PDA

Переглянути повну версію : Як у вас працює ABS?


CONFIG
06.02.2008, 12:04:20
Судячи з того як водії які їдуть зі мною реагують на роботу мого ABS, виникає питання чи правильно він працює. В мене він працює наступним чином.. як тільки швидкість доходить до 30 км/год від разу віддає в педаль імпульсами різної довжини і так до якоїсь мінімальної швидкості. Так відбувається завжди, незалежно від того різке гальмування чи ні, навіть при повільному підкочувані до світлофора і легенько натиснутій педалі тормоза, це нормально?

Shurikoff
06.02.2008, 12:26:28
CONFIG, вообще так правильно у меня,точно так же работает.

ulin
06.02.2008, 13:13:24
В мене працює таким чином, коли слизька дорога і я натискаю на педаль тормоза виникає такий звук типу - трррррррр. Але вібрації на педаль ніякої немає....

Yura
06.02.2008, 13:32:11
У меня пульсация педали (срабатывание АБС) ощущается только в том случае, если на скользкой или мокрой дороге торможение было слишком интенсивным. При нормальном торможении никаких пульсаций я не чувствую. По идее, так и должно быть, поскольку АБС должен срабатывать только при блокировке колес. А у тебя, CONFIG, он получается все время срабатывает...

cat
06.02.2008, 16:50:41
вообще так правильно у меня,точно так же работает.
Та нє! на Е36 такого не було! характерний звук було чути тікі при екстремальному гальмуванні, так і має бути і так є в всіх машинах включаючи нові. а коли характерний звук є при плавному тормозінні і легенькому підкочуванні до світлофора з ледь вижатою педаллю тормозу то це шось нето.

ulin
06.02.2008, 17:07:55
Я мав на увазі коли дійсно гальмуєш різко та й ще на льоді то є той звук, але вібрації на педаль нема. А коли по чуть-чуть гальмуєш, то ні того і ні другого немає.

Anesteziolog
06.02.2008, 19:29:26
В мене також такий звук і вібрація коли по льоді гальмуєш. А так - нема))

Nazik
07.02.2008, 01:05:35
А в мене хоть видно, що є в машині АБС і АСЦ - постійно горять датчики))))))))))))))))))))))))

Alex
07.02.2008, 09:02:30
В мене також такий звук і вібрація коли по льоді гальмуєш. А так - нема))

таже фигня, вибрация педали и звук когда на льду тормозиш. А при обычном торможении на сухом асфальте - вибрации нема. На сухом асфальте ABS врубается только когда экстренно тормозиш :)

Just be
07.02.2008, 10:29:02
таже фигня, вибрация педали и звук когда на льду тормозиш. А при обычном торможении на сухом асфальте - вибрации нема. На сухом асфальте ABS врубается только когда экстренно тормозиш
Аналогічно

Foxer
07.02.2008, 18:29:40
Я своє АБС розумію так,-спрацьовує тільки на льоді або на мокрому(дуже мокрому) асфальті.
А на сухому асфальті воно і неповинно працювати(поки колодки не заштопоряться ) таке буває при екстримальному тормозінні.
а по педалі віддає переважно в старших моделях АБС(таких як умене).Нові системи АБС недають зворотньої віддачі.

CONFIG
12.02.2008, 15:34:40
Тепер і в мене ABS працює як і у всіх інших, тільки в екстремальних умовах. Проблема була усунута заміною підшипника ступеці, який був чомусь пошкоджений.

Чому ABS працював саме так, можна почитати http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=144

Nazik
12.02.2008, 20:03:39
І коли вже я з цими датчиками теж зітхну з полегшенням...)))))

BMW-ЮРА
07.04.2008, 20:41:10
В мене також були проблеми з ABS поки неперекидував резину на літню, незапшикав контакти wd40 тепер без проблем.Працює з віддачею на педаль лише при екстерному тормозінні,так як і має бути.;-);-);-)

найманець
22.04.2008, 12:20:28
... в мене аналогічно як і в брата - див. ULIN.

T_nemo
03.05.2008, 22:51:06
А в мене хоть видно, що є в машині АБС і АСЦ - постійно горять датчики
Скоріше за все вийшла з ладу сис.ABS i ASC.Так в книжці написано!

Сонечко
05.03.2010, 00:05:41
Не знаю чи це доречно мій АБС сюди дописувати, адже авто зовсім інше, але:
постійно горіла лампочка абс на панелі, і деколи щось гальма взагалі проскакували невідомим чином. На сервісі замінили блок абс - лампочка далі то горить, то зникає, то горить. Але коли на панелі кнопку абс натискаю, то лампочка гасне на деякий час.
Я приїхала і пожалілася, мовляв далі світиться індикатор. Мене переконали в тому що він деколи і гасне, це так має бути, але все працює. Й справді зіткнулася з кряхтінням тррррр і вібрацією легкою по педалі, але зовсім легка, ледь відчутна ( на Соренто вібрація інакша абсолютно).
А сьогодні мені заступорила педаль тормозу, під час гальмування. Я натисла, а вона тверда як при заглушеному моторі, але ефкт якийсь був. Зразу відпустила і другий раз натисла - спрацювало абс, почалось кряхтіння. Третій раз натисла - педаль подалася звичним способом: мягко та ефективно. А їхала я зі швидкістю 60км/год в дупу субару форестер....він переді мною зупинявся на червоне світло :)

augustino
05.03.2010, 00:24:39
Сонечко, а на якому сервісі ти була?

Vomont
05.03.2010, 07:19:47
індикатор АВС повинен при включеному запаленні загорітися і завівши двигун загаснути.

yrik_lvov
05.03.2010, 09:11:38
Авто: Fiesta ST
Повідомлень: 81 Re: Як у вас працює ABS?



Цитата:
Написав(ла) Shurikoff
вообще так правильно у меня,точно так же работает.

Та нє! на Е36 такого не було! характерний звук було чути тікі при екстремальному гальмуванні, так і має бути і так є в всіх машинах включаючи нові. а коли характерний звук є при плавному тормозінні і легенькому підкочуванні до світлофора з ледь вижатою педаллю тормозу то це шось нето.

+1 підтримую у мене так у всіх машинах працював АБС а це щось не нормально коли котитись чи при плавному гальмуванні

ValodjaE36
05.03.2010, 09:14:47
Мене переконали в тому що він деколи і гасне, це так має бути, але все працює.
Брехня :ireful:
лампочка завжди має гаснути, при справному АБСі десь через секунду дві після увімкнення запалення:)
бери лист з їхніми виконаними роботами по заміні блоку, йди до незалежних експертів, хай встановлять, що тормоза несправні а потім в суд, або самі хай ліквідовують на сервісі як належно, це не жарти:rtfm:

bmwe36petro
05.03.2010, 09:29:07
Тим більше, що здерли непогані гроші і замінили блок АБС, який коштує не дешево, а можливо і не в ньому причина була.

Сонечко
05.03.2010, 10:09:45
Сонечко, а на якому сервісі ти була?

АудіЗахідЦентр. я вже з тими хлопчиками і дядьками майже поріднилась.

Хто знає яких незалежних експертів? Я б з радістю хотіла вияснити що і як....але мене вже замучило оце катання по сервісах.....я по-тихенько отримую освіту авто-слюсаря :rtfm:

Vomont
05.03.2010, 10:13:34
Сонечко продай ти напевно цю машину бо реально вона тебе розводить разом з майстрами і купи собі БМВ

Сонечко
05.03.2010, 10:13:56
Брехня
лампочка завжди має гаснути, при справному АБСі

ну, гасне вона в мене може й гасне, але я її частіше вимикаю з кнопки на панелі...

що ж, скандал це для жінки не новина і майже звична річ :ok:
якщо я у експертів виясню усю правду, і хлопці на західцентрі будуть неправі - хлопцям з сервісу можете лише співчувати. Свої кошти я рахувати вмію, і на память знаю за що і скільки я їм платила :ireful:

yrik_lvov
05.03.2010, 14:16:17
Сонечко продай ти напевно цю машину бо реально вона тебе розводить разом з майстрами і купи собі БМВ

+1 як кажуть ця машина вже і морально і фізично застаріла

Сонечко
05.03.2010, 15:09:28
Vomont, як тільки я цю домучу, так одразу куплю бмв :biggrin: або як зустріну спонсора...
та й заміна цієї машинки на б\у - безглуздо. краще ще рік на цій їздити, а під зиму купити нову з салону. а ніж купувати чиюсь, і потім в неї вкладати-вкладати-вкладати....чи не так?

yrik_lvov
05.03.2010, 15:17:41
а під зиму купити нову з салону. а ніж купувати чиюсь, і потім в неї вкладати-вкладати-вкладати....чи не так?

однозначно так:) але все залежить від фінансів

Сонечко
05.03.2010, 15:28:23
yrik_lvov, я працюю-працюю-працюю, адже зі спонсорами зараз все якось не так :biggrin: