PDA

Переглянути повну версію : Автосервіс "KNYSH MOTORS" м.Городок, м.Львів.


axel
27.07.2009, 16:05:52
Комп"ютерна діагностика та ремонт бортових систем
(інжектор, Air-Bag, ABS, TDI, CDI, клімат контроль, іммобілайзер, та багато іншого)
Ультразвукова чистка форсунок
Діагностика та ремонт карбюраторів
Ремонт електрики автомобіля
Ремонт механічних частин автомобіля
Адреса:
м.Городок, вул.Валова (http://g.co/maps/hnsn4), тел.:0679259487
м.Львів, вул.Вулецька, 11а (http://g.co/maps/w5ga6), тел.:0677854917
http://check-engine.lviv.ua

{ додано через 1 хвилину }
Добавлю від себе. Павло він же займається діагностикою, дуже розбирається в цій справі, купа нагород і грамот не даремно. Ще був на даному сервісі bmwgorobec, може й він щось цікаве напише.

bmwgorobec
29.07.2009, 00:59:49
Тіп дійсно шарить в своїй справі, і ціни дешеві. Якщо потрібно на компутер - їду до нього.

Karabas Barabas
10.01.2010, 00:20:08
Паші і його сервісу :respekt: :respekt::respekt:
.. оживили Е39 якій львівські кудєсніки ради дати немогли
+ знайшли причину великого розходу палива в мене - мертвий вохдухомір
Свою машинку по електроніці буду тільки в них обслуговувати

doctor
10.01.2010, 00:30:08
Karabas Barabas, Чи можуть вони із ймовірністю близькою до 100% сказати що причина є в датчику чи блоці?

Karabas Barabas
10.01.2010, 00:33:20
Комп"ютерна діагностика та ремонт бортових систем (інжектор, Air-Bag, ABS, TDI, CDI, клімат контроль, іммобілайзер, та багато іншого)
подзвони і спитай.. мені складно відповісти..
підключать комп.. почитають помилки і скажуть
я схильний думати що то причина в даччику АВС

doctor
10.01.2010, 00:40:58
Karabas Barabas, Дякую друже, з понеділка цим займусь.

ValodjaE36
25.03.2010, 23:10:40
а ще якщо, я не помиляюсь в тебе проблема з лямбдою... що також впливає на розхід...
ти був правий! сьогодні був на цьому сервісі, і з лямбдою точно проблема, її просто немає, а немає тому, що з завду не передбаченно, тобто якшо немає каталізатора(а його немає в комплектції) то лямбду не ставили, ось такі були в мене очі коли я це почув:shok: і в axel, теж, він не дасть збрехати, фішка сама є на лямбду. ось така новина:)

Щос тосується Павла (майстра який діагностував), то людина просто афігенний спеціаліст, і апаратура з якою він працює просто вражає, все як належить, перевірили всі датчики, всі вузли, все працює чітко, єдине при збільшенні оборотів збіднена суміш.

тепер думаю чи варто заморочуватись встановленням лямбди чи ні, чи вартує гра свічок:unknw:???

axel
17.06.2010, 00:25:24
27 - 29 травня 2010 року в Києві за підтримки Відділу діагностичного устаткування компанії Bosch, представництва компанії ZF Services GmbH і компанії AV в третій раз пройшов щорічний Зліт діагностів. Захід відвідали фахівці з усіх регіонів України, гості з Росії, Білорусі, Молдови та Казахстану. Кількість учасників склала більше 300 осіб. У ході зустрічі виступили провідні спеціалісти в області автомобільної діагностики та ремонту, у тому числі фахівці відділу обладнання компанії Бош. Організатором заходу є редакція журналу «Автомайстер». За три дні учасники зльоту змогли не тільки отримати нові знання з актуальних питань діагностики автомобілів, ремонту паливної апаратури та тюнінгу, але й плідно поспілкуватися, познайомитися один з одним, дізнатися і випробувати новинки автосервісного устаткування. Можливість не тільки ознайомитися з обладнанням, а й попрацювати їм на автомобілях є родзинкою Зльоту, що залучає не тільки діагностів і механіків, а й керівників автосервісу.
У рамках зльоту пройшов семінар для керівників - «Криза в автосервісі. Шляхи вирішення проблем », на якому в рамках доповіді та круглого столу були знайдені шляхи вирішення багатьох проблем автосервісу і намічені напрямки розвитку.

