PDA

Переглянути повну версію : дорожні знаки і розмітка на дорозі???


Юрій
11.11.2009, 14:28:38
Всім вітання. Маю таку дилему. Мене разом із співробітником в м. Рівне зупинили дайці буцім-то не виконали вимогу знаку 3.1. Ми так і не зрозуміли що саме ми не виконали при такій кількості знаків. Хто що може сказати по цьому випадку. Поворот здійснювався в право. Дякую

ValodjaE36
11.11.2009, 14:44:30
на першій фоті, рух напрямку в смузі, а друге фото : Стоп, другий знак помоєму взагалі ру заборонений, третій знак показує напряок дії тих знаків, а останній поворот заборонено вліво!

{ додано через 6 хвилин }
Поворот здійснювався в право
під час зеленого світла? там є стрілка на світлофорі!

Digress
11.11.2009, 14:56:13
Так,другий знак-рух заборонено!ене разом із співробітником в м. Рівне зупинили дайці буцім-то не виконали вимогу знаку 3.1.-це і є той другий знак!
Тобто рух заборонено всім крім автомобілів,що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні,а також на транспортні засоби,що обслуговують підприємства,які розташовані у позначеній зоні...

Юрій
11.11.2009, 14:57:30
Так, спочатку ідуть знаки на першій фоті, а потім через 5метрів знаки на 2-й фоті а за ними світофор, от така х.... І ще розмітка на дорозі теж присутня, от і як тут бути. Я того дайця чуть не закопав - хамло нагле, почав трусити що мол мене ноги болять ходити і вам шось доказувати якщо неподобається подавайте в суд.

ValodjaE36
11.11.2009, 14:57:41
Тобто рух заборонено всім крім автомобілів,що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні,а також на транспортні засоби,що обслуговують підприємства,які розташовані у позначеній зоні...
ваууу... тож треба стільки запамятати:biggrin:

Юрій
11.11.2009, 15:01:01
тобто виходить що тут не має суперечності між знаками. Мені здається що тут пріорітетність знаків повинна бути. Чи ні???

Digress
11.11.2009, 15:02:58
тобто виходить що тут не має суперечності між знаками. Мені здається що тут пріорітетність знаків повинна бути. Чи ні???
тут дійсно шось забагато знаків!!!:biggrin:
ти коли їдеш,не знаєш на який знак дивитися,просто очі розбігаються!:biggrin:

{ додано через 1 хвилину }
Я не розумію для чого тут знак "STOP"?

Юрій
11.11.2009, 15:04:18
Очі розбігаються але яка висота тих знаків.....

ValodjaE36
11.11.2009, 15:04:28
тобто рух направо мжуть здійснювати транспортні засоби що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні,а також на транспортні засоби,що обслуговують підприємства,які розташовані у позначеній зоні
а над чим приорітет? над напрямком руху, не може, світлофор то не те!

{ додано через 1 хвилину }
Я не розумію для чого тут знак "STOP"?
знак стоп стархує, якщо світлофор не рацює:rofl:

Digress
11.11.2009, 15:08:13
знак стоп стархує, якщо світлофор не рацює
пудово!!!:rofl:з сфітлофорами всяке буває!:biggrin:

Юрій
11.11.2009, 15:08:57
Так тут знаки з різних областей - знаки заборонені знаки пріорітету та ще й свілофор та і дорожня розмітка...

Yura
11.11.2009, 17:55:20
Якщо я не помиляюся, то пріорітет такий: заборонні знаки, світлофор, знаки пріорітету, розмітка. Так що зупинили тебе за діло...

sergiy
11.11.2009, 19:15:11
ті гниди для немісцевих мали б робити виключення у вигляді попередження!
ех... забагато в них тепер прав... :(:(:(

N-Drive
11.11.2009, 22:09:43
Якщо я не помиляюся, то пріорітет такий: заборонні знаки, світлофор, знаки пріорітету, розмітка. Так що зупинили тебе за діло...


Помиляєшся, по пріоритету- регулювальник,світлофор крім миготливого жовтого, потім знаки. п8.3

По суті- з першим фото ясно, рух по полосам.

2 фото-при працюючому світлофорі з крайньої правої полоси дозволений рух на право,стаємо перед розміткою "Стоп лінія" п1.12 і при включені зеленого сигналу робимо поворот на право пропустивши пішоходів п 16.5.

