PDA

Переглянути повну версію : Компутер в машині


CONFIG
29.01.2008, 09:12:38
Загорівся я ідею так званого CarPC, тобто компутера в машині.. так, так, самого повноцінного компутера в машині.. Це не лептоп на колінах, а вдудований ПК.

Серед цікавих можливостей (неохота перекладати, та там і так все ясно :)):
Real time weather and road conditions
Communications: Internet, e-mail, IM.
Navigation: GPS with street and topographic maps
Entertainment: AM/ FM Radio, music (wav, mp3)
Rear view camera
Trip logging
Charge and play IPOD
Charge cell phone (and use as modem)Щоб система хоч по мінімуму працювала потрібно 3 основні компоненти:

Монітор (найкраще з тачьскріном, то такий по якому брудними пальцями можна тикати)
Системний блок
Блок живлення, спеціальний такий.. який реагує на включення виключення запалювання.Зараз бачу проблему дістати 2 компоненти, це монітор (в нас таких практично нема, а якщо є то дуже дорогі) і блок живлення.

Для себе хотів би мати такий девайс для наступного:

Музика
ВідеоА в перспективі і для:

WiFi
Інтернет
ТБ та радіоЩо ще цікаво. Розроблені інтерфейси під конкретні марки авто, крім того можна підключатись до самої машини і мати всі параметри просто на моніторі в будь який час :)

Тепер по цінах. Для прикладу девайс для перегляду DVD обійдетьс яв районі $1000, тоді як компутер в районі $600-700.

Alex
29.01.2008, 09:50:51
поставь себе SPS 3, плазму и не мучайся :)

CONFIG
29.01.2008, 10:06:58
Alex, я довго думав над тим що ти написав, але так і не зрозумів до чого тут твій комент.. поясни..

Just be
29.01.2008, 10:21:26
Alex, я довго думав над тим що ти написав, але так і не зрозумів до чого тут твій комент.. поясни..
Я думаю він мав на увазі, поставити плазмовий монік, і всунути Sony Playstation 3, і мати то все шо ти написав + можливість порубатись в якісь ігри.

Alex
29.01.2008, 10:24:27
CONFIG,
при том, что ты на верном пути заколхозить свой салон кучей дорогущих чужеродных вещей


Real time weather and road conditions
Communications: Internet, e-mail, IM.
Navigation: GPS with street and topographic maps
Entertainment: AM/ FM Radio, music (wav, mp3)
Trip logging
Charge and play IPOD
Charge cell phone (and use as modem)


+

Монітор (найкраще з тачьскріном, то такий по якому брудними пальцями можна тикати)


+

WiFi


это все есть в обычном КПК за 250-300$, который очень удобно кредлом крепится к лобняку и смотрится суперски

CONFIG
29.01.2008, 10:48:43
это все есть в обычном КПК за 250-300$, который очень удобно кредлом крепится к лобняку и смотрится суперски
Як ти збираєшся на КПК реалізувати наступне:


БАЗОВЫЕ ВОЗМОЖНОСТИ
(они доступны во всех системах)
Музыка с компакт-диска, харда (MP3s, другие сжатые файлы) или внешних устройства (приемник радио FM USB/PCI, и т.д)
Видео с DVD, VCDs или тогоже харда
GPS: Обеспечить отслеживание местоположения, планирование маршрута, и т.д.
ПЕРЕДОВЫЕ ВОЗМОЖНОСТИ
(приготовитесь потратить время на их разработку и установку)

Покажите видео от установленной камеры автомобиля при заднем ходе.
Сделайте запись с видеокамеры и храните в компе для дальнейшего использования. (Прикольно записывать жуткие моменты на трассе - замутить буфер, который хранит последние минуты и сохраняет на диск по нажатию кнопки)
Соединитесь с вашим автомобильным OBDII и получите данные в реальном времени о всей диагностической доступной информации. (ОБОРОТЫ в минуту/Температуры/Спидометр/коды ошибок/и т.д.
Wardrive: Используя ваш 802.11b и GPS, определяйте ваше местонахождение и регистрируйте местоположения беспроводных точек доступа.
Игрушки. Тутуж нечего говорить.
Информация о пробках/погоде из Интернета. (пользуйтесь халявными WIFI или GPRS)
"ПРО" ВОЗМОЖНОСТИ
(подготовитесь программировать и/или проектировать аппаратные средства)
Обработайте видео c камеры в реальном времени, используя программное обеспечение для распознавания изображение. Сбрасывайте номерные знаки в базу вместе с GPS местоположением, статистмки ради. Либо находите машины ваших знакомых в пробке.
Используя ваш GPS приемник и скорость с ODBII, можно создать ресурс с информацией о пробках

Alex
29.01.2008, 11:09:18
GPS: Обеспечить отслеживание местоположения, планирование маршрута, и т.д.

это все на софтварном уровне есть в любом КПК с GSM модулем.. я например iGo прогой пользуюсь.

Музыка с компакт-диска, харда (MP3s, другие сжатые файлы) или внешних устройства (приемник радио FM USB/PCI, и т.д)
Видео с DVD, VCDs или тогоже харда

зачем это все скрещивать с компом ? Просто потрать время и деньги на качественную инсталяцию музыки(голову с моником(я б двухдиновый выбрал), DVD и обязательно TV входом(это для видео парктроника надо) ) у того же Кваса.. + я думаю он тебе и видеопарктроник засетапит который будет на задней передаче запускаться

Соединитесь с вашим автомобильным OBDII и получите данные в реальном времени о всей диагностической доступной информации. (ОБОРОТЫ в минуту/Температуры/Спидометр/коды ошибок/и т.д.

тут не все так просто... это стоит реальных бабасов..
сама только прога которая разрулит инфу с твоего BMW OBDII стоит хрен знает скока тон ойро... но иметь прогу мало.. нужно еще иметь специальный шнур со сканером.. он тоже не дешовый..

Я когда то хотел дома сам читать коды ошибок своего БМВ но обламался доставать этот сканер. Максимум что вышло - это достать прогу CarSoft.. или как там ее..

{ додано через 5 хвилин }
тут не все так просто... это стоит реальных бабасов..
сама только прога которая разрулит инфу с твоего BMW OBDII стоит хрен знает скока тон ойро... но иметь прогу мало.. нужно еще иметь специальный шнур со сканером.. он тоже не дешовый..

не зря все читать компы ездят к Валере или на Кристину или еще на пару точек и платят по 100+ гривен за сеанс..
У Бумера свои протоколы обмена информацией и софтина с железяками которая ее понимает стоит много(очень) денег..

CONFIG
29.01.2008, 11:29:25
зачем это все скрещивать с компом ? Просто потрать время и деньги на качественную инсталяцию музыки(голову с моником(я б двухдиновый выбрал), DVD и обязательно TV входом(это для видео парктроника надо) ) у того же Кваса.. + я думаю он тебе и видеопарктроник засетапит который будет на задней передаче запускаться
Порахуй скільки то буде коштувати для початку.. нормальний DVD програвач коштує від $1000, про що я власне і написав в першому пості.

Alex
29.01.2008, 11:34:37
нормальний DVD програвач коштує від $1000,

в компе есть смысл только для OBDII, но эта система будет стоить я думаю 10000$+

а играться с компом ради IM, weather, GSM - я думаю не нужно.. КПК заменит все

CONFIG
29.01.2008, 11:40:24
а играться с компом ради IM, weather, GSM - я думаю не нужно.. КПК заменит все
в компе есть смысл только для OBDII, но эта система будет стоить я думаю 10000$+
Бачу ти так і не зрозумів про що я тут.. Судячи з всього ми говоримо про різні речі.. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ElmScan-5-USB-OBD-2-Interface-ELM327-BMW-20P-Adapter_W0QQitemZ230171149370QQcmdZViewItem
http://www.google.com/products?q=OBD-2+interface&ie=UTF-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1

