PDA

Переглянути повну версію : Сервіс на вул.Навроцького, 25


Vovchik
20.12.2007, 22:33:22
Був на БМВ сервісі на Навроцького, начеб то нормальні хлопці в знають свою справу, але хочу почути ще чиюсь думку, бо був лише раз і не знаю взагалі як і що, може хтось був, скажіть в порівнянні з іншими ;-]

Адреса: м.Львів, вул. Навроцького, 25
Телефон: (032) 22-76-784, (067) 2522226
Послуги евакуатора (067)6767240

Lehae34
06.01.2008, 12:15:20
Менял там стойки передние. 5 раз они смотрели, по моей просьбе ,подходят ли стойки(вкладіши) которіе я купил, к опорным подшипникам. Смотрели всем кагалом, сказали, что подходят, распилили мои старые на две части, так как разобрать не смогли, и тут оказалось ,что они не подходят. Суббота ,магазины уже не работают...мягко говоря не удовлетворен их компетенцией. НЕЗАЧЕТ! Больше меня там не будет!

Shurikoff
10.01.2008, 11:46:17
Хороший сервис, есть пару толковых мастеров,но цены особо не радуют.

Rostixbmw
10.01.2008, 16:04:15
Хороший сервис, есть пару толковых мастеров,но цены особо не радуют.

100% особливо про ціни ;-) Може хтось може якісь знижки вибити LOL

muk
12.01.2008, 10:46:41
міняли задні амортизатори - не докрутили гайки кріплення, в результаті тарабан в задніх стаканах, зупеняєшся шукаєш ключ на 13, розшиваєш багажник, залазиш і крутиш. не складно, але приємного мало і багато про що говорить.

Nazik
24.01.2008, 02:23:50
Поясніть мені будь-ласка де ця вулиця знаходиться з цим сервісом?:)

ulin
24.01.2008, 10:23:00
Поясніть мені будь-ласка де ця вулиця знаходиться з цим сервісом?

Виїжджаєш з сихівського моста в сторону центра, перший поворот на право, метрів 300 проїжджаєш і повертаєш наліво в ворота на якусь базу. Там по ідеї можеш спитатись в когось, або буде вивіска з дороговказом

ulin
31.01.2008, 13:32:59
Хтось знає який телефон туди? Візитку вдома забув а хотів би передзвонити...

{ додано через 9 хвилин }
Хтось знає туди телефон? Я вдома візитку забув, а тре подзвонити

Nazik
22.02.2008, 00:46:40
Сьогодні був на тому сервісі. Датчики мої ASC i ABS так і не зробили, розвели руками і просто сказали "незнаєм що може бути", це мені дуже не сподобалось.
Побачили на моїй машині клубну наклейку і сказали що можна повісити у них наш плакат, незнаю наскільки серйозно вони це говорили, але можна з цим щось придумати. Буде реклама клубу. Був би на авіаційній нормальний компютер то я б взагалі більше нікуди не їхав. Завтра ще попробую десь на Сихів, говорять там якісь нормальні механіки з Хритсини працюють, якщо вже там ні то вже на саму Христину з тими своїми датчиками попрусь...

Rostixbmw
22.02.2008, 01:14:48
Побачили на моїй машині клубну наклейку і сказали що можна повісити у них наш плакат, незнаю наскільки серйозно вони це говорили, але можна з цим щось придумати. Буде реклама клубу.
На рахунок плаката незнаю а от наклейку можна і організувати заодно і в партнери запросити. Завтра попробуєм щось вирішити ;-)

ulin
22.02.2008, 12:21:17
Сьогодні був там. Говорив про клуб, про знижки. Казав що це все можливо, тільки треба до когось там звернутися (вроді Міша) і з ним поговорити. Думаю що треба приїхати ще раз і про це поговорити. При чому декілька чоловік одночасно, щоб вибити більшу знижку :)

arhex
29.04.2008, 14:05:34
не треба гнати на сервис. цілком нормальний.
була в мене скрута: розвалився регулювальний винт на радіаторі - подзвонив, прислали такси до мене з запчастиною запросили до себе настроіли ситему охолодження. все це близько 20.00 годин. Христина ховається та нервово курить. Бувало що майстри накосячать, але безкоштовно виправлять. Я так зрохумів що є проблеми по дизелям, але в кого їх нема

ulin
30.04.2008, 13:53:47
Сьогодні там був, поміняв всю ходову, передок (все поставив по лемфердеру). Хлопці там справу свою добре знають, зробили все професійно і швидко. Дуже задоволений. Говорив з керівником сервісу, не з Олегом а з інакшим, Олег зараз на лікарняному. Розказував трохи про клуб. Одним словом домовився що усім членам клубу знижка 10% на ремонт.

