PDA

Переглянути повну версію : платне паркування


ValodjaE36
20.01.2010, 17:40:40
Всім привіт:)
для всіх Львівських автомобілістів не секрет, що у Львові з паркуванням напряг, паркуюсь завжди біля своєї роботи р-н вул. Саксаганського, раніше там паркування не було платним, але вже платне:shok:
інколи можна знайти містечко на бардюрчику безкоштовне, але майже завжди там занято, от і ставлю за гроші, але мало того він(пракувальник) ще умудряється по пару раз просить за день виш я відїхав і знов поставив, курвить звичайно таке...

народ, в кого які думки, чи можна з тим злом боротись!?:rtfm:

yrik_lvov
20.01.2010, 17:50:05
в мене посвідчення тому з такою проблемою не приходиться боротися
а ви собі можете зробити перепустки на машину

ValodjaE36
20.01.2010, 17:52:28
в мене посвідчення тому з такою проблемою не приходиться боротися
а ви собі можете зробити перепустки на машину
А що за посвідчення та перепустки?

yrik_lvov
20.01.2010, 23:37:58
перепустки можна зробити як і посвідчення
від працівників державних служб наприклад шоб стати нештатним працівником УБОЗУ чи інтерполу потрібно мати знайомих це перше а друге від 200 до 400 у.о
1 на гаїшників забиваєш
2 вечером типу перевірка документів від райвідділу забиваєш
3 з посвідченням інтерполу на митницях не стоїш в черзі + огляд практично не проходиш
4 і плюс все абсолютно офіційно тому шо ти в них рахуєшся нештатним працівником

ну і як бонус перед тобою відкриваються дуже багато на перший погляд закритих дверей

{ додано через 1 хвилину }
ну і там парковки і всякі інші такі речі подарок фірми і якщо комусь важливо проїзд у громадському транспорті безплатно))):rofl:

Anesteziolog
21.01.2010, 11:16:54
yrik_lvov, скільки часу в тебе вже посвідчення, на скільки часу його видають. Його потрібно поновляти?

ValodjaE36
21.01.2010, 12:01:39
yrik_lvov, ок, дякую за інфу....
знайомі звичайно є.... так що тре спробувать)))

Digress
21.01.2010, 13:59:50
від працівників державних служб наприклад шоб стати нештатним працівником УБОЗУ чи інтерполу потрібно мати знайомих це перше а друге від 200 до 400 у.о
я чув,шо зараз на українських дорогах гаїшнікі забирають такого типу посвідчення!!!(правда незнаю наскільки це правда)

BAKS
21.01.2010, 14:35:59
1 на гаїшників забиваєш
2 вечером типу перевірка документів від райвідділу забиваєш
3 з посвідченням інтерполу на митницях не стоїш в черзі + огляд практично не проходиш

ну і там парковки і всякі інші такі речі подарок фірми і якщо комусь важливо проїзд у громадському транспорті безплатно)))
Да-да... Знаєм. Такий собі соцпакет:lol:

yrik_lvov
21.01.2010, 20:25:07
скільки часу в тебе вже посвідчення, на скільки часу його видають. Його потрібно поновляти?
воно в мене вже 3 рік і все нормально поновлювати раз в рік коштує 150 грн на рік
на рахунок операції така дійсно є і мене зупиняли і ніхто нічого не забирав забирають такі речі як візитки ксерокси перепусток що часто роблять і таке іншеValodjaE36, нема за що :beer:

{ додано через 1 хвилину }
на рахунок поновлення то там вклеюється просто маленька як марка на якій пише просто рік і вона кожен раз нового кольору

Digress
21.01.2010, 21:35:21
на рахунок операції така дійсно є і мене зупиняли і ніхто нічого не забирав забирають такі речі як візитки ксерокси перепусток що часто роблять і таке інше
зрозуміло!!!

ValodjaE36
27.01.2010, 12:36:44
хуроша штука це посвідчення
від працівників державних служб

G-power
02.01.2012, 12:44:56
С 1 января 2012 года украинские водители могут смело не платить деньги парковщикам, а последние не имеют права их требовать. Ведь отныне вступает в силу постановление Кабмина, в котором говорится, что платные парковки в городах Украины обязательно должны быть оборудованы паркоматами.

А если их нет - плата за стоянку незаконна.
Джерело: http://www.segodnya.ua/news/14325708.html

324disel
02.01.2012, 13:11:44
в мене посвідчення
от з цим треба боротися, а за парковку треба платити.

augustino
02.01.2012, 15:59:19
324disel, +мульйон!

ValodjaE36
02.01.2012, 16:16:08
а за парковку треба платити
так платіть хлопці, особливо біля роботи, по пару раз на день 4 грн за год.от з цим треба боротися
а боротись я думаю треба за те щоб ті гроші були використані належним чином, а не йшли в кишеню чиновника

Senator
03.01.2012, 13:53:05
З 1 січня українські водії можуть сміливо не платити гроші паркувальникам, а останні - не мають права їх вимагати, набула чинності постанова Кабміну, якою вирішено, що платні парковки в містах Україні обов'язково повинні бути обладнані паркоматами. А якщо їх немає - плата за стоянку незаконна.

ValodjaE36
03.01.2012, 14:14:12
З 1 січня українські водії можуть сміливо не платити гроші паркувальникам, а останні - не мають права їх вимагати, набула чинності постанова Кабміну, якою вирішено, що платні парковки в містах Україні обов'язково повинні бути обладнані паркоматами. А якщо їх немає - плата за стоянку незаконна.
а паркомати будуть підконтрольні якійсь структурі :biggrin:

Юрій
10.01.2012, 18:26:39
Стосовно посвідчень інтерполу і дверей які це посвідчення "відкривають": є ще друга сторона медалі, а саме - за це посвідчення потрібно ще буду відпрацьовувати - типу поїхати по дзвінку опера чи іншого чоловіка..., докласти ту чи іншу інфу стосовно чогось (маю на увазі бути на стрьомі).... і інше. Чому так кажу - стикався тому знаю.... Цей комент написано виключно як загальна інформація і не в обіду іншим.