PDA

Переглянути повну версію : Інженери BMW почали випробовувати нову систему активної безпеки


bmwe36petro
30.03.2010, 12:16:14
Чи доводилося вам довго плентатися за величезною фурою, яку ви ніяк не можете зважитися обігнати через дуже вузький простір зліва?
14488
А скільки безглуздих «притирань» відбувається в умовах пробок, коли хтось не може адекватно сприймати габарити своєї машини? Компанія BMW вирішила усунути цю проблему.

Як пише видання Auto Motor und Sport, інженери з Мюнхена приступили до випробувань нової системи безпеки, яка допоможе водіям зрозуміти, чи пролізає їх автомобіль в «цю лазівку між відбійником і перешкодою справа». Принцип її дії простий як двічі два.

Грунтуючись на свідченнях лазерних сенсорів, які зараз використовуються в автомобілях BMW для попередження водіїв про ненавмисну зміну смуги руху, система оцінює простір попереду. На лобовому склі при цьому відображаються контури смуги руху за принципом індикаторів парктроніків – контури зелені, місця досить, жовті – місця мало.

Якщо ширина смуги недостатня, перед водієм з'являється попереджувальний сигнал у вигляді червоного хрестика, що означає, що автомобіль не проходить по габаритах, а для більшої вірності на рульове колесо посилається імпульс. Коли саме ця система може з'явитися на автомобілях, не повідомляється.

За матеріалами: caredge.ru

sergiy
30.03.2010, 20:41:27
ще трохи і автомобілем взагалі не треба буде керувати :)

Digress
30.03.2010, 23:59:47
ще трохи і автомобілем взагалі не треба буде керувати
:bad:
не цікаво буде їздити!

Legend
31.03.2010, 00:10:54
не цікаво буде їздити!
я теж так думаю...

yrik_lvov
31.03.2010, 09:57:54
:ireful:да це вже як на мене просто тупість воно потрібно європі і америці а не нам

BMW-ЮРА
31.03.2010, 12:20:47
Нам того не потрібно, в нас нема доріг, нема розміток, але ми їздим і даєм собі раду!:biggrin:

e@gle
06.04.2010, 15:02:54
Про фури...
Їду в 2 ряді на Липинського в сторону центру. В першому на 2 корпуси попереду маршрутка, за нею фура. Переїжджаємо ми всі рейси(де ходить 6 трамвай)...набирати швидкість...маршрутка різко тормозить, а фура на всіх парах без повороту в мій ряд ... і то я не маю досвіду водіння...

ValodjaE36
08.04.2010, 15:38:16
а фура на всіх парах без повороту в мій ряд ... і то я не маю досвіду водіння...
ну тут тобі ця система малаб сигналізувати, обережно на вас рулить фура:biggrin:

а якшо без приколів, то це дуже частий маневр маршутчиків, автобусів і грузовиків, а там за перехрестком в правому ряді ужасно херова дорога, хоч Липинського недавно латали!

Бан
08.04.2010, 16:05:06
тре тримати файну дистанцію, бізонів їздить тьма :ireful: