PDA

Переглянути повну версію : що робити коли сталось ДТП???


yrik_lvov
08.04.2010, 09:21:33
народ хотів би поговорити на тему що треба робити коли сталось ДТП ???
чим хто може допомогти з ким домовитись і все остальне оскільки вчора був свідком даної події яка мала досьть тяжкі наслідки і стадо людей рядом які немогли нічого зробити нічого сказати і просто більшість їх ходила і була просто глядачами ....

Тому пропоную обговорити дане питання і про щось домовитись бо найцінніше це життя а зберегтись воно може тільки коли в потрібних ситуаціях буде надана правильна допомога

Anesteziolog
08.04.2010, 12:04:55
Тобто ДТП середньої складності, дії людини яка стала свідком або людини яка стала учасником дтп? Моя думка перш за все потрібно оцінити обстановку. Тобто якщо якісь фактори які будуть загрожувати твому життю чи життю іншої людини усунути- (пожежа, електричний дріт...) а потім вже надавати медичну допомогу, якщо потрібно, звісно перед тим всім бажано було б викликати бригаду швидкої допомоги.

yrik_lvov
08.04.2010, 12:11:25
Anesteziolog, я не тільки в даному розумінні а просто хотів би щоб обмінятись якимись телефонами наприклад як з мобільного набирати швидку номера евакуаторщиків якщо є знайомі шоб мати звернутись до кого якщо наприклад сталось щось гірше може є хтось хто може помогти з ДАЇ і тому подібне бо реально всі розумні коли за компютером сидять або за бакалом пива а люди набирають з мобільного 02 щоб викликати швидку:ireful:

Бан
08.04.2010, 12:11:53
yrik_lvov, не зовсім зрозумів про що розмова :)
те що в нас завжди глядачі набігають це факт :ireful:

ValodjaE36
08.04.2010, 12:15:56
звісно перед тим всім бажано було б викликати бригаду швидкої допомоги.
та викликати працівників ДАЇ, ми раз визвали медиків, а вони їхали годину, мусили тримати самим чувака, який пробив проколов ногу в двох місцях на паркані вище коліна, і так висів благаючи про допомогу, так міліція приїхала раніше, хоч не чим сильно не допомогли, один з них навіть вирубився, але теж по одному тримали поки швидка та пожежники приїхали, відрізали паркан та забрали його!

Бан
08.04.2010, 12:17:42
думаю всі мають візитки з телефоном евакуатора, на всякий випадок є знайомий, Ігор 0679993727, платформа 4 метри, не дай бог знадобиться

yrik_lvov
08.04.2010, 12:27:58
Бандит, :beer:дякуємо
А хто може сказати як точно звонити на всі екстренні служби з різних операторів?

Бан
08.04.2010, 12:30:16
yrik_lvov, з Київстара просто 102, 103, ітд, а з інших хз

Digress
08.04.2010, 12:34:01
з Київстара просто 102, 103, ітд, а з інших хз
так здається на всіх операторах!

yrik_lvov
08.04.2010, 12:45:57
сам тему створив а номкра не дав ні ондного

03222384027 ДАЇ м.Львова
якщо комусь знадобиться і треба знати що після ДТП коли треба працівників ДАЇ машини з місця ДТП немона забирати ні під яким предлогом томущо хто поїде з місця ДТП той і буде винуватцем так стається у дуже багатьох випадках

ValodjaE36
08.04.2010, 15:31:40
машини з місця ДТП немона забирати ні під яким предлогом томущо хто поїде з місця ДТП той і буде винуватцем так стається у дуже багатьох випадках
ну це основне правило ДТП, вже для мене, 1,5 року тому, разок заїхав в мене п"яний СбуШниК, замість техпаспорта сунув мені посвідчення, кунечно не пролізло але після сльозної умови його жінки я повівся і зіхав зним з місця ДТП, після чого прийшлось підключати люд для того щоб той козел в прямому смислі слова, відшкодував гроші, тепер знаю, і всім раджу не прияких умовах не ведіться, хоче заплатити на місці хай плотить:ireful:

Сонечко
08.04.2010, 15:57:26
ну, перше при дтп - навіть якщо ви винуватець - не панікувати.
Але пропоную тут змоделювати кілька ситуацій і приклади вирішення. А модератори потім випишуть потрібні телефони на початку теми, з підписом куди і в котрих випадках телефонувати.
Підходить?
думаю має бути декілька типів задач, по кожному мінімум в двох варіантах: в першому ваша вина, в другому не ваша вина, в третьому ви третя зацікавлена сторона. І приклади.
Задачі за участі всіх учасників дорожнього руху (включаючи гужові засоби, ф*єри і погоничі). авто+авто, авто+пішохід, авто+велосипедист, авто+кілька учасників руху, авто+нерухомий якийсь об*єкт.

Бан
08.04.2010, 16:09:24
доречі в мене було маленьке дтп минулого року на Зеленій біля Вопаку. так вот, хочу ще раз подякувати ValodjaE36, який приїхав, зачитав і вирішив ситуацію на мою користь. я сам був впевнений, що я винуватий, а оказалось - нєвіновнік :) ValodjaE36, :friends:

ValodjaE36
08.04.2010, 16:14:00
Бандит, немає за що:blush:
була така ситуація, що там народ просто хотів тебе розвести, а я вже таке пройшов...
от тоді було дуже добре, що ти не відїхав одразу з місця ДТП:ok:

Сонечко
08.04.2010, 16:16:08
Панове, опишіть ситуації та її вирішення. Це буде гарний приклад для нас.
ValodjaE36, дай номер свого телефону, будь ласка :)

Бан
08.04.2010, 16:26:09
короче
я біля Вопаку пішов бусом на обгін японовідра Мітцубіші Лансер, і коли я вже з ним зрівнявся цей ірод раптово вмикає лівий поворот і повертає до Вопаку, а я вже рядом і починаю повертати також разом з ним - тікаю від удару, швидкість в мене приблизно 60 кмч, дивлюсь їду прямо в дерево :shok:, я швиденько руль назад вправо і бабах, удар получився непоганий :) відерце відкинуло десь на метр....
ми повиходили і почалось.. я не все добре памятаю, але думав що неправий і хотів рішати, а приїхав Володя, зачитав хлопам цо поворот не дає переваги і тд, мені відлистали декілька франклінів і ми розканались :)
еслі цось забув, Вовік поправить

Legend
08.04.2010, 16:51:53
ValodjaE36 в нас тепер в ролі автоадвоката :rofl:

ValodjaE36
09.04.2010, 08:58:55
в нас тепер в ролі автоадвоката
при чому тут адвокат, цеж не всуді було, і що тут смішного, Юра?

Vomont
09.04.2010, 09:42:08
спакойно таваріщі!

tommy_boy
09.04.2010, 12:20:19
Бандит, ValodjaE36, саме так, перед обгоном, треба подивитися чи ТЕБЕ ніхто не обганяє. А чувак на ланцері взагалі ганєц, таке іспалняти, врядлі він не замітив твого "мініатюрного" буса...

{ додано через 6 хвилин }
Щодо себе, то перед новим роком теж мав дтп, десь вже писав форумі, закрутило і вдарив об бордюр, всю ліву ходову погнув, титани троха порозламував... Оскільки в мене каско, зразу набрав страхову, пояснив шо і як, вони самі викликали даї, евакуатор і директор страхової приїхав... Не дай вам Бог кудась попадати, їздіть обережно :ok:

ValodjaE36
09.04.2010, 12:49:59
саме так, перед обгоном, треба подивитися чи ТЕБЕ ніхто не обганяє.
саме так, при зміні напрямку руху тре пересвідчитись, чи таким маневром, ти не створиш комусь перешкоди, навіть автомобілю який тебе обганяє, рухаючись прямо, а тут, тип на ланцері, цього не зробив, і в результаті вирішив розвезти нетямущого, так що будьте обережні!

Бан
09.04.2010, 13:29:06
так що будьте обережні
+ 1 :)

Legend
09.04.2010, 18:10:54
при чому тут адвокат, цеж не всуді було, і що тут смішного, Юра?

та нічого, просто настрій був :)