Rostixbmw
03.05.2008, 22:30:16
не треба гнати на сервис. цілком нормальний.
100%
Буваю там час від часу , роблю деякі речі які неможу зробити сам ( подушки балки , рульова колонка і тд.) ціни нормальні , відношення гуд , великий + багато запчастин є в наявності. Одним словом сервіс хороший (я задоволений ).
І знижку дають ( як для клубу );-)

Solidol
30.05.2008, 13:19:21
був на днях, робив дещо по ходовій, а заплатив як колись за переборку передка,
що поробиш інфляція клята, появився в них фірмовий стенд по кондюках, а от майстрів щось поменшало, може гуртом у відпустці чи на картоплі:-)))

Fly
19.08.2008, 12:17:06
Друзі - дайте телефончик на цей сервіс! Треба діагностику мотора зробити

Andriy
19.08.2008, 12:25:19
270-25-77

Fly
22.08.2008, 12:45:56
Тіки шо з сервісу!
Майстри толкові, покрайній мірі той шо діагностику робив точно! Вичислили проблему
Дорогувато але ... скупий платить двічі:)
Короче - зачот!

Lehae34
22.08.2008, 13:00:11
а что за причина, и сколько это - Дорогувато

Fly
22.08.2008, 13:52:17
Lehae34,
Діагностика вилетіла в 100 грн (по телефону казали 85 але ше мабудь порахували зняття і встановлення лямбди чи шо), ну відхилення в межах норми

Проблема полуживому разходомері.... вот треба шукати тепер....

Shpuganich
29.06.2009, 23:53:03
Хороші приємні хлопці не одноразово допомогали. Роман класний мужик, в суботу полетів бензонасос, подзвонив туди, сказав приїзджай, насос на місці купив в них, Роман особисто розібрав і поставив сподобалось відношення.

T.T.
01.07.2009, 11:56:13
:respekt: пацани молодці пологли чим могли , ставлення супер , найшли причину яку я шукав 9 місяців !!!!:respekt:

BMW-ЮРА
01.07.2009, 12:19:33
T.T., Ти поділись , шо то в тебе там було.І скільки пішло на ремонт того!

Vomont
01.07.2009, 13:08:48
Але в темі про проблему яка існувала

T.T.
10.07.2009, 16:44:00
На ремонт пішло 7000 грн.+/- 500 грн. проблема вбула така . Міняв вже 2помпи, 2 термостати , радіатор бо перший роздуло 1р. тому , а дути почало 5 місяців тому , прокладку тоже міняв , не знаю шо дальше робити бабла вже пішло дофіга !!!Міняли все крім вентилятора та датчиків , головку шліфанули і провіряли , бульок немає , печка гріє на 100% . верхній патрубок гарячий , а нижній не такий гарячий , низ радіатора холодний , а верхній кипяток , враження шо рідина в ньому і в верхньому патрубку кипить . вентилятор вкл. а ле таке враження шо не повністю охолоджує !!! Після того як машина остигає верхній патрубок втягується.

Rostyk
10.07.2009, 16:46:03
На ремонт пішло 7000 грн.+/- 500 грн. проблема

:shok: співчуваю

Малий
08.10.2009, 03:28:10
електрик там олень повний
два рази приїжджав щітки переставали працювати - не зробив
круїз не вмикався - не зробив
Машина не заводилась притягнув на навроцького, геніальний елєктрік сказав шо стартер, виявилося банально проблєми з акамулятором:)

Just be
08.10.2009, 10:06:01
Машина не заводилась притягнув на навроцького, геніальний елєктрік сказав шо стартер, виявилося банально проблєми з акамулятором
круто :rofl:
На рахунок стартера, то одному з наших тоже робили там, так зараз машина заводиться раз через раз :)

ValodjaE36
08.10.2009, 10:38:00
електрик там олень повний
і не тільки елктрик...
подруга приїхала туди на діагностику, так нарахували за роботу + запчастини на Е39 12-13000 грн, а в інших вийшло близько 5000 грн все разом... так що оленями вони важають не себе:)

Shurikoff
08.10.2009, 13:27:25
електрик там олень повний
Не правда,там есть Тарас он толковый електрик,не раз выручал,может это не Тарас смотрел а какой то моторист или механик?

ValodjaE36
08.10.2009, 17:19:16
Shurikoff, это не я ремонтировал электрику:) я просто цитировал, и расказал историю из жизни:secret:
а сам я там пару раз ремонтировался, но очень мне не понравилось отношение к клиенту, особенно когда подшибник ступицы менял, приехал вовремя, мне дали зеленого мальчика который даже не знал как он выглядит, мальчик стукал-стукал, а потом пошел на обед(домой), и я сидел его ждал пока он покушает, а потом снова начнет стукать, в результате затрачено в два раза больше времени, цена работы получилась дороже самой запчасти:(
может Тарас он толковый електрик
но алени там есть:biggrin:

Малий
08.10.2009, 20:51:40
Не правда,там есть Тарас он толковый електрик
не знаю, може толковий, але за чотири моїх відвідини йому нічого не вийшло зремонтувати в моїй машині...
певно шось пороблено...

sergiy
09.10.2009, 12:44:19
в миколиному сервісі міняв ремінь распредвала... випхали мене звідти з побічними звуками в двигуні, - сперли на генератор. приїхав на навроцького і там виявилось шо в відсіку ремня завалявся кусочок чи то помпи чи віськомуфти. потім стартер знімали, ціна по телефону була дешевша ніж на місці, але я їм про це сказав і вони взяли дешевше. а олені всетаки є - забули вакуум на місце поставити.

Yurec
14.05.2010, 09:31:10
Був там вчора, все сподобалось. Швидко, якісно, ціни норм. :good:

Feda
30.11.2010, 21:14:30
Сьогодні був на сто на вул.Навродського робив профілактику своєї 318 М40! Робив Міша-дядько толковий все чітко і оперативно рбить без лишніх тєлодвіженій. Замінив Ремінь привода Contitech-CT589-231грн, ролік натяжний Ruville-55002-303грн, Ролік обвідний Ruville-50004-127грн, Ролік направляючий Ruville-50003-165грн ,Сальники клапанів-8шт по 5грн-40грн, чесно кажучи незнаю які,Сальник колінвала-54грн,Масляний фільтр-57грн, . Робота заміна ремня і трьох роліків 220грн, Заміна сальників клапанів 200грн, Заміна масла і масляного фільтра-40. За все про все зі знижкою я заплатив 1370 і залишився дуже задоволений !:ok:

bmwe36petro
14.02.2011, 12:03:08
Був у суботу в них перший раз, нікого фактично не знав. Моє авто робив Славік, про цю людину можу тільки позитивно відгукнутися, зробив усе грамотно, без лишніх тєлодвіженій, як то кажуть, ну поспілкуватися з ним теж приємно. Перелік робіт у моєму бортовому журналі (http://bmw-club.lviv.ua/showpost.php?p=60206&postcount=53). Я був присутнім при обслуговуванні весь час (з 9:30 до 14:30). Наступного разу можу залишати йому авто і їхати по свої справах, або пити каву в кімнаті клієнта. По цінах не дешево, але терпимо, рахунок вийшов на 803грн, заплатив 750грн, хоча не зрозуміло, бо в інформації про партнера вказана знижка для членів Львівського Клубу БМВ 10%, я не відразу на це звернув увагу, бо спішив, наступного разу уточню в чому справа. В загальному відгук позитивний.

ValodjaE36
14.02.2011, 14:23:36
рахунок вийшов на 803грн,
а попередньо виходив рахунок на 550 чи 650 грн. щось добавилось?

bmwe36petro
14.02.2011, 14:27:43
щось добавилось?
так, попередньо рахували без супортів і ступиць

ValodjaE36
14.02.2011, 14:31:33
так, попередньо рахували без супортів і ступиць
тоді все сходиться) але знижку за малу дали!

Just be
14.07.2011, 17:36:47
Розкажу я маленьку історію про свої відвідини сервісу.

В минулу пятнцю домовився про заміну прокладки піддона. Приїхав, по часу сказали, що займе десь 4 години. Залишив машину та поїхав на роботу, подзвонили що готово майже через 8, ну то таке. Приїхав до них - ціна 440грн, коли я запитав за знижку то почув у відповідь, якби знали що я ще знижку захочу то нарахували би більше ... Розрахувався і пішов за машиною, завів і тут в мене засвітився "Check Engine", пішов до них - відповідь була, що коли відключали фішки то прописались десь помилки, Тарас(електрик їх) був на місці зняв ті помилки і я поїхав додому. Коли наступний раз завів машину (після години простою) чек загорівся знову .... я набрав Славіка (лисого) сказав йому про то, відповідь була в стилі "я не знаю від чого то", "ми всьо попідключали" і може то взагалі не ми. Ну домовились на суботу зранку. Приїхав, вони поковирялись в тих фішках, запшикали вд-шкою, сказали поїзди трохи чек має пропасти, бо помилку ми зараз збити не можем. Поїздив, помилка далі, в неділю взяв свою діагностику - збив її, помогло на 20 хв... Подзвонив знов до Славіка, він сказав що Тарас в відпуску і буде з наступного понеділка, коли я сказав що чекати не буду - дав телефон електрика з віктор-сервісу, який мав всі мої питання вирішити. Записався до нього на вівторок на 18, приїхав, почув що мені треба почекати ще 30хв, бо він не встигає (то що я з роботи відпросився то фігня, а варіант передзвонити і сказати щоб я приїхав пізніше напевно заскладний ...), після чого я поїхав по справах, приїхав в 19. Діагностує він інпою (це типу, як закручувати гайку пласкогубцями ... шось получається но через одне місце). Почалось його знайомство з моєю машиною з того що він пробував прочитати мотор як всі крім N42(хоча спочатку я йому сказав про моделі і він відкрив як треба) ... далі в списку помилок був написаний пробіг - в одної був 330тис, в іншиі 5тис, і ще 2 різних, це його дуже зацікавило, я йому пояснив що помилки збив в неділю і вони всі прописались в неділю, відповідно пробіг не може бути різний і це глючить прога, відповідь була що комп"ютер не глючить.... Задолбував він машину газуванням ще 10 хв, його вердикт, що переплутані місцями фішки лямдазондів до і після каталізаторів по 3-4 циліндрах (по його словах їх в загальному 4 штуки, хоче реально є 2 перед і 1 після). Слова що їх переплутати практично неможливо через різну довжину ефекту не дали. Перед відїздом він сказав, щоб я йому дав 50грн за діагностику, на що він був успішно посланий на навроцького за грошима, він напевно образився і я поїхав.
Після цього я домовився на ранок середи знову на навроцього, щоб вони виправили. Приїхав, вже цілий консіліум крутився під машиною, в результаті все лишилось як є. Коли я вже підняв кіпіш що мені треба цю проблема вирішувати, бо скоро далеко їхати, сказали що попробують Тараса видзвонити щоб він приїхав і розібрався. Потім ще були розмови що це напевно взагалі вони не винні, і якщо це так то прийдеться заплатити грошей за усунення проблеми, я сказав якщо це не вони заплачу без проблем, а на питання що робити якщо проблема їх - відповіді я не получив, зато сказали щоб почекав до вечора і проблему будем вирішувати. Коли я сказав що поїду на інший сервіс(для прикладу була названа Христина) і привезу рахунок, мені Саша відповів що ніякі рахунки не буде оплачувати .... Вечером подзвонили, що буде Тарас і щоб я підїхав.
Приїхав, Тарас зразу сказав що це проблема з 1 лямбдою (тобто 1-2 циліндр), продзвонив всі дроти з ними все ок і після того знайшов причину. А тепер увага: фішка лямбда зонда не була до кінця запхана !!!!! Запхав її, мотор почав працювати нормально і все стало на свої місця. Жодних вибачень чи якихось компенсацій я не почув від власників сто...
В результаті, я потратив КУЧУ свого часу на катання до них, потратив бензину(розхід був 15+), відпрошувався з роботи, тратив нерви і все через то що майстри не змогли фішку запхати до кінця і виявити це при подальших відвідинах.

Тому кожен після прочитаного хай складе своє враження, а я якщо туди і буду їздити то виключно до Тараса або Славіка(ходовик).
Відношення до клієнтів зі сторони адміністрації просто 0-ве, починаючи зі знижок для клубу і закінчуючи відповідальністю.

ValodjaE36
14.07.2011, 18:39:04
нда... не приємна ситуація...

Nikola
15.07.2011, 13:21:34
Just be, Раджу хімічну 4.пунктуальність і спрос теж є там:biggrin:

Gamal
15.07.2011, 14:18:13
Just be, здивував ти мене...

pomchuk
15.07.2011, 14:32:49
Купляв там один раз запчастину бо була в наявності!
По телефону одна ціна, коли приїхав більша. Сказав що від клубу, спустили до тої яку говорили по телефону.
Відношення на 3-ку.:bad:

pilot
15.07.2011, 23:08:10
Интересно, почему у нас на сервисах тебе рады только тогда, когда ты делаешь что-то дорогое, а когда приехал по-мелочи - то отношение как будто ты им что-то должен. Как можно было не вставить нормально фишку и после всего этого ещё и не извиниться за своих подчиненных (я уже не говорю о компенсации).
И единственный человек на сервисе решил проблему за 10 минут, это что за халтура такая, может закрывать сервис на время отпуска хороших мастеров?
Для себя после таких коментов я сделал вывод про этот сервис - туда не поеду, тем более не уважаю, когда на таком большом сервисе еденицы тех, кто действительно что-то умеют и если говорить про партнёрство - то в отношении к клубным машинам всё должно решаться не через одного человека - а на сервисе должны знать все: мастера, приёмщики и если хотите - то и дворники о том что мы партнёры. Машина же не заехала в гараж к "дяде Ване". И получается, что если ты лично не знаешь Тараса или Славика - то делать там нечего??????
Короче большой бан сервису:bad:
зы: а директорам сервиса надо хорошо подумать именно об обслуживании клиентов , ведь форумом пользуются не только члены клуба....

Gamal
15.07.2011, 23:22:34
в цій ситуації краще до "дяді Вані" їхати, ні одного колеса там мого не буде :biggrin:

Vomont
15.07.2011, 23:39:29
ведь форумом пользуются не только члены клуба....
це точно,перспектива сумнівна тоді вийде....Думаю що власники Навроцького зроблять з цього висновки а я їм по можливості ще про це нагадаю.

Andymaster
17.07.2011, 23:23:03
Всьавлю і я своїх пару коп. В мене е39 (була) так ось на протязі нашої із нею дружбою (близько 1.5 року) в неї був цікавий дефект. Постій ний дзенкіт в районі переднього лівого колеса. Куди тільки не їздив (крім Христини), був один раз тому мордатому якомусь їхньому менеджеру чуть писок не набив - хамло. Ну але меньше з тим, і на Хімічній також неоднаразово пробували усунути - нічо не помагало. Всю ходову зробив а той дзенькіт як був так і лишився. Поїхав на Навроцького зробили за пів години - 75 грн. Виявляється причиною став камінець асфальту якими так люблять наш Львів після зими засипати. АЛЕ що треба було зробити так: повністю зняти супорт і захист, і вуаля камінець вапав і все закінчилося. Хоча цей дзенькіт мені зіпсув купу життя. Тай телефон впринципі полагодили. І ставлення було нормальне. Я не член клубу, тому знижки в них не просив. За все про все заплатив 150 грн. Як на мене то нормальна ціна.

{ додано через 6 хвилин }
А на Хімічній теж свої косяки були. Реставрували рульову, коли ставили недокрутили. Я коли виїхав то аж онімів від гуркоту. Причина та що описана вище. З камінцьом ради не могли дати, через те що ліньки мабуть було все відкручувати було а може і не знали. Плюс стойки передні надурно поміняв (200 євро) хоча не шкодую машина мякша стала. Так шо хлопці як не крути а кваліфікованих майстрів у нас обмаль. Якби вони проходили відповідні сертифікації чи навчання на BMW, як то роблять у всіх наманих коаїнах, була б інша справа. А так і виходить вроді і хлопці толкові і руки звідки треба ростуть але от шось десь і чогось та незнають. А власникам сервісів треба також кінці з кінцями зводити.

ValodjaE36
18.07.2011, 09:42:33
Скажу так, щоб багато не писати, наші сервіси це здебільшого лотерея, ніколи не знаєш, що взбриде майстру, при вирішенні даної проблеми, а особливо його директору при розрахунку...
камінчики і я витягав з машини, хоч на сервісі не працю:)
Andymaster, думаю просто маєш щастя...

pomchuk
18.07.2011, 13:44:11
наші сервіси це здебільшого лотерея - 100%. Купив сйомники на шарові і сейленти - сам вже давуно "камінці добуваю" в вихідні... їжджу тільки на 2-3 сервіси щоб розвал-сходження перевірили.

e@gle
28.09.2011, 17:43:51
Їздив щойно на проточку тормозних дисків(після невдалого заїзду на автомийку...).
Заплатив 280 грн, задоволений. Раджу.

Vomont
28.09.2011, 21:51:40
теж планую попасти, а як ти визначив що це після мийки?

e@gle
29.09.2011, 10:47:37
Один раз заїжджав на мийку біля мосту на стрийській. Їхав в 2му ряді, і думка помити машину прийшла спонтанно...тре було обігнати 1й ряд, і з'їхати вправо...трошки розігнався...трошки тормозив. Далі відразу на мийку, зустрів ше друга, поки говорив - дивлюся а там вже пара з коліс валить...за звичай завжди кажу "ДИСКИ В ОСТАННЮ ЧЕРГУ!!!"

{ додано через 54 секунди }
Може то хтопці на мийці просто не могли дивитися на грязні шніцера :D

Vomont
29.09.2011, 10:58:29
Може то хтопці на мийці просто не могли дивитися на грязні шніцера :D
швидше за все :)

santos
03.10.2011, 20:08:30
а має хтось Номер Тараса?

shpak
03.10.2011, 23:18:21
0671440038

Andrii
25.04.2013, 14:33:51
був сьогодні. заїхати/знайти не легко, але реально. хлопці адекватні. пояснюють в процесі. зі знижкою за діагностику ходової заплатив 75грн. буду їздити ще.

Ecosee
25.04.2013, 17:03:31
був сьогодні. заїхати/знайти не легко, але реально. хлопці адекватні. пояснюють в процесі. зі знижкою за діагностику ходової заплатив 75грн. буду їздити ще.

А знижка для клубу там є?

bmwe36petro
25.04.2013, 22:47:49
Знижки*:

Для членів клубу
Original BMW Part & accessories -8%
Запчастини інших виробників -12%
Всі види робіт та послуг -10%

Для учасників форуму
Original BMW Part & accessories -4%
Запчастини інших виробників -6%
Всі види робіт та послуг -8%

guf
26.04.2013, 12:26:40
Був у них на діагностиці ходової. Не дуже сподобалось, так як ходову дивився молодий хлопець, судячи зі всього - стажор, багато чого йому ще показував, ломік хотів засунути всюди куди тільки залізе. Ставлення також не дуже сподобалось, хоча заїхав без попереднього запису і зачекавши 5 хв заїхав в бокс. Молодяга виявив, що "підуставщі" нові сайленти ричагів які і два дня не простояли, тому що великий хід при навантаженні метровою монтіровкою) І люфт рульового механізма, колонки. Ціну за неї сказали мені щось в районі 300 євро, по ціні на роботу не уточнили. Заплатив чи 50 чи 100 грн, не памятаю, але проблему відповідно не рішив...

Поїхав до свого майстра, знайшли ще багато чого іншого, особливо дивний люфт штока стойок... а рульову колонку - поміняли підшипник за 75 грн :)

Andrii
26.04.2013, 12:47:40
guf, це трохи дивний коментар.
Якщо в тебе є майстр яким ти задоволений, то чому їздиш на інші сервіси?
Вартість роботи в одних памятаєш з точністю до 5грн, а в інших не пригадаєш чи 50 чи 100.
Ну і ні слова про проблему яку не вирішив "молодяга" і як її вирішив твій майстр. А було б цікаво.
Стосовно того, що люди прийняли тебе без запису то ІМХО круто, далеко не всюди так зроблять. Тому якщо можеш уточни про ставлення, будь ласка, що саме не так?

BMWheelman
26.04.2013, 12:47:56
що "підуставщі" нові сайленти ричагів які і два дня не простояли
guf, не розумію підходу, шось міняне два дві тому, а діагностика не робилась до того?? чи ти міняєш все від фонаря а потім так же пишеш відгуки?

guf
26.04.2013, 13:46:55
guf, це трохи дивний коментар.
Якщо в тебе є майстр яким ти задоволений, то чому їздиш на інші сервіси?
Вартість роботи в одних памятаєш з точністю до 5грн, а в інших не пригадаєш чи 50 чи 100.
Ну і ні слова про проблему яку не вирішив "молодяга" і як її вирішив твій майстр. А було б цікаво.
Стосовно того, що люди прийняли тебе без запису то ІМХО круто, далеко не всюди так зроблять. Тому якщо можеш уточни про ставлення, будь ласка, що саме не так?

Їздив на інщі сервіси - тому, що не міг знайти причину, шукав ще де є вібростенд.. нажаль у Львові немає, є тільки щось подібне до нього на Трістарі - де БМВ взагалі не знають.
Не памятаю вартість, таке буває :) Памятаю, що в межах Львівських цін за діагностику - 50-100 грн. Молодяга тільки дігностував, і знайшов тільки колонку, про яку я вже знав і заказав підшипник. Проблему вони не могли рішити в розумних для мене межах, тому, що вони далі BMW ETK не залазять, для них це границя з цивілізацією і лісом, ЕТК показав, що колонка іде тільки в зборі і запчастин\ремкомплектів немає, також мене відштовхнуло від них те, що я почув, що є складності зі зняттям рульової, так як там є контактна група\кільце яке можливо зламати при неправильному демонтажу (від кого почув - не памятаю, говорив з багатьма). Спеціалісти які роблять конкретні автомобілі - мають знати, що вони роблять, або хоча би дуже добре читати перед роботою BMW TIS.

Після чого я все-таки добив свого майстра, щоб він в 100й раз все перевірив і тоді знайшли ще проблеми, які були пропущені минулими діагностиками. Знайшовши в каталогах підшипник замовив його і з моїм мастром зробили ремонт "неремонтно здатного" механізму.

По ставленню - як такових ярко виражених моментів не було, але в цілому - на мене дивились ніби я приїхав на таврії на крутий сервіс, і тіпа назбирав на діагностику яку так довго мріяв зробити, ніби я їм щось винен і вони своїм дутим обличчям мені про це нагадують.

{ додано через 3 хвилини }
guf, не розумію підходу, шось міняне два дві тому, а діагностика не робилась до того?? чи ти міняєш все від фонаря а потім так же пишеш відгуки?

Частину запчастин все-таки прийшлось фактично міняти від фонаря, так як вже все що можна було зробити - зроблено, а результат не радував. Хронології особо не памятаю, але "від фонаря" це вже було після візиту на цей сервіс.
Іменно сайлентблоки були замінені по декільком причинам - там стояв не оригінал, я їх ще не міняв, мій пробіг був уже поза 15 тис, на форумах по е46 пишуть, що дані сайленти це слабе місце і їх міняють ледве не кожну заміну масла, а також - вони маслонаповнені, тяжко зрозуміти чи вони відходили свій ресурс.

emfive
26.04.2013, 15:36:14
По ставленню - як такових ярко виражених моментів не було, але в цілому - на мене дивились ніби я приїхав на таврії на крутий сервіс
Чисто для хохми. Я себе так же відчув минулого четверга коли дзвонив шоб записатись на комп. діагностику. Так коли сказав шо в мене З9 кузов 525 тдс, чувак сказав шо машина застара для діагностики, а коли я перепитав чи вони дійсно не зможуть прочитати мого дизеля мені ввічливо пояснили шо дизелі взагалі важко читаються :shok: . Цілий день після того їздив і улибався :shok:сам до себе - ну думаю, чуваки собі на ISIS нашкрябали тепер для них я лох :rofl:

324disel
26.04.2013, 16:39:51
шукав ще де є вібростенд
даааа, вібростендів як гною, хоча би на кожному Бошсервісі.
Хоча якщо ти фотографуєшся біля Ашану....

guf
27.04.2013, 02:51:02
даааа, вібростендів як гною, хоча би на кожному Бошсервісі.
Хоча якщо ти фотографуєшся біля Ашану....

Перестань будь-ласка тролити, десь невдачно пожартував, так ти будеш в кожній темі мені то пригадувати?

