PDA

Переглянути повну версію : 18 квітня змагання зі слалому м.Львів


Сторінки : 1 [2]

Legend
19.04.2010, 11:35:34
я шось не розумію, як можна їхати на повному приводі раз там, раз там ?

це ти як маєш на увазі?)

ValodjaE36
19.04.2010, 11:37:31
це ти як маєш на увазі?)
ну в Дразі такого не було!

Just be
19.04.2010, 11:40:07
це ти як маєш на увазі?)
я маю на увазі то що як можна на повному їздити і в передньому і в задньому !

Vomont
19.04.2010, 11:40:09
я шось не розумію, як можна їхати на повному приводі раз там, раз там ?
поскільки повнопривідна машина була одна а водіїїв було два то по згоді з оргами виявилось що можна.В даному виді змагань - змагаються водії а не авто

Just be
19.04.2010, 11:41:42
поскільки повнопривідна машина була одна а водіїїв було два то по згоді з оргами виявилось що можна
ну то треба оргам на наступний раз сказати, що хай пишуть нормальний регламент. Ато получається якась х. І то що їх двоє їздило, то це немає ніякого значення хоч 22, але в відповідному класі.

Legend
19.04.2010, 11:42:29
ну в Дразі такого не було!

бо на драгу були інші повнопривідні :)

ValodjaE36
19.04.2010, 11:42:57
змагаються водії а не авто
але класифікація перед та зад приводи існувала!
але вже пофігу, змагання вже пройшли:biggrin:

Just be
19.04.2010, 11:48:24
В даному виді змагань - змагаються водії а не авто
з таким підходом тоді взагалі нафіг якісь класи робити. А то якісь дільожки, перед, зад.

Legend
19.04.2010, 11:50:49
ну взагаліто різниця велика між приводами...

Vomont
19.04.2010, 11:51:00
з таким підходом тоді взагалі нафіг якісь класи робити. А то якісь дільожки, перед, зад.
згідний, але поскільки протестів від учасників не було тому все так і вийшло

Legend
19.04.2010, 11:52:24
я собі якщо чесно не уявляю як би це було якби всі тупо в одному класі були :biggrin:

Сонечко
19.04.2010, 12:13:15
І я хочу подякувати Vomontу, а також всьому клубу за чудову можливість повболівати на цих змаганнях. Хлопці на підсуджуванні - молодці. Весь день на сонці, без нарікань і з посмішкою та гарним настроєм трималися до кінця.
Vomont показав усім приклад, і дуже хотілося б, щоб на наступних змаганнях було більше клубних машин серед учасників змагань.
Ну і дітки вранці, такі маленькі "зозульки" бігали з прапорами навколо пам*ятника, і коли ще не було на що дивитися - більшість глядачів за цим спостерігали і звертали на це увагу. Реклама на найвищому рівні
:curtsey: :respekt: :respekt: :curtsey:

Бан
19.04.2010, 12:17:24
Vomont, :ok:,не сумуй, в тебе ще попереду великі перемоги :first:

bmwe36petro
19.04.2010, 12:31:30
Vomont, я тобі теж висловлюю подяку за представлення нашого клубу на змаганнях, хоч не все вийшло як хотілося, але знаю, що зусиль ти доклав багато, і на тренування в Новояворівськ поїхав, і ручнік до останнього (до ночі) все-таки намагався полагодити і на змаганнях цілий день провів, сподіваюсь дружина тебе не дуже лаяла, бо знаю, що і донька прихворіла, а ти увесь вікенд присвятив змаганням.

З.І. Фотозвіт викладемо з Rostykом ввечері, фото дуже багато, треба їх відсортувати та відредагувати.

Just be
19.04.2010, 12:34:54
Vomont, хоч і без ручніка, але їздив гарно. На наступний раз покажеш клас.:respekt:

Rostyk
19.04.2010, 12:42:15
Vomont, :ok::wink: молодець, будем старатись тебе завжди так підтримувати )))

e@gle
19.04.2010, 13:09:31
Vomont в любому випадку молодець!!!
приємно було дивитися...аж ЗАГОРІВся бажанням сам виступати

Vomont
19.04.2010, 14:46:53
ось так закінчуються тренування на жорсткому бетоні

{ додано через 20 хвилин }
Дякую всім за підтримку а також ще окреме дякую Олегуpilot,за надане класне пиво,вибач що не взяли перші місця, а також Любчику GMYRIK,за ящик бананасів для найкращого Жигулятора:biggrin:

pilot
19.04.2010, 15:16:00
:respekt:Vomont, Жаль, что не удалось поприсутствовать самому, но судя по фоткам и видео шоу удалось.
Как бы там не было, бумер всё равно смотрится лучше чем все остальные "тазики"!
Только надо бы побольше клубных машин на такие мероприятия выставлять.
Ну и группа поддержки тоже молодца!!!
а також ще окреме дякую Олегуpilot,за надане класне пиво,
:drinks::drinks::drinks:

Anesteziolog
19.04.2010, 16:06:43
Скажу свою думку. Бачив не багато, але Володя вирізнявся на фоні інших учасників. Можливо йому трошки везіння чи майстерності не вистарчило, але він показав себе достойно. Дуже приємно було чути коли збоку з толпи хтось казав саме прікольніше та чорна БМВ проїхала, да саме лутше. Коли Володя крутився навкруг фішки це взагалі виглядало шикарно, не то шо інші, за 3 м. Більшість таксистів взагалі не знаю шо там робили? ліпше б в рейс їхали.

Vomont
19.04.2010, 16:18:11
Anesteziolog, ти правий це виглядало ефектно для глядачів але не результативно для мене

{ додано через 22 хвилини }
Бандит, з тобою в цьому вже маю досвід,грамотний штурман:friends:

Karabas Barabas
19.04.2010, 16:48:03
Vomont, впевнений, що буде і ефектно і результативно якщо :
- опустиш машину!!! .. як приклад "вишневий жигуль" /незнаю як звати водія/, який прекрасно керований завдяки низькій і зажаті підвісці
- поставиш гідравлічний ручник щоб не виникало більше проблем з тросами
- будеш тренуватись :)

...а за виступ тобі в любому випадку :respekt:

Digress
19.04.2010, 16:51:24
Vomont, ти дійсно достойно придставив себе і клуб!:respekt:
В тебе дійсно гарно получалося!Багато хто з глядачів був захоплений твоїм вистопом!!!
Молодець!!!:respekt:

Lilichka
19.04.2010, 16:57:39
Vomont, ВІТАЄМО ТЕБЕ з виступом, щоб там неказали, я знаю що це не легко, тому полюбому ти ЧЕМПІОН :)

Vomont
19.04.2010, 17:11:20
Lilichka, Ви з Денисом в курсі як то буває,дякую за підтримку.
Karabas Barabas, ти правий з цим треба працювати
Digress, ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ В СТУДІЮ:biggrin:

{ додано через 1 хвилину }
- поставиш гідравлічний ручник щоб не виникало більше проблем з тросами
сьогодні відмовився від цієї ідеї поскільки нема як повязати АБС і гідроручнік з мозгами автомобіля. Буду налаштовувати свій

Vomont
19.04.2010, 19:12:01
Я би ще хотів звернути увагу всього Клубу що Юра Legend, трохи прихворів після вчорашнього виносливого дня, тому давайте його підтримаємо.
Людина одна з небагатьох в Клубі зголосилася допомагати у суддівстві та достойно це зробила. Респект тобі Юра та уважуха.

axel
19.04.2010, 19:51:25
Vomont, Хто б що не казав і як би там не було ти Champ і як би там не було BMW таки рулить :first:
Legend, А ти виздоровлюй.

GMYPiK
19.04.2010, 20:15:12
Шановний наш mr. Presidend. Висловлюю ще я свою подяку за наше представлення на цих змаганнях і достойний виступ. Якби був приз глядацьких симпатій ти б однозначно його отримав. Думаю зі мною ніхто не буде сперечатися на рахунок цього, окрім, мабуть, Тайгера.
Ціль цих змагань для клубу були наступні:
1) Достойно представити клуб, показати що він є, працює, розвивається і бере участь у різного роду акціях, фестевалях і змаганнях і т.д.
2) набратися досвіду учасникам змагання(як підготовка машин, так і водійської майстерності і, в даному випадку, ще і судівського досвіду)
3) перемогти або достойно виступити.
На мою думку, ці три цілі ми виконали і доволі достойно.
Так що велике спасибі всім, хто брав участь у змаганнях, а саме:
- Вові за таке шикарне і як вже тут писали ефектне шоу яке ти показав львівянам і гостям Львові, а також ЛТК і рештам екіпажам. Було що найменше красиво.
- групі підтримки, без вас все було б не так. Моральна підтримка дуже важлива в настільки напружених ситуаціях. Спасибі всі хто прийшов і підтримав наших.
- нашим ауді- відео- фотооператорам за технічний супровід даних змагань. Без вас дуже багато шанувальників не змогли би побачити цю атмосферу, яка там царювала. Велике спасибі і вам.
- нашим шановним суддям. Умови були досить несприєтливі через пекуче сонце, яке вас смажило весь день. Спасибі вам що вистояли до кінця. Загар получився бомба:)
- організаторам також спасибі. Таких би побільше змагань.
- і всім-всім велике спасибі.

Vomont
19.04.2010, 21:37:06
GMYPiK, відповідально та стратегічно мислиш друже,це добре:biggrin:

Legend
19.04.2010, 23:12:48
Дякую всім за підтримку, дуже приємно :) Обіцяю поправитись до зустрічі :)