PDA

Переглянути повну версію : Київська ДАІ проводить операцію Форсаж


Vomont
16.04.2010, 12:12:39
У Києві з 14 по 22 квітня Державтоінспекція проводить низку цільових профілактичних заходів під умовною назвою Форсаж.

Як повідомили в прес-службі УДАІ Києва, операція відбувається з метою виявлення і попередження порушень Правил дорожнього руху з боку водіїв, які незаконно переобладнують свої автомобілі для отримання максимальних динамічних характеристик (Форсування двигунів, установка двигунів, непередбачених конструкцією для даної моделі, установка "прямоточних" глушників і т.д.).

У столичній Державтоінспекції вважають, що жорсткі вимоги до технічного стану транспорту та його переобладнання мають одну мету - збереження рівня безпеки автомобілів, який передбачений заводом-виробником.

У ході проведення операції Форсаж буде проводитися постійний моніторинг інтернету на предмет виявлення інформації про збори, проведення несанкціонованих змагань водіїв автомототранспорту на вулично-дорожній мережі з метою їх завчасного попередження.

Також під час проведення операції Форсаж функціонуватимуть діагностичні центри для перевірки технічного стану транспортних засобів, у тому числі пересувні пункти із залученням працівників відповідної кваліфікації.

Одночасно буде здійснюватися відпрацювання установ автосервісу, гаражних кооперативів, автостоянок з метою виявлення організацій, що порушуючи законодавство, без наявності відповідних дозвільних документів проводять роботи, пов'язані зі зміною конструкції автомототранспорту.

У Державтоінспекції зазначили, що заходи триватимуть до кінця квітня.

Нагадаємо, що з 26 березня по 14 квітня Державтоінспекція Києва проводила комплекс профілактичних заходів під умовними назвами Автоперевізник і Спецсигнал.

Взято з http://ua.korrespondent.net/ukraine/1067499
ну що ж це прийшло до нас:ireful:

VoVik
16.04.2010, 14:41:32
Дивно як "ЇМ" не прийшло в голову вилучати у власників потужні автомобілі
і пересаджувати на китайский автопром який гектарами гниє на стоянках в київській та інших областях.
Хіба безпека руху залежить від потужності автомобіля чи від внутрішнього розуму водія,саме такими заходами породжується додаткова агресія і неприязнь до подібних структур.
Vomont, незлися я думаю що ми цей перід в 1,5 місяці проїздимо без особливого фосажу:ok:, хочиться вірити в здоровий глузд Україньських чиновників!!!

Сонечко
16.04.2010, 16:17:34
Але ж це у Києві наразі проводять, а не у Львові

Just be
16.04.2010, 16:23:21
Сумніваюсь що воно до нас дойде, тим більше нема чітких критеріїв відбору.

Vomont
16.04.2010, 16:32:43
тим більше нема чітких критеріїв відбору.
не хотілось би їм на дорозі це доказувати

Just be
16.04.2010, 16:37:00
Ну доказувати в любому випадку прийдеться якщо вони вирішать тебе "нагнути". Вони ж тільки і живуть на тому щоб шось і десь розказати :)

Anesteziolog
16.04.2010, 22:42:55
Вчора був зупинений працівниками ДАЙ коли запитав причина зупинки, відповіли операція Форсаж. Потім пояснив що це за операція, вона вищеописана, правда на мотор навіть не дивився, тільки сказав вон поїхала 8 -ка з прямотоком, на моє запитання чому тоді він її не зупинив він сказав не встиг. Так що операція і у Львові проходить, але думаю вони не поймуть чи мотори переобладнані чи ні.

DJ@@SS
16.04.2010, 23:35:48
вони не поймуть
:rofl:

BMW-ЮРА
16.04.2010, 23:51:31
А навіть як поймуть, яким чином і на якій підставі вони мають право когось штрафувати? ТО дають вони, от хай себе і грають! А як я машину не переробляв а купив таку, то це не означає що я крутий фахівець і маю знати чи то прямоток чи сток... Тоді хто винуватий, хто має платити? То всьо брєд. І до того ж, тоді хай на базарах починають вилучати і забороняти всякі деталі по-тюнінгу! То брєд, в цілому світі це дозволено. Є час проходження ТО, от хай там і оглядають, і вписують собі десь чи є тюнінг і чи не суперечить якимсь нормама законодавства, а так хай курять бамбук!

Vomont
16.04.2010, 23:53:45
Прошу модерів тимчасово закрити мою тему для всіх, береженого Бог береже

Сонечко
17.04.2010, 10:14:56
мою знайому на тижні зипунили і виписали їх протокол за те, що вона не вчасно перестроїлась з правого ряду в лівий, перед здійсненням маневру :(

Шумахер
17.04.2010, 16:00:24
та ті ГОНДУРАСИ тіки вигляд роблять шо вони працюють!!! ніби приймають міри !!! нехай краще складають акти про ями на дорогах!!!!:ireful::bad:

bmwe36petro
19.04.2010, 09:26:04
Мене зупинили в суботу ввечері в Рясне. Хотіли протокол складати за встановлення нестандартного глушника, на моє запитання "Як ви визначили, що він нестандартний?", відповіли - "По звуку" :rofl: Я пояснив, що глушник оригінал БМВ і знизу є шильдік, який на це вказує, як хочете - лягайте під низ і дивіться, то відразу віддали документи і я поїхав.

Yurec
19.04.2010, 09:57:13
(Форсування двигунів, установка двигунів, непередбачених конструкцією для даної моделі, установка "прямоточних" глушників і т.д.).
Як не сумно це визнавати, але все 100% законно.
тим більше нема чітких критеріїв відбору.
"можуть бути перевірені КТЗ незалежно від їх призначення, місця реєстрації та належності"

НО ЕСТЬ ОДИН НЮАНС !!!:rtfm:
"Зупинення і перевірка КТЗ здійснюється у випадку НАЯВНИХ ОЗНАК, що свідчать про їх технічну несправність або забруднення ними авколишнього середовища. Час на проведення перевірки одного КТЗ не повинен перевищувати 20 хв."