PDA

Переглянути повну версію : E39 замучила-"невідома аномалія в колесах"


ventura
11.03.2010, 22:39:04
Привіт всім!! Допоможіть будь-ласка хто може мав таку проблему як в мене: "Від недавна в погану мокру або засніжену погоду під час руху починає пищати ліве або праве колесо, так ніби попав камінь між тормозним диском і захистом диска---їздиш по Львову як луй.....:biggrin: всі обертаються, машини зупиняються (думають що в них щось не так) короче пищить, тріщить а потім все раптом пропадає .... Піднімав машину-дивився-нічого не видно-бліни в нормі,захист біля них о.к. колодки майже нові і.т.д. Що це може бути?:shok:

ЗІП
11.03.2010, 22:51:49
ліве або праве колесо
заднє чи переднє

ventura
11.03.2010, 23:05:57
тільки передні,,, починалося з лівого тепер праве-сьогодня просто замучило---недавно їхав на стоянку все пропало-а то цілий день пищав на всіх....

DJ@@SS
11.03.2010, 23:26:35
А може підшипнік?? На ступиці.

ventura
11.03.2010, 23:34:29
не гудить а пищить від якогось тертя-ніби камень, потім хлопок щось ніби вилітає і о.к.--- це може продовжуватись пару годин або пару хвилин.....

LEgEnDA
12.03.2010, 00:26:57
ventura, подивись до захисту тормозного диску

Karabas Barabas
12.03.2010, 14:43:23
..можна водою св'яченою попробувати покропити :biggrin:

ventura
12.03.2010, 17:51:07
Спробую......:)

324disel
12.03.2010, 23:58:10
камінчик супорт, колодка, диск. Ти не перший:wink:

ANP
14.03.2010, 13:06:24
камінчик супорт, колодка, диск. Ти не перший:wink:

Ти точно не перший!:vava:
В мене на Е39 за 2 роки приблизно 5 разів була аналогічна ситуація, також передні колеса пищали.. Боровся з такою бредятіною наступним чином: різко прискорювався і різко гальмував, ніби гальма прокачував(розганявся до швидості 80-100км/год), ще можна руль повивертати від упора до упора, проїхатися по бруківці чи дорозі такого типу.. Метод звучить трохи дивно, бо придумав сам, ніхто нічого нормального не радив, АЛЕ ПРОХОДИЛО ПИЩАННЯ ЗАЗВИЧАЙ ЧЕРЕЗ 10-15хв. ПІД ЧАС ТАКОЇ ПРОЦЕДУРИ..Деколи за 1хв.,деколи довше - раз на раз не попадає! Але то, що це камінчик гарантую, бо коли в себе таке робив чув як він дзвенить, коли вилітає і перестає пищати.
УСПІХУ!!!:ok:
P.S.Сорі за об"єм:)

ValodjaE36
14.03.2010, 14:10:41
ANP, метод твій може і дієвий:)
але я б радив просто зняти колеса, на вулканізації або власноруч, уважно переглянути тормозні диски та їхній захист, якщо камінчик, то обовязково його знайдеш, ми самі знімали товаришу на Форестері, уважно прередивились і що ви думаєте... так-так був камінчик, який ми просто викинули, але є ще на Субару така планочка що при ізносі колодок пищить, але то не вона була бо колодки нові стояли!
і заодно побачиш в якому стані колодки та тормзні диски!:wink:

ventura
14.03.2010, 22:35:54
Вдячний за відгуки-підказки, буду щось думати......:ok:

ANP
15.03.2010, 01:13:26
ANP, метод твій може і дієвий:)
але я б радив просто зняти колеса, на вулканізації або власноруч, уважно переглянути тормозні диски та їхній захист, якщо камінчик, то обовязково його знайдеш, ми самі знімали товаришу на Форестері, уважно прередивились і що ви думаєте... так-так був камінчик, який ми просто викинули, але є ще на Субару така планочка що при ізносі колодок пищить, але то не вона була бо колодки нові стояли!
і заодно побачиш в якому стані колодки та тормзні диски!:wink:

Хоч мій метод і дивний, і більше народний аніж професіональний, але, думаю, його легше застосувати, ніж колеса знімати на сервісі, на це піде десь 1год. мінімум, а то й більше, так що VENTURA, вирішуй сам!:beer:

ValodjaE36
15.03.2010, 11:05:16
ніж колеса знімати на сервісі, на це піде десь 1год. мінімум, а то й більше,
неа, я сам знімлю десь за 30 хв. два колеса та поставлю їх на місце:friends:

вирішуй сам!
100%
але знімати прийдеться, хоча б при заміні резини:biggrin: