PDA

Переглянути повну версію : Інтелектуальні автомобільні перегони Lviv Quest Ua


Lark_Quest
01.10.2009, 11:49:47
Привіт Львівському Клубу БМВ!:victory:

Хочу запросити Вас на Quest і розповісти що це таке :)

Уявіть, що ви в компанії своїх друзів.Десята година вечора. Ви сидите в автомобілі, Ваше завдання – до опівночі знайти справжню, живу корову і сфотографуватись разом з нею всією Командою
http://i055.radikal.ru/0909/95/f10415a24032.jpg


Ви біля пам’ятника М.Грушевському, ваше завдання: знайти три листочки – з берези, тополі і клену. На це у Вас тридцять хвилин.

Недобудований будинок. У ньому Вам потрібно знайти декілька слів написаних червоною фарбою (коди).
http://i076.radikal.ru/0910/ec/7f0ba1ddef5a.jpg

Інколи знайти їх так само складно, як знайти живу корову:biggrin: Але у Вас є ліхтарики і велике бажання зробити це якомога швидше, адже позаду конкурентні команди, які можуть Вас наздогнати… Але Ви впевнено йдете до перемоги :first:
http://s11.radikal.ru/i183/0909/02/900b8db332b1.jpg
.
Логічні загадки, ребуси, головоломки, шаради, шифри, командний дух, адреналін, азарт, кілометри доріг, темні вулиці, закинуті і недобудовані будинки, парки, підвали, горища – це все Quest.

Quest (Квест) - (від англ. пошук пригод) - екстремально-інтелектуальні ігри на вулицях нашого міста вночі, альтернативний спосіб звичному відпочинку.
Зберіть друзів, визначіть автомобіль на якому будете грати, опреділіть драйвера, штурмана, пошуковиків та мозговий штурм, придумайте собі назву – і Ви команда!
Забудьте про роботу та проблеми!
Знайдіть нових друзів серед цікавих та активних людей!
Суть гри полягає у виконанні різноманітних завдань.
Ціль завдання – знайти код, який дозволить перейти до наступного, і так до перемоги. Завдання – певна задача, поставлена перед командою. Наприклад розгадати ребус, головоломку, логічну загадку, чи зробити фото…
Потрібно прибути у зашифроване місце розташування коду у місті. Код намальований фарбою або маркером, або ж видається агентом при виконанні певних умов.
Тисячі людей у різних містах України вже грають у цю гру.
Вік учасників дуже різноманітний; тут можна зустріти представників усіх професій; грають сім’ями, фірмами, або ж компанією хороших друзів.
Приєднуйтесь!
Таку ніч – Ви не забудете ніколи!

Будемо раді Вас бачити!:friends:

Наші контакти:
www.lviv.quest.ua
Галина Грохольська: +380 67 674 71 02, ICQ 375 661 806
Сергій Дідевич: +380 96 451 17 00, ICQ 128 812 621

ValodjaE36
01.10.2009, 16:55:46
Lark_Quest, привіт, цікава штука квест, яб спробував:)
але чув, що у вас інколи мухлюють (є скриті помічники на машинках):nea:

bmwe36petro
01.10.2009, 17:16:34
чув, що у вас інколи мухлюють
теж таке чув неодноразово, але мене особисто квест не захоплює, як то кажуть "це не моє"

Lark_Quest
01.10.2009, 17:58:22
Lark_Quest, привіт, цікава штука квест, яб спробував:)
але чув, що у вас інколи мухлюють (є скриті помічники на машинках):nea:

Привіт :)
Будемо раді Тебе бачити!

А щодо "мухлювання"...
Таке було колись давно, навіть одного разу (3 роки тому) дискваліфікували 22 команди :rtfm:
Зараз - грають люди, яким цікавий процес, а не результат. І таке майже не зустрічається, а якщо хтось хоче залучити "допомогу не по правилах" - наштовхується на штрафні санкції.

pubsy
01.10.2009, 20:01:42
Один раз пробував, була "червона гра". З 9 вечора до 10 ранку. Дякувати Богові не на своїй машині.
Коло 8 ранку я заснув...
Цікаво, весело, але (!)
1) За участь треба віддати достатньо великі гроші, не рахуючи витрати на бензин і запчастини які ломаються від швидкої їзди по бездоріжжю вночі.
2) Призи аж занадто символічні....
Не подумайте що я материаліст чи бідний чи скупий. Просто мене обурює висока ціна за участь у грі + дуже шкода машини, яку реально доводиться гвалтувати. І що в кінці? Набір тенісних мячиків? Пляшка шампанського?

Lark_Quest
01.10.2009, 20:46:12
Один раз пробував, була "червона гра". З 9 вечора до 10 ранку. Дякувати Богові не на своїй машині.
Коло 8 ранку я заснув...
Цікаво, весело, але (!)
1) За участь треба віддати достатньо великі гроші, не рахуючи витрати на бензин і запчастини які ломаються від швидкої їзди по бездоріжжю вночі.
2) Призи аж занадто символічні....
Не подумайте що я материаліст чи бідний чи скупий. Просто мене обурює висока ціна за участь у грі + дуже шкода машини, яку реально доводиться гвалтувати. І що в кінці? Набір тенісних мячиків? Пляшка шампанського?

Привіт :)
Шкода, що ти попав відразу на "червону" гру. Цей формат аж ніяк не розрахований на початківців. Це гра для фанів і досвідчених гравців...

Вартість гри - не є високою у інших форматах. "Червона" гра найскладніша у реалізації і найдорожча по витратах на гру - тому відповідно і участь у ній найдорожча.
Формат QMini, наприклад, коштує 100 грн. з команди (при екіпажі 5 людей - це по 20 грн...) Попри це, для команди яка грає вперше - участь безкоштовна.

Що стосується призів - то тенісні м*ячики не даруємо :biggrin:
Переважно це елітний алкоголь, або снаряга для квесту, або активний відпочинок для всієї команди.
Але схема побудована так, що основні призи отримають ті, які стають чемпіонами сезону.
А ще, пробач я також не снобка, але ж за те що у пейнболі твоя команда переможе іншу, організатори пейтболу не подарують тобі нічого.

augustino
04.10.2009, 20:29:04
Lark_Quest, гра дійсно цікава і захоплююча (я один з засновників коменди BlackStreet).Хоча брав участь ще в проекті Автоквест,де ми відїздили цілий сезон починаючи з 13-ї гри,але Квест.уа нічим не відрізняється.Як на мене то участь в грі можна брати не систематично, а так,для власного задоволення незважаючи на порушення і т.д.

П.С.Хто любить логічні завдання,побігати по багнюці і г...ну вночі з ліхтариком і добре орієнтується не те що у Львові а в назвах вулиць Львова,то раджу спробувати,тільки не лізьте зразу на "червону гру", бо Галюська такі завдання придумує, а Укол так коди ховає...

Vomont
05.10.2009, 22:21:14
побігати по багнюці і г...ну вночі з ліхтариком
в мене особисто такого бажання нема:bad:

Lark_Quest
06.10.2009, 09:51:23
Користуючись моментом, хотіли б запросити всіх на нашу гру "День Народження" і святкування.:drinks: Нам виповнюється 3 роки. Для тих хто хотів би спробувати - найкращий момент.:ok: Чекаємо 10 жовтня ;)

Як на мене то участь в грі можна брати не систематично, а так,для власного задоволення незважаючи на порушення і т.д.
Привіт команді "BlackStreet"! Дуже хотіли б бачити Вас на "Дні народженні"! :friends: Чекаємо!:victory:

bmwe36petro
06.10.2009, 17:53:33
Чекаємо 10 жовтня ;)
Думаю Львівський Клуб БМВ не зможе взяти участь у грі 10жовтня, оскільки ми теж святкуємо День народження (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=2255):)

Lark_Quest
07.10.2009, 23:53:20
Думаю Львівський Клуб БМВ не зможе взяти участь у грі 10жовтня, оскільки ми теж святкуємо День народження (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=2255):)
А, блін, шкода, що співпадає...
ВІТАЮ ВАС!!!:drinks:

BMWist
08.10.2009, 01:03:54
гра дійсно цікава і захоплююча побігати по багнюці і г...ну вночі з ліхтариком
:biggrin::bad:

Digress
08.10.2009, 11:01:46
Lark_Quest, дякуєм за привітання!!!