PDA

Переглянути повну версію : Потрібна допомога!


Misha
11.02.2010, 21:16:56
Почну мабуть отак: В мого хорошого друга, Дмитра, можна сказати, є раритетна машина, ні це не BMW, (дана тема не повязана з даною маркою) це МОСКВИЧ. До даного вигляду був доведений другом, але в планах зробити більш карденальні зміни, які стосуватимуться ходової частини. Тобто, Діма хоче поставити його на раму, якогось позашляховика, але якого саме ще не визначився. Я розповів йому, що зареєструвався на форумі Львівського BMW Клубу, а він у свою чергу згадав, що приблизно рік тому був у Вашому чудовому Місті, і коли гуляв то па вулиці Василя Стуса 29 у дворі приватного будинку побачив таку саму модель на ДЖИПІВСЬКІЙ підвісці. Велике прохання, якщо хтось володіє якоюсь інформацією, чи ще стоїть даний апарат за такою адресою, або можливо хтось знає на якій базі, чи номер телефону по адресі Василя Стуса 29, будь-ласка відписуйте. Завчасно дякую!

bmwgorobec
11.02.2010, 21:31:16
Я читав що цей Москвич (4х4) випускався в лімітованій версії. Один з таких авто мав сам пан Брежнєв для поїздок на дачу та полювання. Ще в нього була повнопривідна 24 Волга.

ValodjaE36
11.02.2010, 21:38:17
Якщо ти про білий Моквич, пікапом його зробили 4 на 4:)
то помоєму власниками були Львівські байкери, можливо вони - http://www.motodrive.com.ua/content/HULIGAN_BIKERS_LVIV.html ,
там ше панель від Е30 стояла:biggrin:

BMW-ЮРА
11.02.2010, 21:43:53
Misha, порекомендуй товаришу, що це авто в гарному стані, нашо з машини робити урода!

Misha
11.02.2010, 22:14:48
BMW-ЮРА, машині, якщо не помиляюсь вже 52 роки, тож ці роки залишили на ній свій слід, і щоб продовжити машинці віку, потрібно поставити її на раму. Мета, зробити практично нічим невідрізняючусь від інших таких машин, просто трохи збільшити кліренс і поставити ширші колеса + це має бути повний привід і можливо дизельний двигун. Робити з машини "Урода" абсолютно ніхто не хоче! Звісно якщо взяти базу від СТАРОГО РАТРОЛА то вийде казна-що, а от маленький Сузукі Самурай на мій погляд підійшов би.

e@gle
11.02.2010, 22:51:22
думаю сузукі ігніз - то та база яка вам треба.

аде я б посадив її на шасі від е30, присадив її, збільшив розвал сходження дисків; поставив нікельовані диски, салон - кремова шкіра+алькантара. Декоративні елементи під дерево. Такий собі ретро хот род ;)
буде бомба, я тобі гарантію даю що до нього як не Мочанов то Моляр приїде брати інтерв'ю:)

e@gle
12.02.2010, 10:52:31
>>думаю сузукі ігніз - то та база яка вам треба.
чи навіть, скоріше, Jimny

Misha
12.02.2010, 13:52:25
e@gle, Дякую будем розглядати всі варіанти.

Karabas Barabas
12.02.2010, 16:35:45
Білий Москвич на джипіській підвісці належить (на сільки мені відомо) дружині "REX"a, одного з байкерів клубу "LX". Кузов посадили на раму від старого короткого Mitsubishi Pajero. Фактично на міцику поміняли буду.. а все залишилось.

Misha
12.02.2010, 20:37:40
Karabas Barabas, дякую дуже чудова інформація!:) З мене пивцо:drinks:

Karabas Barabas
13.02.2010, 11:10:44
Misha,радий допомогти:wink: