PDA

Переглянути повну версію : Миття двигуна


CONFIG
01.02.2008, 13:15:40
Чи миєте двигун? Чи може мили, якщо так то яким чином?

В мені одні уроди скрутили корок розвоздушки, і недавно його зірвало і засрало тосолом весь моторний відсік, тепер там все зелено :) от і думаю як то почистити..

Shurikoff
01.02.2008, 16:51:02
CONFIG, можеш смело мыть,ниче не случиться,я постоянно мою и все гуд.

Just be
01.02.2008, 17:11:33
Shurikoff, а де миєш ? Хочу заїхати як потепліє.

CONFIG
01.02.2008, 23:41:14
Shurikoff, розумієш в чому річ.. машина після мийки заведеться, це 100%.. питання в тому що буде з контактами після таких мойок.. кажуть вони авігенно окислюються і все таке.. а потім шукай вітра в полі..

realnero
02.02.2008, 01:14:49
Я мою сам акуратно и никогда никаких проблем не было. Или пеной заливаю или спец химией для мойки двигателя, на элетрические части особо не лью водой!

CONFIG
02.02.2008, 08:22:49
realnero, та власне розкажи технологію..

realnero
03.02.2008, 01:38:19
realnero, та власне розкажи технологію..

Да никаких особых мудростей. Покупаешь на заправке жикость для мытья двигателя с распылителем. Открываешь капот и наносишь эту жидкость в загрезнёные места(тоесть везде LOL), ждёшь немного(минута - две), но главное чтоб эта химия не успела высохнуть, и тогда начинаешь окуратно смывать водой, на свечи особо не лей, на расходомер тоже, в генератор воды спецом не заливай :-). Тоесть все электроприборы смываешь акуратно без фанатизма... Для ефективности после нанесения химии можно щёткой немного эту химию порастирать. Да вроде всё.... Ещё нюанс с горячим блоком - если эту химию наносить на горячий блок(места покрытые краской под алюминий) то он может немного пожелтеть.

Теперь вроде всё. Если что спрашивайте. 8-)

Nazik
03.02.2008, 03:29:32
Да никаких особых мудростей. Покупаешь на заправке жикость для мытья двигателя с распылителем. Открываешь капот и наносишь эту жидкость в загрезнёные места(тоесть везде LOL), ждёшь немного(минута - две), но главное чтоб эта химия не успела высохнуть, и тогда начинаешь окуратно смывать водой, на свечи особо не лей, на расходомер тоже, в генератор воды спецом не заливай :-). Тоесть все электроприборы смываешь акуратно без фанатизма... Для ефективности после нанесения химии можно щёткой немного эту химию порастирать. Да вроде всё.... Ещё нюанс с горячим блоком - если эту химию наносить на горячий блок(места покрытые краской под алюминий) то он может немного пожелтеть.

Теперь вроде всё. Если что спрашивайте. 8-)

+1 Дію аналогічно. Ніяких проблем.

CONFIG Справа в тому наскільки сильно він в тебе забруднений, можна попробувати самому, якщо не вийде - тоді вже на мийку, але я б не ризикував;-)

Shurikoff
03.02.2008, 14:02:42
CONFIG, мне моют хорошой химией,после легкая просушка,много раз мыл,все ок.

{ додано через 1 хвилину }
Just be, кн.Ольги мойка АКВА,въезд в гаражи "Ласточка".

Yura
28.09.2009, 12:06:09
Підніму тему...

У мене виникла необхідність помити двигун, бо підтікає масло, і засрало всю передню стінку. На сервісі сказали помити, щоб точніше виявити, звідки тече. Порадьте будь ласка, де можуть якісно помити, тобто заклеюють роз"єми, ЕБУ і т. п.

ValodjaE36
28.09.2009, 12:16:14
незнаю навіщо їх заклювати, в себе мив М43 ще давніше, все гаразд, потім просто посушили повітрям і я поїхав без проблем, а помитись можеш тут - http://koleso.lviv.ua/

Rostyk
28.09.2009, 12:20:12
посушили повітрям і я поїхав без проблем

також після мийки м42 проблем не мав... прикривали сигналку, катушки і все що повязане з компютером...

bmwe36petro
28.09.2009, 14:09:37
Я регулярно мию двигун сам, коли мию машину, бо маю таку можливість. Шлангом з насадкою під тиском змиваю, наношу трохи хімії і тру губкою, щіткою, або пензликом в тих місцях, де є доступ, потім знов змиваю, закриваю капот і мию авто зверху. Поки помию ззовні авто і витру насухо - двигун вже висихає. Коли все в нормі і ніде не витікає масло процедура набагато простіша - просто зливаю водою під тиском, щоб змити пилюку і все. Ще жодного разу проблем після миття не було, до речі я нічого не закриваю, ні сигналки ні катушки - все як є. Двигун М40.

Yura
28.09.2009, 21:09:05
Кажуть, що роз"єми можуть почати окислюватись після такої мийки. Думаю спочатку сам все позаклеювати про всяк випадок, а потім поїхати на мийку. Чим зазвичай прикривають електроніку на мийках? Я поки що нічого кращого за будівельний скотч не придумав.

Vomont
28.09.2009, 22:08:34
При мийці двигуна бажано закривати блоки ксенону,блок управління двигуном,сигналізацію(колокол). Коли мию свою то закриваю це все діло кульками..
Але це все відносно,все залежить від мийщика і стану деталей,тобто якщо тупо під тиском мити розєми або десь в електронних блоках є негерметичність тоді тобі дуже неповезе.