PDA

Переглянути повну версію : "Ні" високим цінам на бензин!


BMW-ЮРА
12.05.2010, 22:38:30
Народ в нас просто дурний терпить всі чудеса які йому навязують. В світі вже б давно застрайкували і п-ц. А в нас піднімуть до 9 чи до 10 грн. всеодно всім пофіг і будуть платити! Такий ми народ, говорити вмієм багато, а нічого не робим!

найманець
13.05.2010, 00:14:18
Такий ми народ, говорити вмієм багато, а нічого не робим!

ок.. а давайте тоді.. наприклад, якшо бенза перевалить за 8.50/8.30/Х.YY ... їдем всім клубом під офіси всіх провідних мереж заправок і робим їм ранок "пібібкання"? чому не починати з себе?...

народ в нас такий, шо дивиться, шо робить сусід збоку... типу - якшо він відкрив писок і його не загребли, то може і я шось бовкну.. нажаль, але така покороблена ментальність після совка і той совко чомусь назад вертає..

VAVAN
13.05.2010, 10:59:35
підтримую страйкувати найманець,
+1 (якшо день можливого страйку не співпаде з робочим)

Зголошуйтесь ... не лінимося

sergiy
13.05.2010, 11:08:19
для того окрему тему треба виділити, я тільки за, задамо їм жару!:girl_devil:

shady333
13.05.2010, 13:47:48
+1 :gun:

e@gle
13.05.2010, 13:55:04
+1 я за

yrik_lvov
13.05.2010, 15:53:07
+1:clapping::clapping::clapping:

Anesteziolog
13.05.2010, 16:14:52
До чого тут офіси, тут податок ВР піднімає, а заправщики то перекупщики. То те саме що податок на мінералку піднімають, то шо на мінералкозавод їхати?

yrik_lvov
13.05.2010, 16:16:13
Anesteziolog, правильно ))) але шуму можна наробити ше якшо небуде чим зайнятись

Сонечко
13.05.2010, 17:23:04
Anesteziolog, заправщики на фоні ВР теж піднімуть трохи ціну. адже там завжди фігурує кілька посередників і кожен собі піднімає ціну і має близько 5-10 $ на кожній тонні. тому кінцевий покупець зобовязаний ту ціну піднімати, щоб і собі мати з того вигоду. Можна хіба старатися в напрямку "щоб націнку не піднімали в космос".

найманець
13.05.2010, 17:27:52
можна як перше спробувати акцію в межах бмв-клубу ,а далі і інші авто-клуби підтягнути.. для масовки....

аналогічно можна і якось "натякнути" панству з мерії на стан доріг, за які ми платимо податки, але, які ніяк на стають кращими... шось на зразок "європейському місту - європейські дороги"..

Spaceman
13.05.2010, 18:58:47
А що з того, що ми натякнемо. Вони і так знають, в них машини також є. Проблема не в їхній непоінформованості, а в тому, що немає на все грошей. Цього року кабмін має виділити 200 млн. на ремонт доріг у Львові. Точно відремонтують Городоцьку і Личаківську - це гроші з Європейського банку. Потерпимо трохи, раз стільки вже терпіли.

найманець
13.05.2010, 19:55:31
Точно відремонтують Городоцьку і Личаківську

Твоє слово - тай Богу в вухо! ;)

sergiy
13.05.2010, 21:16:06
Потерпимо трохи, раз стільки вже терпіли.
Spaceman оффлайн
от тому то в нас і ситуація в країні така, одні прийшли крадуть - терпимо, другі крадуть, знову терпимо, треті крадуть - вже двох витерпіли, то й третього витерпимо...
годі! треба щось робити!

Сонечко
13.05.2010, 21:23:41
найманець, буде точно відремонтоване. я сама бачила проект. щодо вулиці городоцької, то там документації аж переклад роблять. а ще перекладуть площу Осмомисла, то той кусочок навпроти готелю Наталія18, що віще ринку Добробут. і мали б цього року доробити верхню частину вулиці Мечнікова, але про це достовірної інфи немаю :)

найманець
14.05.2010, 01:13:30
я сама бачила проект.

повір: я теж багато шо бачив на папері)) як побачу в реалі, і тобі гикнеться, знай - то я ;)

{ додано через 3 хвилини }
Потерпимо трохи, раз стільки вже терпіли.

знаєш, поки ми терпимо, в когось з нас помирають родичі, голодують сусіди і діти змушені жити в країні з чужоземним флотом на борту. тому... я проти "терпіти"...

але:
я ніяк не мав на меті якісь підбурювання до акцій громнепокори. радше кинув ідеї для включення або ж до посилення участі БМВ-клубу у Львові в громадському житті. Нас (!) не мало, чому ми маємо бути осторонь, і давати іншим "лексусам" і "інфінітям" їздити ліпше за нас (і часто за наш же рахунок)..

ValodjaE36
14.05.2010, 09:11:05
А можливо щеб таксисти та інші авто клуби підтримали акцію "Ні" високим цінам на бензин!
?! можливо варто з якось вийти на контакт?
чим маштабніше тим дієвіше:)

sergiy
14.05.2010, 09:12:38
таксисти та інші авто клуби
хто-хто а таксисти точно приєднаються

hackney
14.05.2010, 13:27:38
Anesteziolog, заправщики на фоні ВР теж піднімуть трохи ціну. адже там завжди фігурує кілька посередників і кожен собі піднімає ціну і має близько 5-10 $ на кожній тонні. тому кінцевий покупець зобовязаний ту ціну піднімати, щоб і собі мати з того вигоду. Можна хіба старатися в напрямку "щоб націнку не піднімали в космос".

Це кабмін ініціює підняття акцизу..... як кажуть "коні не винні", можна лише понадіятись, що оператори, щоб не втратити долю ринку, ціни будуть піднімати поступово і не раптово... Був вчора в Мінпромполітики у Києві, там уже серйозно говорять, що ціна 1 - 1,2 євро за 95 і 98 це тільки питання часу... сперечаютсья тільки коли - чи уже до вересня чи до кінця року. На жаль наповнення дірявого бюджету передбачаєтсья не через економічні реформи, а через державний рекет... :rtfm:

ValodjaE36
14.05.2010, 13:39:09
На жаль наповнення дірявого бюджету передбачаєтсья не через економічні реформи, а через державний рекет...
золоті слова!!
податкова почала займатись "вимагатєльством" бензу піднімуть, хоч якість її та життя мізерно низька, важко буде, ще важче ніж було:ireful:

hackney
14.05.2010, 13:41:00
....а ті всі акції протесту при теперішній владі помало втрачають актуальність на жаль....
...пацани он Чорноморський флот зі всіми витікаючими продали в оренду, за нібито дешевший газ (для своїх же коксохімів, хімічних з-дів, меткомбінатів), хоча для населення газ буде дорожати в два рази.... зараз ще готується 5 стратегічних угод з Росією, зміст так і не розголошується, попри всі намагання опозиції....
...а тут ми зі своїм бензином, їх то реально смішить напевно))))))

{ додано через 7 хвилин }
в кого доходи в гривнях, а не в валюті, той як то кажуть, "папал"))) і по бензину в т.ч.

за останніх два тижні тільки інфляція по гривні 3,7 % чимось ж треба закривати підвищення пенсій і т.д. от і друкують.... до речі планується підписання угоди про "співпрацю державних банків Росії і України" скоро ми повністю будем залежати від економіки Росії....)

ValodjaE36
14.05.2010, 14:39:01
до речі планується підписання угоди про "співпрацю державних банків Росії і України" скоро ми повністю будем залежати від економіки Росії....)
і буде в нас рубель ходити:beee:

найманець
14.05.2010, 15:11:46
а ті всі акції протесту при теперішній владі

ніхто і не каже силами тільки львівського бмв-клубу вирішувати такі глобальні питання, як українсько-російські зносини, ціни на газ чи флот. Простим бібіканням (чи подібними "недорогими методами"), я вважаю, варто заявити про себе в ракурсі незадоволення дорогами, бензином (як ціною так і якістю), інтервалами світлофорів, чи якістю обслуговування на сервісах і цінами на нові запчастини (про всебічне вдоволення магазином б/у "Микола" я вже мовчу)..

hackney
14.05.2010, 15:29:59
Anesteziolog, заправщики на фоні ВР теж піднімуть трохи ціну. адже там завжди фігурує кілька посередників і кожен собі піднімає ціну і має близько 5-10 $ на кожній тонні. тому кінцевий покупець зобовязаний ту ціну піднімати, щоб і собі мати з того вигоду. Можна хіба старатися в напрямку "щоб націнку не піднімали в космос".

Це кабмін ініціює підняття акцизу..... як кажуть "коні не винні", можна лише понадіятись, що оператори, щоб не втратити долю ринку, ціни будуть піднімати поступово і не раптово... Був вчора в Мінпромполітики у Києві, там уже серйозно говорять, що ціна 1 - 1,2 євро за 95 і 98 це тільки питання часу... сперечаютсья тільки коли - чи уже до вересня чи до кінця року. На жаль наповнення дірявого бюджету передбачаєтсья не через економічні реформи, а через державний рекет... :rtfm:

G-power
14.05.2010, 19:20:34
я тільки за, задамо їм жару!
Интересно, каким образом? С шашкою на танк?:vava:

adv0kat
14.05.2010, 19:32:42
Оптимісти, невже ви ще вірите, що в цій країні щось залежить від простих людей?:friends:

sergiy
14.05.2010, 23:00:34
adv0kat, звичайно краще просто сидіти в Porsche Cayenne Turbo S, народ треба розрухати так само як це роблять в європі - аціями протесту і непокори, бо роблять все що заманеться в більшості через те що народ терпить
Интересно, каким образом? С шашкою на танк?ти з якого століття?:fool: на танк з протитанковими гранатами йдуть :lol:

G-power
15.05.2010, 00:22:25
adv0kat, звичайно краще просто сидіти в Porsche Cayenne Turbo S, народ треба розрухати так само як це роблять в європі - аціями протесту і непокори, бо роблять все що заманеться в більшості через те що народ терпить
ти з якого століття?:fool: на танк з протитанковими гранатами йдуть :lol:

Все свои недовольства высказываем здесь:http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=3435

yrik_lvov
15.05.2010, 00:43:51
adv0kat, +1 ми як чукчі в космосі головне собак годувати а вони самі все роблять ця акція може хіба весело провести ваш час та подискутувати між собою на різні політичні і не тільки теми а також зробити ще одну рекламу БМВ клуду а так більше нічого істотного з цього не вийде

vikoren
29.06.2010, 16:16:10
за страйк проти піднятя цін ЗАААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ох... гади скількі можна піднімати ....... якшо шо робіть тему думаю багато народу зберем

{ додано через 1 хвилину }
adv0kat згоден 100% але пошуміти можна :) навіть треба...тай людей збереця поговорити можна