PDA

Переглянути повну версію : F1: Шумахер не повернеться


bmwe36petro
12.08.2009, 09:13:34
Міхаель Шумахер відмовився від ідеї повернення у Формулу-1 через травму шиї, отриману в мотогонках.
8919
Страшне розчарування спіткало прихильників команди Ferrari F1 і, зокрема, фанатів семикратного чемпіона світу Міхаеля Шумахера. На жаль, але "Червоний Барон" не повернеться в кокпіт червоного боліда Скудерії.

У заяві, опублікованій сьогодні на сайті легендарного гонщика мовиться про те, що його фізичний стан не дозволить йому тимчасово замінити Феліпе Массу.

"Учора увечері я вимушений був проінформувати президента Ferrari Луку ді Монтедземоло і главу команди Стефано Доменікалі про те, що, на жаль, я не зможу замінити Феліпе. Я дійсно намагався зробити все, щоб тимчасове повернення стало можливим, проте із сумом визнаю, що це не вийшло.

На жаль, нам не вдалося справитися з болями в області шиї, які з'явилися після приватного тесту в Муджелло, не дивлячись на те, що ми спробували всі медичні і терапевтичні засоби...

Я дуже засмучений і приношу свої вибачення всій команді Ferrari і всім уболівальникам, які переживали за мене. Можу лише повторити, що я спробував все, що було в моїх силах. Тепер мені залишається лише
підтримувати команду в ході гонок, що залишилися".

Засмучені відмовою Шумахера Стефано Доменікалі і Лука ді Монтедземоло, недовго думаючи, оголосили, що Масу замінить багаторічний тест-драйвер команди 38-річний італієць Лука Бадоер.
8920
Бадоер стане найвіковішим пілотом Чемпіонату-2009, на його рахунку 48 гонок Гран-прі F1, останню з яких він провів 10 років тому в Японії.

За матеріалами: carclub.ru

Бан
12.08.2009, 11:22:54
дуже шкода :ireful:

Karabas Barabas
12.08.2009, 12:49:01
.. а фани Шумахера вже викупили білети на 3 наступні гонки..

mario
12.08.2009, 18:01:56
:sorry: а так хотілось ще раз побачити його в гонці...

shpak
12.08.2009, 21:48:03
:bad::ireful::bad:

bmwe36petro
13.08.2009, 08:40:22
shpak, ти шо теж білетик прикупив?:wink:

shpak
13.08.2009, 11:11:18
Ні але цікаво як би це все відбувалось.

Alex
13.08.2009, 18:17:38
:sorry: а так хотілось ще раз побачити його в гонці...


точно такие же чувства у меня. Его временное возвращение было единственным, что вызвало у меня интерес к нынешней Формуле 1

{ додано через 4 хвилини }

а Шуму я прекрасно понимаю, ибо читал где то что гонщики Ф1 испытывают перегрузки в 6g более 2000 раз за гонку(разгон, торможения, центробежные силы в затяжных поворотах). Для примера обычному здоровому человеку становится непомерно хреново при уже 5g, а что говорить про человека с травмами...