PDA

Переглянути повну версію : Журналісти "намалювали" новий BMW X3


bmwe36petro
02.02.2010, 14:41:16
12405
Баварський концерн BMW в другій половині поточного року почне продажі кросовера X3 нового покоління, чий дизайн екстер'єру до цих пір залишається загадкою, яку журналісти, ґрунтуючись на численних "шпигунських" знімках тестового прототипу BMW X3, спробували вирішити за допомогою комп'ютерних технологій.
1240612407
Першими імовірний образ нового BMW X3 віртуально змоделювали журналісти. На їх думку, рестайлінг торкнеться головної оптики, бамперів, які будуть забарвлені в колір кузова, радіаторні грати і задня оптика. За останніми даними, автомобіль додасть в габаритах, а колісна база моделі збільшиться майже до 3 м, що усуне головну проблему нинішнього BMW X3 - недостатній простір для ніг задніх пасажирів.

Інтер'єр "паркетника", швидше за все, виконають в єдиній стилістиці з BMW X1, значних змін в салоні машини не відбудеться.

BMW X3 може отримати ряд інновацій: систему Dynamic Performance Control, адаптивну головну оптику, систему нічного бачення, технологію Stop&Start, восьмиступінчастий "автомат" і дисплей HUD. З чуток, оновлений кросовер BMW X3 пропонуватиметься тільки з системою повного приводу.

До силової лінійки увійдуть бензинові і дизельні мотори потужністю від 175 до 305 к.с. Можливо, концерн найближчими роками розробить для моделі і гібридну силову установку, але автовиробник не дає коментарів із цього приводу.

Дебют конкурента Mercedes-Benz GLK і Audi Q5 очікується на майбутньому автосалоні в Женеві. Продажі моделі почнуться в другій половині нинішнього року. Орієнтовна вартість автомобіля складе порядку £30 тис.

За матеріалами: infocar

axel
02.02.2010, 14:48:53
Ну ось я б хотів щоб він був саме таким. Мені дуже подобається.

bmwe36petro
02.02.2010, 15:40:07
Мені дуже подобається.
Мені теж, якщо він дійсно буде саме таким, то йому вдасться зруйнувати стереотип BMW X3, як найневдалішої моделі з погляду дизайну в лінійці БМВ, а також думаю, що він складе гідну конкуренцію BMW X1.

BMW-ЮРА
02.02.2010, 19:04:54
bmwe36petro, воно то так, але попередній хвалили всі автовласники, ну звичайно не за зовнішність. Тепер він напевно буде класним.

bmwe36petro
02.02.2010, 19:26:32
але попередній хвалили всі автовласники, ну звичайно не за зовнішність
Погоджуюсь, перший Х3 визнано одним з найнадійніших авто (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=1346) два роки поспіль.