PDA

Переглянути повну версію : Пригон і розмитнення.


User_irl
11.05.2010, 18:55:03
Всім привіт. Вбивав час, лазив по різним БМВ форумам і натрапив на цікаву інформацію по розмитненню автомобілів поагрегатно і під документи.

Стаття:

Автор: MDU
Дата: 26-03-2010 14:08

БМВ е39 1997-2002 (інші аналогічно)

На данный момент себестоимость привоза из Германии и поагрегатной растаможки(другой для таких лет не существует) такой машины в зависимости от года выпуска $8-13 тыс. (впервые для всех распишу по пунктам)

1. 700-800евро(1000-1200долл)
Найти "там" подходящую машину, поехать в Германию, максимально подробно её там продиагностировать(при том что не один немец не захочет ехать для диагностики на СТО), купить, снять с учета и перегнать в Польшу. Это хорошо если машина подошла сразу и не надо ехать за другой, которая может оказаться в другом конце Германии, а перемещение и проживание там очень дорого - мин. 100евро-сутки, а то бывает и по неделе приходится мыкаться в поисках подходящего авто или возвращаться не солоно хлебавши.

2. $150-200 Частично разобрать машину в Польше перед границей т.к. таможится она поагрегатно(отдельно кузов, отдельно двигатель с ходовой частью) и пересекать границу агрегаты авто должны отдельно от кузова. Проследить по возможности чтоб ничего не сломали при разборке и не пропало при транспортировке.

3. $200-300 Загрузить кузов на лафет, все остальные части в бус и перевезти это все через границу(принципиально чтоб кузов на лафете не был прицеплен к бусу в котором едет мотор и прочие чести от этого кузова!, т.е. понадобится два буса или две ходки)

4. $3000-5000 Растаможить кузов, двигатель и прочие детали авто: делается только через юр. лицо аккредитованное как субъект ВЭД, т.е. частное лицо не имеет права таможить кузов авто, вернее право имеет, но таможенная стоимомть "голого" кузова в таком варианте растаможки приравнивается к цене авто с максимальным объемом ДВС (т.е. все-равно что таможить машину "в лоб") По годам выпуска стоимость растаможки кузова примерно такая: 96г. - $2800; 97 - 3000; 98 - 3500; 99 - 3800; 2000 - 4200; 2001 - 4800; 2002 - 5300; 2003 - 6000. Стоимость растаможки мотора и подвесок в завис. от года выпуска - 250-350долл.

5. $250-300 Собрать машину в Украине: при этом слитые в Полше при разборке жидкости меняются на новые(тормозная, охлаждающая, рулевого), так-же часто приходится менять развалившиеся сайлентблоки балок и рычагов, менять одноразовые хомуты и зажимы, ингда доходит до замены заржавевших тормозных трубок или еще чего...

6. $2800-3500 (для Е39) Найти и купить украинские документы (техпаспорт с кузовом на учете или снятый с учета) на БМВ аналогичной серии, сейчас с нового года модель, тип кузова и объем ДВС документов должны совпадать с параметрами ввозимой машины. Т.е.уже нельзя как раньше взять документы от старой пятерки Е28 или Е34 не важно с каким объемом и переоформить её на 540 2002г., для того чтобы узаконить растаможенную поагрегатно 540 2002г. нужны документы от Е39 (с 96 до 2003г.) именно БМВ 540, если машина с кузовом универсал, то доки от седана не катят!

7. $800-1500 Полное переоформление в МРЭО. Сюда входит постановка документов на учет - т.е. постановка полноценной БМВ 540 на укр. учет с проплатой всех транспортных сборов. получение разрешения на переоборудование(в МРЭО и в автодорожном институте), получение постоянного техпасчпорта(иногода эта процедура растягиавается до 1 мес.), замена техпаспорта на новый(с указанием всех данных уже новой машины), снятие с учета уже переоформленной новой машины. Двойной постановки можно избежать путем постановки старых документов сразу на нового хозяина ввозимой машины, но если человек покупающий машину из той области где переоборудование не делается - так не получится и надобиться дважды ставить машину на учет с проплатой всех сборов.

8. $1000-1500 Ну и что-то с этого всего телодвижения заработать мин. 2-м 3-м человекам хотя-бы по 500у.е.(т.к. самому это все провернуть однозначно нереально)

Плюс цена самой машины от 4тыс. евро за 97-98г. в средней комплектации и среднем состоянии с пробегом до 250тыс. до 10тыс. евро за хорошо укомплектованную машину 2002-2003г. в макс. комплектации и с пробегом ок. 150тыс.

Итого: мин. бюджет "под ключ" живой Е39 первых годов выпуска (96-98) "оттуда" - $13 000, отличная Е39 последних годов (2002-2003) в хорошей комплектации и состоянии потянет $ 25-27 000

від себе скажу, що від цієї цифри сміло можна віднімати 10-15%, а якщо постаратись - навіть 20%. Знаю на практиці, часто там буваю, слідкую за ринком

І тепер саме цікаве:
Относительно недавно появилась несколько иная схема постановки на учет авто с поагрегатно растаможенным кузовом:

вместо п. 6. и 7: Украинские документы на аналогичный кузов покупать не нужно, а растаможенные агрегаты ставятся на учет через первую регистрацию, и тут чем моложе авто тем дешевле регистрация, скажем машину до 2000г.в. таким способом регистрировать не выгодно - выйдет чуть дороже чем через "донорские" доки, а вот свежее - наоборот дешевле.

P.S. Ссилка на оригінал - тут (http://www.bmwclub.ua/bmwforum/read_f_22_i_30025_t_30025.html#reply_30025).

BMW-ЮРА
11.05.2010, 19:05:21
І так скажу всім, що прочитавши вищесказане НЕПРОДАВАЙТЕ СВОЇ АВТО ДЕШЕВО, БО ВОНИ ЗА КОРДОНОМ НЕ ПОДЕШЕВШАЛИ І ТУТ ТЕПЕР СВІЖА МАШИНА ДОРОЖЧА НІЖ БУЛА КОЛИСЬ. ТОМУ ЗАДУМАЙТЕСЬ!

yrik_lvov
11.05.2010, 19:08:35
э така річ але там є багато мінусів найбільший той що машину розберають до голого кузова доходить просто до дикого таке як бачки омивача фар і тому подібне а сам розумієш шоб зняти і все поставити то рідко коли виходить ідеально але то що так дешевше то факт і треба такі авто гнати з великими двигунами не менше як 3 і більше літри бо менші двигуни не дуже добре різниця між 2-ох і 3-ох літровим виходить в районі 2-от тисяч точно зараз не памятаю

{ додано через 2 хвилини }
взнавав за луцьк за 46 кузов 2003 рік виходить 11к доларами 3-ох літрова

User_irl
11.05.2010, 19:12:45
А хтось знає, або може робив (ставив на облік) авто по тій новій системі? Як я бучу, якщо викинути пункт 6 і 7, то получається не погано.

P.S. Цікавлюсь для колегі Андрія (ту на форумі - Andre). Він хоче купляти. Може б пригнав для нього.

yrik_lvov
11.05.2010, 19:16:10
User_irl, за дані авто взнавав досить недавно є знайомі які цим займаються постійно і на цьому живуть дана ціна на розмитнення є думаю на разі ще актуальною 2-ох літрове авто нема сенсу так приганяти оскільки як я вже говорив ціна розмитненя дуже не відрізняється що краще знайти щось живеньке тут а от з великими обємом варто так робити

User_irl
11.05.2010, 19:23:03
User_irl, за дані авто взнавав досить недавно є знайомі які цим займаються постійно і на цьому живуть дана ціна на розмитнення є думаю на разі ще актуальною 2-ох літрове авто нема сенсу так приганяти оскільки як я вже говорив ціна розмитненя дуже не відрізняється що краще знайти щось живеньке тут а от з великими обємом варто так робити

Давай трошки детальніше розпишимо тут. Багатьом було б цікаво.
Я так думаю - якщо подивитись на розцінки в першому пості - то розмитнити кузов і двигун 2000-2001 рік буде коштувати 5000-5500 доларів, а за що і все інше? За першу реєстрацію. Пункт 6 і 7 випадає - правильно?

yrik_lvov
11.05.2010, 19:34:26
User_irl, це розмитнення з нашими доками і дане авто введене в базу те що воно перетнуло наш державний кордон за нього сплачене мито і всі інші збори а процедура пригонки авта без пункту 6,7 є не завсім легальна оскільки за нього фактично ніхто нічого не платять а простіше говорячи дають хабар і тобі видають липові доки з якими ти спокійно їздиш до першого серйозного відпрацювання і твоя машина їде на арешт майданчик а ти до дому шукати гроші на її людське розмитнення
таке розмитнення виглядає приблизно так само коли в тебе права вилучили а ти їх просто забрав ти їздиш показуєш всі вірять пробивають через комп а їх в тебе має не бути з цього місця і начинаються проблема так само і з тим розмитненням доки старі треба в любому випадку за таке розмитнення багато хто говорить але я не чув шоб хтось реально робив і якщо взяти ціну нормального Е-39 то вона виходить досить не маленькою а за такі гроші і тут найдеш тому там розмитнення
отличная Е39 последних годов (2002-2003) в хорошей комплектации и состоянии потянет $ 25-27 000 в даному випадку недумаю що виходить тисяч 10-11 а трохи більше і про двигун тут нічого не вказано тому я знаю от такий варіант дешевше ніж розмитнення в лоб і надійно оскільки вже 2 авто за останній місяць переїхали на Україну і нормально катаються

pilot
11.05.2010, 19:53:12
Хотел уточнить, а не легче ли тут найти хороший кузов, а от туда привезти всё остальное??? Просто очень хочу кузов е-38 (больно нравится) но найти не убитую здесь очень трудно за нормальные деньги(хотя кузова вроде нормальные)

yrik_lvov
11.05.2010, 19:56:26
pilot, простіше знайти доки навіть від 32 кузова так тоже можна а якшо від 38 то взагалі просто і вона буде набагато краще ніж мати донора а куплену в нас постійно доліплювати це як на мене а вирішувати тим хто приганяє авто для себе і тим більше ти авто приганяєш для себе а не для продажі тому краще не економити апривезти маленьку:bomb: на колесах

User_irl
11.05.2010, 20:22:19
... процедура пригонки авта без пункту 6,7 є не завсім легальна оскільки за нього фактично ніхто нічого не платять...

Я тут не зовсім зрозумів - чому не платять? Мито ж сплачується офіційно, поагрегатно розмитьнюється в касу.

Я не профессіонал в цьому - просто цікаво розібратись, і іншим думаю буде цікаво знати. Може хтось захоче собі робити.

yrik_lvov
11.05.2010, 20:28:45
User_irl, незнаю як правильно пояснити але спробую він привозиться під розборку тобто без того щоб їздити а просто як запчастина то так само як би ти собі зробив кузов двигун поставив на них свої номера купив доки в ДАЇ і їздив як думаєш це законно ?? думаю що ні просто при такому розмитнені вони розмитнюються по зовсім іншій тарифній ставці просто як запасні вузли та агрегати які мають номерні знаки розмитнення під доки проходить також на ЮР особу але там процедура зовсім інша це авто провозиться також як окрумі деталі але на то авто на які є документи

User_irl
11.05.2010, 20:51:33
yrik_lvov, ну приблизно зрозумів.
А цінник 10-11 кілобаксів - це орієнтовно стандарт, чи це на 2003 рік і двигун 3 літра? На інші роки, моделі - ціна інша чи все в таких межах?

yrik_lvov
11.05.2010, 20:55:55
User_irl, це ціна конкретно на дану модель а там рік двигун все має значення і ціна коливається не від віку та і від обєму і козову але як на бмв то це скажемо так золота середина бо наприклад е65 виходила порядку 15-16 тих же франклінів правда десь місяці 3 назад тому це середня ціна +/- якщо хтось конкретно хоче якусь машину можу звести з людьми які цим займаються бо я працюю зовсім в іншій галузі і за цінами даниго ринку не зовсім слідкую хіба коли комусь шось привжу для своїх друзів

User_irl
11.05.2010, 21:01:30
yrik_lvov, та я в загальному цікавлюсь, мені коли я хотів свій тазік продати дзвонили і питились чи я зразу можу машину розмитнити а я не знав точно що і до чого, та й форумцям думаю ця інформація згодиться.

yrik_lvov
11.05.2010, 21:08:13
User_irl, не спорю таке треба знати оскільки я працюю в юриспруденції і інколи зтикаюся коли люди незнають шо робити бо машину забрали всі доки дали а виявляється мито за неї не сплатили десь рік на зад у нас така кантора у львові накрилась точно назву не скажу бо не памятаю але знаю одне шо там було 3 власника які були досить впливові в певник колах високопосадовців і тод і трохи машин позабирали тому перед тим як робити такі штуки з незнайомими людьми то потрібно досить добре поцікавитись про дані речі шоб потім небуло халепи а так впринціпі можна все робити в нас хто платить той і заказує музику буде потреба звертайся чимось та і допоможу :beer:

User_irl
11.05.2010, 21:30:38
User_irl, дякую! Буду мати на увазі. :beer:

Nobody
05.07.2010, 10:52:03
Не хотів створювати нової теми, того напишу тут.Може хтось чув про пригон автомобіля нерезидетом украни автомобіля на тимчасове корисування на рік. і чи реальо резиденту їздити на цьому авто тут, якшо він вписаний в закордонний техпаспорт, і скільки буде коштувати тимчасова реєстрація такого авто????

Kozak
05.07.2010, 14:23:32
yrik_lvov, Думаю вопрос к тебе:)
У меняя ситуация которую описал Nobody, то бишь я прописан в Германии и стою там на консульском учете, живу в Украине
В данный момент хочу пригнать себе Е 46 в хорошей комплектации....
Мне рассказывали что возможно поставить автомобиль на украинские номера без растаможивании сначала взять разрешение на пользование на пол года (ориентировочно 600дол) а потом его продолжить где то за 200 дол. (официально)
Теперь внимание ВОПРОС:biggrin::
Насколько это реально????и могут ли твои знакомые заняться пригоном такого автомобиля с оформлением нужных документов?

sem242
24.10.2010, 12:21:28
Всім прєвєт маю таке питання в мене BMW520I 1998рік E39кузов чорне після дтп документи стоять на мене скільки би коштувало пригнати на ті доки таке мій емейл sem242@ukr.net наперед дякую за будь яку інформацію

Vitaliymaxxx
04.11.2010, 19:44:56
В Німеччині е38 1999-2001р 3,0d 4000euro. Скільки коштує розмитнення.

valeraschroot
13.12.2010, 14:17:33
незнаю як правильно пояснити але спробую він привозиться під розборку тобто без того щоб їздити а просто як запчастина то так само як би ти собі зробив кузов двигун поставив на них свої номера купив доки в ДАЇ і їздив як думаєш це законно ?? думаю що ні просто при такому розмитнені вони розмитнюються по зовсім іншій тарифній ставці просто як запасні вузли та агрегати які мають номерні знаки розмитнення під доки проходить також на ЮР особу але там процедура зовсім інша це авто провозиться також як окрумі деталі але на то авто на які є документи
yrik_lvov, мало того що пишете без розділових знаків так ще й нісенітницю несете. В якій юриспруденції ви прицюєте - незрозуміло, хоча по віку припущу що ви заледве закінчили якийсь ВУЗ з досвідом практиканта а виставляєте себе професором права. Жоден дурак не буде розтаможувати поагрегатно авто а потім на ньому їздити з номерами від іншої автівки не пройшовши процедуру її переобладнання (для цього власне ми і везем "агрегати"). Для цього власне і купуються документи "під авто". Припускаю лише що деякі можновладці і просто придурки (з крутими знайомствами) занадто самовпевнені у своїй недоторканості, от і упускають деякі процедурні елементи реєстрації авто "під документи". Якщо ж ви пройшли все від А до Я то вам ніяка експертиза чи ОМОН і т.п. не страшні.

yrik_lvov
13.12.2010, 14:39:18
valeraschroot, ви шановний вирази підбирайе знаємо ми нашого брата перекупа все добре але коли проблема то вона твоя і про мою освіту не переживайте ваше місце в колгоспі не займу тому щасливого перебування на форумі і зауваження такого роду робіть своїй жінці по поводу холодного борщу

valeraschroot
13.12.2010, 14:54:14
yrik_lvov, що на цьому форумі що на інших :wink: ваші повідомлення в мене викликають лише посмішку, просто не потрібно вводити інших в оману і лякати своїми зарозумілими постами лиш би показати який ви "умний". А на рах. перекупщиків то треба було в своїх постах на те і звертати увагу ваших опонентів а не тупо писати що ВСЕ Є НЕ ЗОВСІМ ОФІЦІЙНИМ.
Ви ж написали процедура пригонки авта без пункту 6,7 є не завсім легальна оскільки за нього фактично ніхто нічого не платять а простіше говорячи дають хабар і тобі видають липові доки з якими ти спокійно їздиш до першого серйозного відпрацювання і твоя машина їде на арешт майданчик а ти до дому шукати гроші на її людське розмитнення

він привозиться під розборку тобто без того щоб їздити а просто як запчастина то так само як би ти собі зробив кузов двигун поставив на них свої номера купив доки в ДАЇ і їздив як думаєш це законно ??
Якщо ви рахуєте що цими словами докладно виклали і пояснили всю суть пригонки авта "під документи" то відважусь спрогнозувати ваше недовге майбутнє в юридичній сфері.
І не будьте таким героєм в віртуалі. За слова про мою жінку і холодний борщ в реалі я б вам добряче дав по пиці. Буду надіятись що ваше нахабство з часом пройде, це вікове.
Удачі. :ok:

Vomont
13.12.2010, 14:56:44
Шановні БМВісти прошу використовувати тільки нормативну лексику та без особистих погроз. Всі непорозуміння та особистості пишіть в "приват"

yrik_lvov
13.12.2010, 15:01:28
valeraschroot, давайте про пику і інші форуми розкажете їй же про це на кухні бо в реалі я сам можу по пиці дати за твої слова(краще жуй ніж говори) і про карєру не переживайте в мене все набагато краще ніж ви хотіли б тому попийте води а хочете розказати людям про цю тему більш докладно то вперед пишемо а не займаємось фігнею я скасав свою думку і те що знаю з власного досвіду маєте інший ділимось.
Vomont, та ніхто нічого не пише людина ше не встигла зареєструватись а начинає тут когось обсуждати

valeraschroot
13.12.2010, 15:03:52
Шановні БМВісти прошу використовувати тільки нормативну лексику та без особистих погроз. Всі непорозуміння та особистості пишіть в "приват"
Та я й не БМВіст хоч марку поважаю. Просто рахую неправильним мовчати коли хтось відверто свій довід (якщо це так можна назвати досвідом) ставить за догму.

ше не встигла зареєструватись а начинає тут когось обсуждати
так для того і зареєструвався :rofl:

Відписувати більше нічого нікому не буду. Всі решта хто перечитав цю полеміку - робіть висновки.
:victory:

ПиСи. Юрік_Львов - вчи укр. правопис і не думай що всі з того самого села що й ти. :nea:

Vomont
13.12.2010, 15:11:06
Та я й не БМВіст хоч марку поважаю. Просто рахую неправильним мовчати коли хтось відверто свій довід (якщо це так можна назвати досвідом) ставить за догму.
Тому краще приводьте аргументовані пости без особистих образ для переконання:friends:

yrik_lvov
13.12.2010, 15:25:25
valeraschroot, обовязково скористаюсь твоїми порадами але ти про мої також не забувай і про село своє не забуть розказати:respekt:

zinkevych
13.12.2010, 17:47:37
yrik_lvov, мало того що пишете без розділових знаків так ще й нісенітницю несете.
ПиСи. Юрік_Львов - вчи укр. правопис і не думай що всі з того самого села що й ти.

Я не розумію, ну як можна когось так виправляти, коли сам не знаєш укр.правипису та правил використання розділових знаків.

augustino
14.12.2010, 09:45:18
valeraschroot, yrik_lvov, zinkevych, :bad: досить писати всяку фігню.Тут обговорюєм пригон а/м під документи а не диктант з української мови.Почистіть тему хтось,пліз.

кум
14.12.2010, 16:43:47
Всім привіт, якщо вже "пересварились" то хто може підскажіть, чи реально на документи е34 518 1989р., пригнати е34 530 1995р. і приблизно скільки все обійдеться, крім самої вартості авта. Попередні пункти всі читав, просто не було згадки про авта до 95 року. Наперед дякую.

valeraschroot
14.12.2010, 19:43:27
Тому краще приводьте аргументовані пости без особистих образ для переконання:friends: І де були особисті образи? Щось там хтось виправляв в мому пості але... особисто нікого я не обзивав і все аргументував. А якщо ж вам дуже кортить показати свою солідарність до "корєша з бімером" то вперед, не буду мішати.
Я не розумію, ну як можна когось так виправляти, коли сам не знаєш укр.правипису та правил використання розділових знаків.
О-па...!!! І що ж там не по правопису написано?
По ходу тут одні прахфесори зібрались... :rofl:
Ну-ну...

Vomont
14.12.2010, 20:03:41
valeraschroot, тут головне просто бути людиною і привілеїв володіння авто БМВ в образах нікому не додає. Все,давайте більше не виясняти а писати по суті.

yrik_lvov
14.12.2010, 21:24:29
кум, пригнати можна точно а от на рахунок ціни треба говорити питатись.