Alex
29.01.2008, 11:48:42
ладно, вот только что нашел один интерсный сайт.. и походу люди эти со Львова

http://www.auto-sis.narod.ru/index.files/_01.htm

возможно они тебе помогут

ulin
29.01.2008, 18:21:35
Хм... Ідея цікава, хтось дзвонив туди? І таке питання в мене в машині простий комютер, в мого брата наворочений (показує розхід бензи, помилки і т.д.). Чи можу я поміняи свй комп на більш наворочений який би це показував і скльки такий наворочений комп коштує? Також чи всі данні будуть передаватися на той комп, я маю наувазі чи моя машина облаштована усіма необхідими датчиками і шини двох різних компів сумісні

Anesteziolog
29.01.2008, 20:49:01
Я думаю шо то все скоро буде. А якшо зараз робити то кучу бабок буде коштувати. Наприклад хтось думав де енергію брати, то ж акумулятор не заканає. А через років 5 будуть всі ставити, так як ТВ або ДВД колись рідкісь була, а зараз- фігня. А поки думаю всі можуть обійтись, адже машина для того шоб їздити, а то в мене ідея скоро зявиться, як там ліжко зробити, шоб дві сідушки розкладались і.....))))

CONFIG
29.01.2008, 23:20:25
Наприклад хтось думав де енергію брати, то ж акумулятор не заканає.
Живлення від акумулятора батареї. Тільки треба
Блок живлення, спеціальний такий.. який реагує на включення виключення запалювання. приїхав, запалювання виключив комп виходить в hibernate, включаєш.. запускається. Це ж не новинка, а реально робоча рік.
А поки думаю всі можуть обійтись, адже машина для того шоб їздити, а то в мене ідея скоро зявиться, як там ліжко зробити, шоб дві сідушки розкладались і.....))))
В тебе в машині музика є? а навіщо? А кліма? Можна ж просто відкрити вікно..

Кому цікаво є багато інфи на http://www.google.com/url?q=http://www.mp3car.com/vbulletin/

Приклади робочих проектів http://www.mp3car.com/vbulletin/show-off-your-project/

Anesteziolog
30.01.2008, 21:03:53
http://www.mp3car.com/vbulletin/show-off-your-project/
Да сайт прікольний. Після того як побачив пару фоток, то замислився, може назбирати пару гривень і собі поставити. Цікаво скільки бабок винесе все. Тема дуже цікава.

realnero
31.01.2008, 00:08:21
Зачотная вещь, думаю не пожалеет тот кто поставить себе такой девайс :)

Да и впринципе основная проблема это красиво всё установить и купить хороший тачскрин :-)

Хочу тоже :-)

CONFIG
31.01.2008, 08:44:00
Да и впринципе основная проблема это красиво всё установить и купить хороший тачскрин :-)
В нас нема, вже облазив весь інет і нічого не знайшов. Є кілька пропозицій, але ціна там явно завелика.

Вчора переговорив з колєгою з Канади, монітор і блок живлення можна взяти там, він вишле, але вчора я стикнувся з новою проблемою, в нас нема материнок рекомендованих miniITX, наразі мабуть оптимально буде брати BTX, тай корпуса для них непогані можна знайти.

realnero
04.02.2008, 00:35:07
В нас нема, вже облазив весь інет і нічого не знайшов. Є кілька пропозицій, але ціна там явно завелика.

Вчора переговорив з колєгою з Канади, монітор і блок живлення можна взяти там, він вишле, але вчора я стикнувся з новою проблемою, в нас нема материнок рекомендованих miniITX, наразі мабуть оптимально буде брати BTX, тай корпуса для них непогані можна знайти.

Цена всего набора неизвестна? В Украние такие девайсы имеються в продаже, интересно знать цену.

CONFIG
04.02.2008, 08:19:18
Є такі що тільки ставити.. ціна висока, 1500-2000 вічнозелених.
Якщо покомбінувати то має вийти десь $600-800 в залежності від конфігурації самого компа.