PDA

Переглянути повну версію : Не працює люк


EmOne
27.02.2008, 11:49:24
Люк не працював коли тільки машину пригнали з Німців. Мені він впринципі так би мовити не свирбить... але всетаки хочеться бачити все справне в машині.... Дивився туда до нього там купа дротів різних дротів і деякі повідключувані . Сам факт того шо там дуже мало місця шоб подивитися де їх включити.. Треба знімати всю верхню панель? А якшо і взагалі не працює то хтось мож підкаже де недорого і якісно можуть на нього подивитися і справити???????????

Anesteziolog
27.02.2008, 12:52:06
думаю шо на авіаційній тобі зроблять. Заїдь туда. Спочатку подзвони п. Валерію

EmOne
28.02.2008, 14:44:45
А телефончик в ту автомайстерню на авіаційну можна або того пана Валерія? ( до речі це саме ця Авіаційна) ?

Lehae34
28.02.2008, 17:41:16
В Партнеры зайди - там сразу

Anesteziolog
09.03.2008, 21:11:02
Якшо сам хочеш дивитися, то в мене раз таке було шо заклинив. Я зняв кришку, послухав шо в одну сторону при натисканні на ел відкривач воно гуде, зняв там де моторчик кришку. Там напевно шось заглючило, бо зразу почало працювати. Потім закрив ту кришку де моторчик, кришку потолка і все гуд. Але радив би все таки самому не лізти, ліпше все таки заїдь на Авіаційну.

EmOne
10.03.2008, 09:19:29
Anesteziolog, Справа в тому, що він абсолютно нереагує...... я натискаю нічого не гудить.! хотів туда подивитися.... зламав самі запорки люку вони пласмасові..... мусив на супер клей садити.....там куча дротів і тим більше ти далеко не заглянеш бо мало місця шоб далі подивитися дуже малий проєм((((((((((