PDA

Переглянути повну версію : E39 Чи варто купувати датчик ABS на шроті?


CONFIG
22.10.2007, 10:24:54
Треба мені датчик ABS на заднє праве колесо на E39.
Перше думав взяти новий і не паритись, але недавно проїжджав коло шроту і подумав що на шроті він може бути дешевший. Питання в тому чи варто купляти такі девайси на шроті?

pol
22.10.2007, 20:22:13
а чому б ні!
неварто купляти то що має механісний рух, а значить знос, а датчик може бути або добрий або поганий, якщо добрий то він і буде служити, а як ні - то ні.

Vice
22.10.2007, 21:39:59
та шей він буде оригінальним ;-)
але як його провірити на працездатність?

pol
23.10.2007, 00:03:41
опір 1 Ком
+ береш ставиш пробуєш їхати! тормозиш, от і всьо., якщо не добрий ти поймеш і везеш його незад на шрот на протязі 2х днів

CONFIG
08.12.2007, 20:28:23
Додупи ті всі опори.. тестером можна тільки перевірити чи необірваний дріт.
Щоб перевірити чи датчик працює треба встановити і збадати компутером, або машина сама скаже.

Lehae34
09.01.2008, 13:13:16
Почему додупи?

bmwe36petro
01.04.2008, 21:30:56
я брав датчик АБС на Е36 на шроті перед зимою, приїхав відразу з тестером (якшо бачать людину з тестером, то вже менша ймовірність шо втулять фуфел ;-)), шоб два рази не їздити, попробував один - поганий, другий - опір до 1КОм показав, взяв і поїхав ставити, працює по сьогодні (тьфу, тьфу):)
заплатив я 15 баксів здається, а за новий 100 загнули...:-o

Antek
01.04.2008, 23:04:28
Моя думка, краще купити новий датчик нормальної фірми, і не парити собі мозги клопотами по його діагностуванню, декількома замінами і обмінами на шроті. Тим більше, в Е39 той датчик буває так сильно закипає, що на шроті його добувають всякими методами, після яких він може бути вже не дуже дієздатний. То є електричний датчик, і він має свій певний ресурс. А на шроті ніхто не скаже скільки він працював на тому авто.
А датчик нормальної фірми коштує десь 60 евро, гіршої фірми 30 (але його не рекомендую)

Hot Like Ice
01.04.2008, 23:56:42
Датчики ABS перевіряються за допомогою навушників від плеєра. Я брав зі шроту в ідеальному стані, відмочили WD 40, перевірили і все О.К.

Anesteziolog
02.04.2008, 01:45:35
Датчики ABS перевіряються за допомогою навушників від плеєра
Коли справний тоді музика грає?)) Як саме перевірити за допомогою навушників, шоб ми знали, бо я шось не догадуюсь.

Hot Like Ice
02.04.2008, 01:59:50
Датчик абс,це звичайна електро магнітна катушка,яка считує показники з магнітної ленти на ступиці, електро магніт виробляє струм в залежності від того,що він считує і посилає його по дротам в блок управління. Якщо під'єднати навушники дротом до дротів датчика який вже стоїть в ступиці і прокрутити ступицю,то струм буде коливати мембрану навушників,так як би це робив плеєр, але замість музики ти почуєш жужання струму, чим сильніше крутити ступицю тим скорше і голосніше буде звук, так можна послухати чи не пошкоджена магнітна лєнта ступиці наприклад і за одно перевірити працездатність датчика. Я бачив як це робила людина яка спеціалізується по ремонту абс, надалі роблю так сам. Звучить смішно, але це факт. Перевірте і переконаєтесь самі.