У рамках Зльоту пройшов фінал Конкурсу діагностів. Конкурс складався з трьох основних етапів. У перших двох турах від учасників потрібні теоретичні знання в області технічного обслуговування та діагностики автомобілів. За підсумками перших двох турів п'ятірка фіналістів потрапила у фінал. Де учасники фіналу, в присутності численних учасників зльоту, боролися за перемогу, діагностуючи надані компанією Бош автомобілі Шкода Октавія. Переможцем став Шульгін Андрій з Чернівців, якому і дісталися головні призи. Призи за друге місце виїхали до Львова Павлу Антентику. Третє місце зайняв діагност м. Крамоторск Микола Шустеров.
1725817259172601726117262

Сьогодні був на сервісі привітав Павла з 2-м місцем, це призове місце заслужене, хлопці дійсно розбираються у діагностиці на відмінно. Павло розповів, що конкурс проходив наступним чином: автомобілі було зроблено 16 несправностей, які потрібно було виявити за 40 хв. Ним за цей дуже короткий проміжок часу було виявлено і усунено 10 з них.

BMW-ЮРА
17.06.2010, 00:39:19
Молодці, хороші спеціалсти! :respekt:

ValodjaE36
17.06.2010, 10:11:57
Сьогодні був на сервісі привітав Павла з 2-м місцем, це призове місце заслужене, хлопці дійсно розбираються у діагностиці на відмінно. Павло розповів, що конкурс проходив наступним чином: автомобілі було зроблено 16 несправностей, які потрібно було виявити за 40 хв. Ним за цей дуже короткий проміжок часу було виявлено і усунено 10 з них.
І від БМВ клубу вітання передавай, кажи шо хлопці та їх "залізні коні" пам"ятають їхні золоті руки:respekt:

axel
17.06.2010, 12:46:15
їхні золоті руки
Їхні золоті руки вчора мені замутили таку паровозну тягу на низьких обертах, що мені важко до машини звикнути :shok:

Karabas Barabas
17.06.2010, 14:11:31
Мої вітання!:respekt:

Rostyk
17.06.2010, 14:20:18
Душа радується за таких людей, так тримати.:) :respekt:

Greg
08.11.2010, 11:31:18
Хто був недавно в Павла???ніяк неможу додзвонитися,може номер телефону помінявся??

ValodjaE36
08.11.2010, 11:57:13
067-925-94-87 Павло
він рідко трубку бере коли зайнятий, але вечорі перезвонював сам, дзвони:)

Greg
08.11.2010, 12:08:14
Ясно...буду пробувати)

Greg
16.11.2010, 20:01:21
Був на цьому сервісі...задоволений на 300%)))хоча діагноз мене не дуже втішив)
Павло суперовий діагност,важко зараз таких спеціалістів знайти...На діагностику тепер тільки до нього!!!Ну і ше спасибі axel, теж добряче допоміг.
Короче,Павлу:respekt::first::)

axel
16.11.2010, 20:37:40
Greg, Нема за що, але я якраз прийшов і усе наламав :biggrin:

Ko3a4oK
10.12.2010, 12:18:20
також був на цьому сервісі, продіагностували комп + лямбди все ок, окрім датчика вхідного і вихідного валу в акпп. Проїхались з ним на моїй машині він був за рульом, показав шо за проблема ну і приїхали знов на діагностику і тут оба помилки нема, ну він сказав шо скоріш за все проблема в рівні масла ну і я поїхав. Через 2 дня дзвінок на телефоні вибиває Павло городок (я прозрів) ну і він говоре мол я тут проаналізував і у вас відсотків на 80 рівень масла маленький якщо рівень в нормі то акпп піпєц (саме головне шо я вже і забув про то шо в нього був :) ). Вот це я називаю сервіс. Молодці :respekt:

Nikola
10.12.2010, 17:36:18
ПУНКТУАЛЬНІ ХЛОПАКИ

BMW-ЮРА
11.12.2010, 12:36:24
Спеціаліст хороший, все так як має бути. Мені відношеня та робота дуже сподобалась!

axel
03.01.2011, 12:06:50
Хочу привітати колектив "Knych Motors" з Новим роком та Різдвяними святами, бажаю Вам більше щастя у Вашій не простій роботі.

Pasha
30.08.2011, 05:26:56
Дякую всім членам клубу за довіру та таку високу оцінку.
Хочу сказати що усе в цьому світі відносно, та не залежно від реалій чи обставин ми стараємся докласти усіх зусиль для вирішення Ваших проблем і ми й надалі будемо вдосконалюватись, навчатись та розвиватись, разом з Вами.
Нехай усім щастить і бажаю Вам насолоджуватись драйвом, швидкістю та приємним урчанням двигуна з під капоту, а до нас заїзджати на філіжанку запашної кави.
Можливо скоро частина нашої компанії стане трошки блище до Вас (до Львова)
Невеличкий експеримент, з великими надіями.
До зустрічей.
З повагою
колектив KNYCH MOTORS
knych_motors@mail.lviv.ua
www.knych-motors.com.ua

ValodjaE36
30.08.2011, 10:06:46
Можливо скоро частина нашої компанії стане трошки блище до Вас (до Львова)
Невеличкий експеримент, з великими надіями.
Було б чудово! хай ваші надії здійсняться)

Shpuganich
30.08.2011, 10:35:32
Вчора як раз був у Павла, про причину поїздки, незрозуміла вібрація по кузову. З робіт що робили поміряли компресію все гуд, помили форсунки теж все ок. Зібрали до купи далі вібрація, попередньо зроблено діагнсотику жодних помилок і в якийсь момент Павло зауважив що нема одної лопаті на крильчатці охолодження, зняли її без неї жодної вібрації, вона була причиною дизбалансу. Після промиття форсунок машина просто ожила))). Тому Павлу великий:respekt: найкращі побажання всього хорошого. Як завжди високий сервіс, приємне спілкування і ціни також приємно порадували, вже нераз був сам і колегам і одноклубникам раджу.

Pasha
05.10.2011, 04:21:23
Вітаю учасників форуму, та хочу повідомити що, як і анонсувалось, Частина нашої компанії отримала дислокацію у славетному місті Лева за адресою: вул Вулецька 1А.
А саме- Павло 2 він же Павло Васильович, він же срібний призер другого українського конкурсу діагностів, мій товариш, співпрацівник та можна сказати в деякій мірі приємник, розпочав самостійну професійну діяльність.
З мого боку, запевняю свому колезі усіляку підтримку та найщиріші побажання успіху у цій не легкій справі.
Усіх форумчан, як то кажуть, "ПРОШУ ЛЮБИТЬ И ЖАЛОВАТЬ"
Телефон Павла Васильовича (Павло2) знаходиться у топіку.
Хай Щастить!

bmwE30
06.10.2011, 15:15:41
там 11 а а не 1а.

bmwE30
06.10.2011, 19:48:59
Ездил к Павло 2 на Вулецьку 11а. Мой отзыв:
По телефону сразу понятно стало что человек отзывчивый и компетентный.
Ехал я с проблемой пережора бензы 16.5литра.
Когда приехал - сделали всевозможные тесты и так как было все в норме, он подсказал в чем проблема может быть. Очень понравился мой визит, добродушно и эффективно как по мне.:friends:

Feda
10.10.2011, 00:20:02
Хочу долучитися до позитивний відгуків про KNYCH MOTORS та про Павла 2 і привітати його на новому місці праці і побажати хороших клієнтів ну і шаленого терпіння в цьому не легкому покликанні! Можу сказати що знаю Павла 2 з того часу як він став срібним призером автодіагностів, (перший на фото) звертався я до нього неодноразово з різними автомобілями і абсолютно не однаковими проблемами, навідмінну від інших автодіагностів в яких я був до нього, проявив себе як знаток своєї справи на всі 100% у якого дуже хороший підхід до роботи, всі проблемні авто з якими я був у нього виїзжали з повною лідвідацією цих проблем! Павло ніколи не бігав за інструментом чи обладненням до сусіда - хороший майстер має все своє. Сам Павло людяний і відзивчивий, я ніколи не чув від нього щоб він сказав «я незнаю або нехочу чи небуду» справить все що в його силах, завжди дасть корисну пораду або консультацію. У цьому автосервісі вже після третього заходу вам запропонують знижку на ремонт (до 15 відсотків) як постійному клієнту. Це значить, що вами тут дорожать. А це дуже багато значить в теперішній час. Побільше б нам такого відношення на інших сервісах !
Висновок: Хороший сервіс з суперовим відношенням до клієнта і прийнятними цінами, по вул.Вулецька 11а. ВСІМ РЕКОМЕДУЮ !:respekt:

yrik_lvov
11.10.2011, 10:51:28
возили авто до Павла як людина він : Хорошее: як спеціаліст також: Хорошее:, але у мому випадку себе не проявив проблема в наступному авто нісан мікра 2006р автомат от цей автомат і не працює працює тільки 1 передача 2 якщо її включити під час руху на 1 передачі і задня. підкажіть куди звернутися???
був: Павло на Вуглецькій.
Юра на Стрийська наукова,
Кооператив ласточка валєра.
середа їду на нісан але надій мало.

tommy_boy
11.10.2011, 11:58:59
шось по коробках тре однозначно, до чого тут таварісч діагност мотору? Думаю офіційна діагностика має найбільше шансів на успіх... Удачі!

yrik_lvov
11.10.2011, 15:21:50
tommy_boy, дякую але питання не в механічній поломці самої коробки а в електроніці оскільки коробка сама працює а от передачі не переключає і є який збій в звязку між двигуном і коробкою хтось когось дурить тому і звернувся тим більше чоловік розбирається не тільки в моторах а взагалі в автоелекроніці.

tommy_boy
11.10.2011, 17:04:42
панятнінька, успіху в вирішенні, тим не менш :victory:

yrik_lvov
18.10.2011, 22:15:26
сьогодні забрав автомобіль з Городка майстри зробили абсолютно все що треба і чого не змогли зробити майстри з дилерського сервісу тому Двом Павлам ще раз велечезне дякую і тільки успіхів і процвітання у їхній не легкій справі :respekt:
П.С. народ звертайтеся люди знають свою роботу на всі 100 і ціни у них більш ніж гуманні.

Pasha
19.10.2011, 03:20:53
До уваги клієнтів нашої автомайстерні:
Вводиться нова послуга- Діагностика стану АКБ та системи зарядки.
По результату діагностики видається роздруківка, яка може слугувати офіційним документом для гарантійної претензії до продавця АКБ.
Необхідною умовою для проведення діагностики АКБ являється наявність на АКБ наклейки виробника або гарантійного талону де вказано заявлену виробником "холодну стартову потужність АКБ" та її стандарт. Наприклад: 550А(EN) / 550A(DIN) / 550A(SAE) / 550A(IEC) / 550A(JIS). Вартість послуги 30 грн. Послуга доступна у автомайстерні м.Городок.

528і
26.11.2011, 18:57:03
А як ті хлопці,по двигунах розбираються??? У мене великий розхід палива,ну а масла ще більший. Дадуть вони там ради,чи може порадять когось?

Feda
26.11.2011, 19:31:26
А як ті хлопці,по двигунах розбираються??? У мене великий розхід палива,ну а масла ще більший. Дадуть вони там ради,чи може порадять когось?
Скорше за все тобі до моториста, бо в тебе великий розхід масла,а це може тягнути за собою великий розхід палива,так що перше розбиратьсь з двигуном, а вже потім до діагностів !

BMW-ЮРА
26.11.2011, 21:11:58
528і, спочатку здіагностувати потрібно, а потім думати до кого звертатись. Павло тобі допоможе розібратись, що в тебе!

Greg
10.01.2012, 21:55:40
Ще раз переконався в професіоналізмі Павла:first::respekt:.Дуже зручно ,коли він нарешті працює у Львові,це їм ще один величезний плюс).А також допоміг знайти та усунути поломку мого БМВ у телефонному режимі,за що йому величезне дякую!!!Коротше кажучи "KNYCH MOTORS" рулить ,такого відношення та таких цін серед інших сервісів ще не зустрічав,ну тепер думаю і шукати небуду):friends:

Nikola
17.01.2012, 20:34:59
Тоже був на сервісі у городку ще на сірій е39,хлопаки знають свою роботу.

bmwgorobec
06.02.2012, 12:18:37
Кілька днів тому скористався послугами даного сервісу. Коли заводив авто в ці морози то двигун троїв. На сервісі за допомогою спец інструменту закачали дим у впускний колектор і виявили підсос повітря. Замінили прокладку між колектором і дроселем і проблеми не стало.
хлопаки знають свою роботу +1

Andre86
14.03.2012, 23:23:57
Сьогодні Павло, таки завів мого УАЗа:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:, і всього - навсього за 30 хвилин роботи під капотом, коли інші "майстри" витратили не один день, а машина так і не оживала.
Просто профі і простий пацан :respekt:
Ціна :ok:
Нема неймовірних записів на 2-3 тижні вперед.
Відношення до клієнта - вище всяких похвал!

Ще раз повторю телефон 0677854917 Павло
Адреса у Львові - вул. Вулецька 11а.

Раджу!

shady333
15.03.2012, 00:12:51
Павлу :respekt:
Він поклав край епопеї з Check-Engine :), яка тривала вже майже 2 роки і ніхто толком не міг сказати причину проблеми.

Marchyk
18.05.2012, 02:54:01
Начитавшись стільки позитивних відгуків про Павла вирішив поїхати до нього і скажу шо непожалів!!! Все так і є, Павло знає свою справу :ok:
Хороший майстер, і просто хороша людина, з якою легко і приємно спілкуватись ! Підскаже, порадить,відповість на всі запитання, ну і зрештою зробить порядок з вашою машиною і ціни гуманні, шо не мало важно ! Тепер як шо шо, то тільки до Павла :friends:
Рекомендую !

Ecosee
28.05.2012, 19:32:45
Так до кого краще їхати? В Городок чи на Вулецьку? :)

Feda
31.05.2012, 01:09:59
До кого блище до того і їдь, що один що другий хлопака знають свою роботу )

ser808
13.06.2012, 21:33:13
Ще одне величезне дякую за допомогу і підтримку з капризним mercedes Vito 111!!!)))

vovkodaw
02.07.2012, 18:24:13
цікавить скільки буде коштувати діагностика е34? і скільки то займає часу?

shady333
02.07.2012, 20:18:12
цікавить скільки буде коштувати діагностика е34? і скільки то займає часу?

Можна передзвонити і уточнити - (067) 785-49-17, (099) 320-11-27 Павло.
А також можна завантажити прайс-лист на основні послуги - ось тут (http://check-engine.lviv.ua/?page_id=265)

:friends:

vovkodaw
02.07.2012, 20:51:48
дякую

bmwe36petro
16.07.2012, 00:31:45
В п'ятницю був у Павла на вул.Вулецькій, замінив свічі запалювання та прочистив форсунки. Якістю роботи та ціною задоволений, бонусом ще зробив повну діагностику двигуна та всіх електросистем авто. Всім рекомендую!

Pixus
24.01.2013, 20:25:06
Сьогодні був у Павла на вул.Вулецькій, Повло продіагностував всі вузли, і виправив всі проблеми. Тепер вона їде ще краще і апетит менший!!!!
Дякую, всім рекомендую!!!

Pasha
10.11.2013, 03:05:13
Шановні друзі,
Повідомляю Вас що автосервіс "Knysh Motors" припиняє свою діяльність на теренах україни у звичному форматі, залишиться лише частина не повязана з діагностикою та ремонтом "іномарок".
телефони зазначені у топіку втрачають дійсність.
у звязку з тим прошу адміністраторів розділити тему та вилучитиз неї посилання :
м.Львів, вул.Вулецька, 11а, тел.:0677854917
http://check-engine.lviv.ua
тому як цей сервіс уже давно став самостійним та незалежним від початкової теми, та заслуговує на окрему вітку у Вашому форумі.

Дякую всім друзям, колегам та учасникам форуму за співпрацю.
надалі усі комунікації будуть здійснюватись лише шляхом ел-пошти: knych_motors@mail.lviv.ua
knych-motors.com.ua
Skype:knyshmotors

Хай щастить!
З повагою Павло Книш.