PDA

Переглянути повну версію : E39 потух вентилятор кондиціонера повністю


levada2002
25.08.2009, 18:08:38
сьогодні розібрав пів машини поки добрався до нього. Пробував включати його на пряму без опорів, та це нічого не дало. одим словом двигун вентилятора кондиціонера накрився, на шроті запросили за б/у 120 доларів. Один словом, буду шукати виходи по схемі кулібіна. Можливо хтось вирішував цю проблему іншим шляхом, підкажіть

Taras_
26.08.2009, 13:58:48
Сам пару днів тому мав з цим справу. Щоб зняти вентилятор потрібно знімати бампер (за другим разом йде досить швидко, бо вже відомо що в якій послідовності знімати).
Якщо дивитись на задню кришку знятого вентилятра, видно як вона закріплена відносно корпуса. Декілька надрізів малою болгаркою і все розбирається.
Може відстати магніт і заклинити - тоді важко прокрутити руками, може бути проблема в щітках. Там простий електромотор - досить легко знайти причину.
При складанні назад все гарно почистив, продув, змастив і легко приварив кришку у спиляних місцях. 1 день неспішної роботи. Розбирати однозначно.

levada2002
26.08.2009, 14:51:23
Сьогодні розібрав електродвигун охолодження, обмотка накрилась. Моє авто, хтось притулив, ще до мене(на радіаторі залишився слід від лопастей вентилятора), швидше всього лопасті були заблоковані, а водій видно включав кондюк, от обмотка і згоріла. Сьогодні купив вентилятор з двигуном вітчизняного виробництва і витратив 2.5 год на те, щоб електромоторчик примістити на місце рідного. До речі три швидкості працюють!! Залишилось провести токарні роботи, шоб грамотно зафіксувати рідний вентилятор на не рідному електродвигуні і все буде ГУУУД!!!
Можливо не всіх влаштовує такий підхід, можливо б/у і краще. Але я притримуюсь такої думкт, краще я один раз з цим пограюсь, зате в майбутньому якшо знов виникне питання з двигуном - іду на базар і за 170 грн купую зовсім новий.

Taras_
26.08.2009, 15:29:11
Почисти добре радіатор кліми та мотора, раз ти так далеко заліз. В ідеалі зняти радіатор мотора і все добре вимити.
Оригінал (б/у) завжди встигнеш поставити, правда невідомо скільки той новий двигун протяне. Розібравши свій, я побачив, що за 10 років експлуатації йому "ніц не бракує", виробітка мінімальна.

levada2002
26.08.2009, 16:10:18
Все продуто, тепер треба і собі в душ, бо ті всі мухи і болото і ще бог знає шо, тепер на мені:biggrin: