На консолі над зеркалом висвітлюється саме рівень мастила. Лампочка тиску на щитку приборів

Serg_S
29.06.2010, 22:28:51
Датчик гальм засвічується вдруге коли попало (не обовязково при повторному гальмуванні), з датчиком рівня омиваючої рідини розібрався (посмикав контакти, покрутив його - перестав засвічуватись), а тепер засвітився датчик рівня масла - не гасне, хоча рівень масла в нормі?????

В мене та сама біда з датчиком гальм)))причини не найшов..може тому що не дуже шукав...грішу на проводку і запобіжники...а з маслом теж таке було...долив майже до максимума і його попустило))