PDA

Переглянути повну версію : Проект закону по боротьбі з автопорушниками. Розміри нових штафів.


CONFIG
13.01.2008, 17:49:44
Зараз так багато говорять що Ющенко підписав якийсь закон для боротьби з автопорушниками на автошляхах України. Мені стало цікаво.. знайшов, жахнувся. Давно говорили про підвищення штрафів, але ж не до таких висот. Самі цікаві моменти:
Керування водіями транспортними засобами, що здійснюють пасажирські перевезення, які мають несправності, передбачені частиною першою цієї статті, - тягне за собою накладення штрафу п’ятдесяти до сімдесяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами - тягне за собою попередження або накладення штрафу від двох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Перевищення водіями транспортних засобів установлених обмежень швидкості руху більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення правил обгону, проїзду перехресть, початку руху, зміни напрямку руху, зупинки, стоянки або паркування, перевезення пасажирів або вантажів, недодержання вимог дорожніх знаків, розмітки проїзної частини доріг, ненадання переваги в русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах - тягнуть за собою накладення штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Читати далі.. (http://center.lviv.ua/showthread.php?t=4460)

Rostixbmw
13.01.2008, 19:17:25
Слів нема :-o Залишаються одні емоції ! Наш гондурас переплюнув польшу по розмірах штрафів :-o

UKRMAIL
13.01.2008, 20:55:02
И наша королева как всегда прикалуетсо ... Какое нах увеличение штрафов? Или он действительно верит , что это изменит ситуацию?!
Мое мнение- этот, сцука, глупый шаг является криком души президента, вроди того с каким он ЛИКВИДИРОВАЛ гос.автоинспекцию...
Этот шаг ошибочный ибо он не улучшит ситуацию с соблюдением пдд на дорогах а усугубит , и без того, кошмарную ситуацию с коррупцией среди инспекторов службы....

CONFIG
13.01.2008, 23:23:45
и без того, кошмарную ситуацию с коррупцией среди инспекторов службы....
Ну тут як сказати.. такі штрафи дозволять підняти зарплату ДАІ до такого рівня що невигідно буде брати взятки. Крім того якщо штраф буде 500 грн, то двацяткою вже не обійдеться, треба буде дати хоча б половину, тобто 250 грн.

cat
14.01.2008, 00:13:55
я погоджусь з цим тікі тоді коли побачу як водії дорогих джипів будуть так само платити ті штрафи. а якшо це має просто стосуватись тікі рядових громадян які не є злісними порушниками то це несправедливо!
п.с.
радію шо в цей період "даїшників по обміну" я пішохід і всім водіям співчуваю!

Slon
14.01.2008, 11:10:04
А на мою думку це допоможе. Принаймі я коли заплачу такий штраф, то більше не буду ганяти як підпалений, і подумаю чи обганяти через дві суцільні полоси на швидкості яка в два перевищує встановлену (звичайно шкода буде тих часів). І думаю що не тільки я, звичайно залишаться люди над законом, але це питання часу.

Shurikoff
14.01.2008, 11:48:54
покрайней мере последние 2-3 дня машин стало намного меньше,это радует + теперь водил VIP транспорта будут останавливать и они будут платить штраф,немного порядка на дорогах не помешает.

CityCat
25.09.2008, 16:38:12
ВР таки прийняла цей закон (http://www.podrobnosti.ua/power/2008/09/24/556773.html)

shady333
25.09.2008, 16:58:13
Якщо "круті дяді" з дорожезних катафалок, будуть також зупинятись на вимоги даїшників і платити штрафи, то я за (хоча зараз і пішохід). Шкода звичайно простих водіїв, яким у будь-якому випадку доведеться платити штрафи. МОжливо це позбавить наші вулиці від різного роду "синочків" і "дочок", яким "папаня" купив крутий катафалк, а про правила дорожнього руху забув розказати (проте їм напевно і такі штрафи по кишені не вдарять ]:-<)

CityCat
25.09.2008, 17:21:45
Тут взагалі-то проблема в іншому - чи ДАІці не знахабніють на стільки, що придиратимуться до всього і штрафи паятимуть на скільки вистачить наглості. І на основі чого прийматиметься рішення про верхню чи нижню межу суми штрафу...

yurakushyk
25.09.2008, 17:25:31
Та в даному випадку, не про тих що купляють дітям катафалки дорогі потрібно думати, в них хватить грошей і такі штрафи платити, а от ми як будемо відбиватись.
Тут взагалі-то проблема в іншому - чи ДАІці не знахабніють на стільки, що придиратимуться до всього і штрафи паятимуть на скільки вистачить наглості. А от такий варіант можливий нажаль.

Vomont
25.09.2008, 17:29:29
Да....їздити тепер думаю буде не зовсім цікаво.

BMW-ЮРА
25.09.2008, 17:42:28
На мою думку це правильно, що штрафи піднімають, бо знахабнілі водії, які мертві з за руля вилазять менше будуть пити, а даїшники, будуть хотіти більші взятки, які взападло буде давати.Отже закон на висоті.Поводьтесь гарно за рульом, тобто так як би ви хотіли шоб відносились до вас!

Vomont
25.09.2008, 17:47:29
Все ти правильно говориш тільки самим тепер як? Як бути з динамічною їздою БМВ?

BMW-ЮРА
25.09.2008, 18:19:47
з динамічною їздою БМВ?
без того нікуда, але я неговорю шо треба даїшників замічати, попри них треба мількати!А поганяти саме класно в Черлянах ,чи на старій трасі, де ніхто немішає!

Vomont
25.09.2008, 18:51:18
О,це я розумію! Не треба перегинати палку але і не бути пішоходом на дорозі.

CONFIG
25.09.2008, 21:25:04
З одного боку правильно, але з іншого доведеться їздити по правилах.. бо чесно кажучи за пропуск пішохода платити 250 грн не дуже охота, крім того якщо чувак стоїть на обочині якими екстрасенсорними здібностями треба володіти щоб зрозуміти хоче він переходити чи ні. З іншого боку треба обладнувати свої машини радіостанціями і антирадарами. Коротше кажучи жостко зараз буде..

BMW-ЮРА
25.09.2008, 21:56:23
треба обладнувати свої машини радіостанціями і антирадарами
Тут погоджуюсь 100%, шо непомішає!

axel
25.09.2008, 22:03:50
BMW7101, треба обладнувати свої машини радіостанціями і антирадарами
Будеш їздити з антеною довжина якої 120см.?

Vomont
25.09.2008, 22:15:49
Є мобільні телефони,навіщо щось видумувати. Вже піднімали тему оповіщення про "корки". Тепер треба піднімати тему оповіщення "про ДАІ". А взагалі то я думаю що Ростик пожартував.

Anesteziolog
25.09.2008, 23:11:57
Тобто приняли закон, а в силу він вступає коли, з нового року? Підняття штрафів це правильний крок, як би сумно всім водіям не було, хоча проблема корупції, модних які телефонують дядькам і навіть даїшникам 10 грн. не дають. Але Прийміть закон після того як підніміть даішникам зарплату хоть до 3-4 тис. грн. Питання ше таке? штрафи сплачувати як? квитанції будуть даішники виписувати, чи так як було суд? Ліпше щоб в суд передавали, а то буває таке шо і даішники типу підставляють ( кажуть шо не пропустив пішохода, хоча той стояв на бардюрі а не на зебрі). Тому можна тільки сказати, піднімайте зарплату даішникам->приймайте закон->викорінюйте корупцію.

bmwgorobec
25.09.2008, 23:47:22
Я думаю що зарплата ДАІшніка не змінить, він як брав гроші - так і їх буде брати, тільки міняється сума і правила(взяття грошей).

ValodjaE36
26.09.2008, 10:23:40
Є надія що цей крок покращить ситуацію на дорогах, але це не так просто, більшість водіїв наглі, не виховані, не знають правил дор.рух., а якщо знають то не дотримуються навіть таке просте як вкл. повороти при зміні руху або початку його, і все це процвітає перед закритими очима автоінспекторів. На вул. Городоцькій перед Інтермаркетом поворот наліво тепер коштує 100 грн. не менше, от і свідомість громадян, якшо не давати хабар то його ніхто не візьме і навпаки(:

Just be
26.09.2008, 10:54:38
За збільшення штрафів я згідний практично зі всім. За проїзд на червоне або виїзд на зустічну на перехресті як б на місці забирав права на рік. П"яних уродів за рулем розстрілювати на місці. ДАІ-шнікам підняти зп, і відповідальність за взятку, тоді не будуть доколупуватись до всього і "випрошувати" пару копійок на бензин. І основне, всіх ДАІшніків, поголовно, відправити на атестацію і вивчення правил та законів , бо просто смішно стає, коли починають доказувати що біле то чорне. А все банально просто - немає страху за то що можуть притягнути до відповідальності.

ValodjaE36
26.09.2008, 11:20:55
червоне це просто жах, я майже кожного ранку на перехрестку Дністровська-Зелена з таким стикаюсь і шо саме цікаве люди взагалі не бояться, от позавчора, їду на зелене а вони(як правило штуки дві) на червоне, мене вкурвило я газу і ніби йому в бік ітормоз-а йому пофігу він "правий", а де міліція (в барі сидить, кавусю пє) ...

CityCat
26.09.2008, 11:31:53
На вул. Городоцькій перед Інтермаркетом поворот наліво

Я там на капоті в якогось "деятеля" побував 4 тижні тому, тож все говорить само за себе...

Just be
26.09.2008, 11:35:38
ValodjaE36, вечером часто їзджу в районі перехрестя Стрийська-В.Великого (напроти ЛАЗ-у), так от, з ймовірністю напевно 3 проїзди з 5, коли в мене загорається зелений (і горить 1-2 секунди), то якісь смертники ше пролітають по Стрийській на своє не жовте, а просто червонюще світло. Я обоїми руками за, щоб таких льотчиків ДАІшніки натягували як тільки хочуть.
По моїх спостереженнях, в основному порушують або дуже дешеві або дуже дорогі машини. З дорогими ясно, гроші є - їм все пофігу, а от дивлячись на дешеві які пруться по зустрічній, на червоне, не пропускають нікого - стає обідно за наш менталітет. І тут я 100% згідний за підняття штрафів, коли був останній рейд ДАІ (як права забирали у всіх), їздити стало простіше, всі вроді порозумнішали, таке треба робити не раз в 10 років, а кожного місяця і тоді є шанси що дойде до когось.

Lehae34
26.09.2008, 12:15:17
При аварии на перекрестке со светофором как правило при приезде гайцев - обоюдка.їду на зелене а вони(як правило штуки дві) на червоне, мене вкурвило я газу і ніби йому в бік ітормоз-а йому пофігу він "правий"
скажет - ехел на мигающий зеленый, заканчивал маневр, а тут его и ударили.

ValodjaE36
26.09.2008, 12:24:15
Можна собі тільки уявити (ізжахом) до чого б дійшло на дорогах Львова ак би в нас були такі корки як у Києві, їхали б по головах, а так у нас рагулізм на дорогах а особливо на перехрестках у центрі, коли всі мають втиснутись(влізти) не залишаючи проїзду для інших, одним словом кожен думає за себе (як на війні) курва...

Alex
26.09.2008, 12:42:07
хоть бы один нормальный автодром был, где можно было б пар спустить на своем заряженном самолете и дальше спокойно передвигаться по городу..

в чем смысл теперь владеть БМВ ?

ValodjaE36
26.09.2008, 12:42:23
И еще узнал недавно(наболело) тот, кто едет и обгоняет(назив. Выпередження) по правому боку(ближе к тротуару) тот и прав(при ДТП)... будьте осторожны...

{ додано через 9 хвилин }
хоть бы один нормальный автодром был, где можно было б пар спустить на своем заряженном самолете и дальше спокойно передвигаться по городу..

Остается только на старте пар спускать-взувать на светофорах;-]
помню как-то в 2002 или 2003 году на подеме сул.Стуса как шяс на новий мост Сыховский, пролител Порш 911 турбо, а за ним через 15 секунд шоха ДАИ мчалась, потом долго немогла найти его, вот бы с даишниками потягатся ночью, натянуть их... так чтоб без последствий8-)

{ додано через 10 хвилин }
извините не умею я цитировать:-<

Alex
26.09.2008, 13:02:28
вот бы с даишниками потягатся ночью, натянуть их... так чтоб без последствий

опасно.. они обычно лихие ребята, могут в тебе дырок наделать как в друшляке.. если отставать начнут :)

Alex
26.09.2008, 14:19:39
вот такую тему в придачу к антирадару и рации надо покупать :

http://eplus.com.ua/news/_2008-05-07-12-25-47.html

Vomont
27.09.2008, 14:15:38
Ось такий він цей навіть не знаю як сказати, "проект закону про штрафи".
Полюбуйтесь...
http://www.epochtimes.com.ua/articles/view/3/11798.html

Solidol
28.09.2008, 15:15:03
нарешті і на їхній (ДАІ) вулиці свято, мабуть
вже потихенько підраховують прибутки потираючи
рученята "які ніколи не крали":-)))

GodinVictory
29.09.2008, 11:21:48
тепер хоч пішоходи почнуть нормально дорогу переходити у визначених для них місцях, а то валять всі кудись а пішоходів для них не існує.. Ми ж всі люди ,треба поважати всіх, а не тільки себе.

CityCat
29.09.2008, 11:28:17
тепер хоч пішоходи почнуть нормально дорогу переходити

Cумніваюсь. Допоки менти і їм люлєй не будуть виписувати за порушення - цирк з перебіганням у невстановлених місцях і майже перед самою машиною буде і далі

ValodjaE36
29.09.2008, 11:43:55
Такі питання вже обговорювали з ДАЇшниками, проблема з пішоходами в тому, що вони не носять з собою документи, і при порушенні неможливо виписати штраф, от і будемо чекати поки закони не змінять:-\

Vomont
29.09.2008, 11:45:57
Це точно! Дотриманням правил дорожнього руху пішодами - цим практично ніхто не переймається,особливо ДАІ.

CityCat
29.09.2008, 15:15:00
Можна підвести підсумок - на дорозі доведеться бути чемним, зважати на вилупків, що лізуть під колеса де попало, бо держ.бюждет з власної кишені понаднормово не хочеться наповнювати
:)

bmwe36petro
29.09.2008, 16:16:03
Це точно! Дотриманням правил дорожнього руху пішодами - цим практично ніхто не переймається,особливо ДАІ.
Сьогодні особисто бачив приклад такої поведінки пішохода на перехресті Окружна - Кульпарківська. Стоїть машина посеред дороги, двері відкриті, а водій дубасить п'яного вилупка, який очевидно гуляв по проїжджій частині. В мене виникло бажання допомогти тому водію, але то вже було б занадто...

Red Sky
02.10.2008, 10:33:08
На счет борьбы с автонарушителями.Смотрела на днях интервью с Киевским юристом о наших евакуаторах и о блокировке колес. Как оказалось,никакого закона об етом нету,а значит они не имеют права забирать или блокировать наши машины,ето самовольная борьба.Если вы и оставили машину в запрещенном месте,максимум,что может грозить,ето штраф.

CityCat
02.10.2008, 12:23:23
Система нарахування штрафних балів планується ввестись з 2010 року (http://www.podrobnosti.ua/ptheme/auto/2008/10/01/558322.html)

ValodjaE36
02.10.2008, 14:04:49
Остается только дубасить евакуаторщиков, так как им пофигу имеют они право или нет и все они подчиняются меру города, а последний в свою очередь дотрется с судом и выиграет его 200%... сма ругалься не раз, и знакомые подавали в суд, одним словои БЕСПРИДЕЛ:-@