У випадку непрацюючого світлофора або миготлтвого жовтого, дозволено рух прямо із зупинкою(знак Стоп) і заборонений знаком 3.1 в напрямку направо знак 7.3.1(напрямок дії), крім маршруток,та громадян які працюють чи проживають в цій зоні чи обслуговують громадян.
І знак 3.23"Поворот ліворуч заборонений" забороняє поворот ліворуч і дозволяє розворот.

augustino
11.11.2009, 22:17:10
Цілком згоден з N-Drive

Юрій
12.11.2009, 06:55:58
Сьогодні ми ще хочемо зустрітись з юристом подивимось що він скаже а там побачимо чи в суд подати чи сплатити штраф. Я маю велике бажання цього гамнистого дайця побачити уЛьвові. До-речі в протоколі другий даєць підписався за свідка - теоритично це не правильн, а првктично???? Так що будьте пильгими з тими раг....ми. Дякую всім.

Vomont
12.11.2009, 07:01:16
перевагу над розміткою має знак! Поворот наліво заборонений,поворот направо теж заборонений крім пасажирського транспорту. Світлофор має перевагу над знаками і у випадку його виключення діє знак "Проїзд без зупинки заборонено" . То центр міста там крім тролейбусів,таксі ніхто не їздить я вже пару раз попадав там теж.

LEgEnDA
12.11.2009, 16:24:13
Сьогодні ми ще хочемо зустрітись з юристом подивимось що він скаже а там побачимо чи в суд подати чи сплатити штраф. Я маю велике бажання цього гамнистого дайця побачити уЛьвові. До-речі в протоколі другий даєць підписався за свідка - теоритично це не правильн, а првктично???? Так що будьте пильгими з тими раг....ми. Дякую всім.
якщо ти підписався в протоколі то помоєму вже нічого не доведеш

augustino
12.11.2009, 16:51:22
Юрій, а гаїшник не мав права підписуватися як свідок,бо він зацікавлена особа

Yura
12.11.2009, 23:46:33
Помиляєшся, по пріоритету- регулювальник,світлофор крім миготливого жовтого, потім знаки. п8.3

8.3. Сигнали регулювальника мають перевагу перед сигналами світлофорів та вимогами дорожніх знаків пріоритету і є обов'язковими для виконання.
Сигнали світлофорів, крім жовтого миготливого, мають перевагу перед дорожніми знаками пріоритету.

Знак 3.1 не є знаком пріоритету.

N-Drive
13.11.2009, 01:21:08
Знак 3.1 не є знаком пріоритету.

Хммм, дійсно знак 3.1 то заборонний знак і по пріоритету він головніший за світлофор, виходить правий поворот заборонений завжди, гаєць правий.

Yura, ріспект,що підмітив.

{ додано через 19 хвилин }
А як тоді їхати якщо я виконав вимогу знака "Рух по полосам" з фото1, підїхав до перехрестка в крайній правій полосі.... направо неможна,прямо неможна,наліво і розворот тоже неможна.... або взлітати:) або з аварійкою давати задній хід :shok:

bmwe36petro
13.11.2009, 08:48:07
А як тоді їхати якщо я виконав вимогу знака "Рух по полосам" з фото1, підїхав до перехрестка в крайній правій полосі.... направо неможна,прямо неможна,наліво і розворот тоже неможна.... або взлітати або з аварійкою давати задній хід
Це тіки в нашій державі таке можливо, я так зрозумів, що треба їздити з біноклем :rofl:

ValodjaE36
13.11.2009, 09:22:06
я так зрозумів, що треба їздити з біноклем
або припаркував машинку перед перехрестком, пішов поглядів на знаки, розшифрував послання тими знаками, і аж тоді вже вирішив, щож робити, куди їхати:lol:

Rostyk
13.11.2009, 09:59:12
або припаркував машинку перед перехрестком, пішов поглядів на знаки, розшифрував послання тими знаками, і аж тоді вже вирішив, щож робити, куди їхати:lol:

:lol: :respekt:

Yura
13.11.2009, 10:45:33
Для того, щоб нормально обладнати це перехрестя, вони повинні або встановити дублюючий знак 3.1 під знаком руху по смугах з табличкою відстані, або замінити знак руху по смугах таким, де в правій полосі намальований знак 3.1 (по аналогії зі знаком 5.19). Але тоді гайці позбудуться постійного заробітку :biggrin:

Юрій
14.11.2009, 20:39:11
Я наприклад вже кілька разів дзвонив на тел.довіри в Київ і там тупо ніхто не піднімає трубу??? (дивно чомусь) А коли подзвонили на довіру в Рівне то ті уроди відразу в паралельній лінії говорили з тим дайцем який сидів в машині і писав протокол. Так шо така фігня в нашій державі вони мали все далеко і глибоко. Хто знає куди можна ті фотки скинути щоб подивились на роботу дайців (наприклад телебачення тощо.)