PDA

Переглянути повну версію : Глохне на нейтральній після спаду оборотів


P@sh@
19.05.2010, 00:17:14
Народ така проблемка, вчора в дощ їздив по трасі, і дуже часто по великих калюжах, це може впливати на мою проблему, як тільки викидаю передачу відразу падають обороти і машина глохне, даю газ все нормально, сьогодні зранку проснувся, заводжу і все нормально, цілий день їздив і все нормально. що це може бути?

324disel
19.05.2010, 00:18:21
машина, двигун шо це взагалі таке?

Rostyk
19.05.2010, 09:00:42
P@sh@, дивись на лямбду, можливо її водою залило.... Ще як варіант клапан холостого ходу, але по суті він давав би тоді збій в незалежності від погоди...

P@sh@
19.05.2010, 23:07:08
M50, 525 , а де в ній клапан холостого, може гляну чи він ше живий, от до лямди також схиляюсь...
Я думаю в слідуйщий хороший дощик знову появиться...

Буває деколи можуть обороти пригнути до 2 і назад, або опуститись...і назад..., можу дати на газ, а вона затупить ніби захлинаеться. А потім все нормально

sergiy
20.05.2010, 00:30:17
P@sh@, в мене були такі ж симптоми, але незалежно від погоди, + ще троїла і тупо заводилась, довелось поміняти високовольтні проводи і свічі, КХ ожив після кількох промивок ВДшкою (залив по самі гланди і залишив на 2 дні, так склалось)

pyaym
04.08.2010, 16:33:37
P@sh@, в мене були такі ж симптоми, але незалежно від погоди, + ще троїла і тупо заводилась, довелось поміняти високовольтні проводи і свічі, КХ ожив після кількох промивок ВДшкою (залив по самі гланди і залишив на 2 дні, так склалось)

В мене подібна проблема, підкажіть що робити. Ще раніше був на діагностиці, - сказали що лямбда зон дохлий. 2, 4 циліндри не працюють. поміняв свічки, - знову перегоріли в 2 і 4.

{ додано через 2 хвилини }
M50, 525 , а де в ній клапан холостого, може гляну чи він ше живий, от до лямди також схиляюсь...
Я думаю в слідуйщий хороший дощик знову появиться...

Буває деколи можуть обороти пригнути до 2 і назад, або опуститись...і назад..., можу дати на газ, а вона затупить ніби захлинаеться. А потім все нормально

Аналогічна ситуація, але незналежно від погоди. Поборов проблему? В чому була причина?

pyaym
04.08.2010, 17:56:53
Аналогічна ситуація, але незналежно від погоди. Поборов проблему? В чому була причина?

T.T.
04.08.2010, 18:26:33
І в мене тоже така ситуація деколи буває !!! В чому була проблема ?

pyaym
04.08.2010, 19:03:11
записався на пятинцю до моториста. в двох словах не зміг пояснити, сказав що причин може бути декілька, як мінімум 5. такщо з понеділка напишу що і як... Хто уже стикався з подібним, - поділіться

ValodjaE36
05.08.2010, 11:47:43
щось з катушками або високовольтними дротами мабуть

pyaym
05.08.2010, 12:25:34
Щось в мене також є така підозра що щось з 2 і 4 катушкою не так. Можна якось їх перевірити в домашніх умовах)))?

ValodjaE36
05.08.2010, 12:32:43
Можна якось їх перевірити в домашніх умовах)))?
хіба взяти такі самі робочі та спробувати:)

T.T.
05.08.2010, 13:37:13
хіба взяти такі самі робочі та спробувати:)

Не думаю в мене є дві штуки і на одній і другій ситуація одинакова, і брав у Миколи на пробу ше 3 один х..р. нічо то не поміняло дроти тоже поміняв без результату ! тому я все більше думаю шо то каталізатор!!!!!!!!!

pilot
05.08.2010, 13:40:39
скорее всего надо к электрику ехать. У нас на служебной машине (деу:bad:) было тоже самое, так оказалось, что датчик скорости вылетел. Симптомы были такие:скидываешь на нейтралку - сначала обороты повышеные до 2000, а потом при остановке на нейтралке глохнет.Поменяли датчик и забыли.

pyaym
05.08.2010, 14:20:07
шось в мене теж є підозра що з 2 або 4 катушкою щось не так. Можливо якось перевірити катушки в дом. умовах))))?

{ додано через 1 хвилину }
шось в мене теж є підозра що з 2 або 4 катушкою щось не так. Можливо якось перевірити катушки в дом. умовах))))?

не актуально)

{ додано через 2 хвилини }
Завтра поїду на сервіс продіагностую. Напишу що скажуть.

pilot
05.08.2010, 14:28:21
кстати, попробуй проверить все релюхи, которые через комп могут давать ему команду на повышение оборотов, а на самом деле неисправны(как вариант релюха кондюка).

hackney
05.08.2010, 19:00:05
M50, 525 , а де в ній клапан холостого, може гляну чи він ше живий, от до лямди також схиляюсь...
Я думаю в слідуйщий хороший дощик знову появиться...

Буває деколи можуть обороти пригнути до 2 і назад, або опуститись...і назад..., можу дати на газ, а вона затупить ніби захлинаеться. А потім все нормально

проблєму треба пошукати в компютері, мали подібну проблєму на е34 525 95р. з імобілайзером, ше в Голандії як гнали теж шось подібне було - обороти скакали... В Україні тут поміняли всьо від свічок з проводами закінчуючи лямбда зондом, рядом датчиків і т.д. до речі були і на Навроцького і там так і не розібралися.... А виявилося шо там в компі підгоріла дорожка якась і воно шось клинило, комп у нашому випадку інший не можна поставити було, бо з імобілайзером казали...
Але то всяке може бути, але тепер треба починати з компа...))))))
Успіхів...)

pyaym
09.08.2010, 18:17:47
Був сьогодні у Тараса на навроцього, виявилось що проблем з датчиками колінвала і розпридівала. Поміняв, побачиу як машина себе буде вести. Наразі все ок.