PDA

Переглянути повну версію : Питання по тимчасовому талону


Triod
30.08.2009, 19:51:35
Всім привіт! Зібрався я їхати за кордон,машина в мене під довіреністю.Цікавить чи можна взагалі зробити тимчасовий талон за тою ціною яка є офіційна?Він вродіби коштує 150грн,фігня якщо буде потрібно простояти цілий день.Просто влом давати 600грн(недавно знайомий робив собі).
Дякую!

Staseg
30.08.2009, 20:19:06
Мар"ян привіт)) за кордон тимчасовий по закону не підходить - треба міняти свій техпаспорт на техпаспорт для тимчасового виїзду закордон. В Росію і Польщу ще по інерції можна спробувати махнути з тимчасовим талоном, але все-таки не рекомендую)

якщо простоїш цілий день - зробиш за 150 грн. ;-)

Cross
30.08.2009, 21:29:16
Краще один раз заплатити і не паритись відносно "законних" заморочок.Мені також треба було нещодавно їхати за кордон і вже мав виробляти тимчасовий,але простоявши пів дня і не зробивши нічого(бо не було квитанції про сплату податку),я плюнув і поїхав її взагалі знімати з обліку і ставити повністю на себе.Я вважаю,що я зекономив не мало(бо виїжджаю за кордон на декілька років).

T.T.
31.08.2009, 13:28:01
якщо простоїш цілий день - зробиш за 150 грн. ;-)
не факт!!! можуть сказати, шо талонів мов би то немає !!!! а в начальника є за пару грн..

GMYPiK
01.09.2009, 19:55:28
да... причин купа... то не друкує станок то бланків немає то бажання немає...:rtfm: то бланк не так заповнений

levada2002
02.09.2009, 07:30:29
причини завжди найдуться, коли хочеш заробити завдяки їм. ДУмаю оптимальний варінат все ж знімати з обліку і ставити на себе. Однозначно зведеш на нівець всі можливі варіанти відмазки з боку митників і т.д. Крім того, зараз і з техоглядом треба заморочуватись якшо машина зареєстрована в іншій області. Ще досить недавно міг зробити техогляд в тій області де ти проживаєш, зараз же обов"язково їхати в тук область де машина стоїть на обліку. От тетер візьми і купи авто зареєстроване в криму, чи в Донецьку чи навіть в Києві...

BMW-ЮРА
02.09.2009, 10:00:47
Постав машину на себе і нема проблем!

bmwe36petro
02.09.2009, 11:04:54
Постав машину на себе і нема проблем!
Угу, я недавно на себе машину переоформляв, попав 3700грн (зняти, поставити + ТО), так що рахуйте що вигідніше.

GMYPiK
02.09.2009, 12:29:44
Постав машину на себе і нема проблем!

Постав машину на себе і нема проблем!
я ще більше попав 2,5 мотор.:bad:
я трошки провтикав, краще на когось написати і себе в техпаспарт вписати! А я наоборот зробив(на себе поставив і пахана вписав))
А так би "Я не я і машина не моє".

Cross
02.09.2009, 21:14:10
А так би "Я не я і машина не моє".
А як не крути,при вписанні в техпаспорт ти такий самий власник як і той на кого техпаспорт - по відповідальності:wink:

Vomont
02.09.2009, 21:17:32
Cross, у випадку не дай Бог конфіскації майна і тп, до людини яка просто вписана в техпаспорт на право керування нема ніяких питань

Cross
02.09.2009, 21:22:20
Це якщо забирають машину???

Vomont
02.09.2009, 21:29:44
Це якщо забирають машину???
Наприклад,знову таки ж ти скоїв не дай Бог щось протиправне а покаранням є конфіскація майна, не маючи майна,поскільки власником машини є інша людина - тобі просто нічого не буде. Чому різні депутати чи олігархи практично не мають зарєєстрованого на себе майна, як думаєш?

shpak
02.09.2009, 21:30:59
Vomont, +1

Cross
02.09.2009, 21:40:16
Але знову ж таки...цитата з одного з автофорумів:
"Если штраф оформлен на владельца(фотопостанова или протокол на владельца) то автоматом саннкция накрывает и машину- те ни владелец, ни вписаный в тех паспорт, ни доверенное лицо не пройдут ТО"

Vomont
02.09.2009, 21:45:15
те ни владелец, ни вписаный в тех паспорт, ни доверенное лицо не пройдут ТО"
чергова постанова ДАЇ ,думаю скоро найдеться розумна людина яка оскаржить це в суді.

Cross
02.09.2009, 21:48:10
думаю скоро найдеться розумна людина яка оскаржить це в суді
Чим пошвидше б))

GMYPiK
03.09.2009, 12:21:53
А як не крути,при вписанні в техпаспорт ти такий самий власник як і той на кого техпаспорт - по відповідальності
там дописують у додатковій інформації що "з правом керування". ще як вічне звичайне доручення. ти не власник. Машину можуть забрати тільки на штрафстоянку якщо щось не то але ти маєш право її і забрати. а конфіскувати НІ!

{ додано через 8 хвилин }
Але знову ж таки...цитата з одного з автофорумів:
"Если штраф оформлен на владельца(фотопостанова или протокол на владельца) то автоматом саннкция накрывает и машину- те ни владелец, ни вписаный в тех паспорт, ни доверенное лицо не пройдут ТО"
але власник має якщо не помиляюсь 10 днів щоб подати у МРЕВ водія, що був тоді за кермом і тоді на нього штраф іде.
Дійсно. Якщо я купив би машине по доручені і коли в МРЕВІ би знімав з обліку або ставив, а на машині штраф висить, треба було б дійсно сплатити цей штраф.