Дійсно не знайшов нормального, щоб була яма і можна було дивитись, а не так як на Трістарі - заїхав на 4 кірпіча торчащих з підлоги.. потрясло.. і сказало, що стойки вообще ніякі, геометрії взагалі нема.. і менеджер ще уточнив, що ці дані не достовірні, так як нема умов для точної діагностики.. а нафіга тоді такі стенди ?............

Загалом, якщо знаєш де я нормальний стенд - підскажи, буду вельме вдячний :)

{ додано через 1 хвилину }
Чисто для хохми. Я себе так же відчув минулого четверга коли дзвонив шоб записатись на комп. діагностику. Так коли сказав шо в мене З9 кузов 525 тдс, чувак сказав шо машина застара для діагностики, а коли я перепитав чи вони дійсно не зможуть прочитати мого дизеля мені ввічливо пояснили шо дизелі взагалі важко читаються :shok: . Цілий день після того їздив і улибався :shok:сам до себе - ну думаю, чуваки собі на ISIS нашкрябали тепер для них я лох :rofl:

Ну да... 39 кузовів як ланосів тепер, розбагатів народ :biggrin:
Якщо проблема актуальна - можу підсказати куди підїхати - є хороші хлопці, або сам можу подивитись\позичити адаптер.

P.S. Чи то твоя машинка сьогодні ремонтувалась з ароматизатором-ялинкою на вихлопній ? :lol:

{ додано через 4 хвилини }
чуваки собі на ISIS нашкрябали тепер для них я лох :rofl:

Isis він то для Фки... думаю з таким ставленням до них такі машини ще не скоро приїдуть....

emfive
27.04.2013, 11:22:22
Ну да... 39 кузовів як ланосів тепер, розбагатів народ
Якщо проблема актуальна - можу підсказати куди підїхати - є хороші хлопці, або сам можу подивитись\позичити адаптер.

P.S. Чи то твоя машинка сьогодні ремонтувалась з ароматизатором-ялинкою на вихлопній ?

Не моя.) Дякую, але через добу після виявлення в 14 тесті приборки нової помилки, в глухому львівському гаражі, допотопним DISом, прочитався мій древній дизель за хвилин п'ять. Все ок.
П.С. Може хтось із сервісу спростує, нечитання 39 кузову м51го мотора? Можливо, банально переплутали кузова, роки випуску, епохи? :) Так як чув шо електроніки в них дійсно хороші.

e@gle
27.04.2013, 15:12:01
Пробуй різними адаптерами, в них всіх схеми розпайки чуть розрізняються...відповідно не все працює на одних чи інших.

324disel
27.04.2013, 17:50:22
Перестань будь-ласка тролити
Ну да, це я люблю.
так ти будеш в кожній темі
а на рахунок кожної це ти даремно.

На рахунок трясучки. Він не показує достовірно, тримає чи не тримає. Можна підспустити колесо і вже маєш не точні дані. Якщо твої аморти не тримають, це видно ітак методом похитування. Стук стенд не показує.

guf
28.04.2013, 11:31:53
Мені треба такий стенд, щоб він просто тряс... а я вже хоч сам на ямі всьо подивлюсь. Головне - щоб стенд був з ямою.

axel
28.04.2013, 11:37:08
Так на шкода сервісі на Шевченка є вібростенд з ямою.

guf
28.04.2013, 11:40:39
Дякую, подивлюсь що там, кажуть сервіс там дебільний.. головне щоб дали стендом зкористатись.

Breaker
30.04.2013, 20:24:50
Сьогодні був на цьому сервісі. Задоволений, хоча знижку для учасників форуму нажаль не зробили

Vomont
30.04.2013, 22:46:01
Сьогодні був на цьому сервісі. Задоволений, хоча знижку для учасників форуму нажаль не зробили
там наскільки я знаю,діють знижки тільки для членів Клубу

bmwe36petro
30.04.2013, 23:12:50
Vomont, погано значить знаєш, все чітко розписано у розділі Партнери.
Знижки*:

Для членів клубу
Original BMW Part & accessories -8%
Запчастини інших виробників -12%
Всі види робіт та послуг -10%

Для учасників форуму
Original BMW Part & accessories -4%
Запчастини інших виробників -6%
Всі види робіт та послуг -8%

Vomont
30.04.2013, 23:37:12
Vomont, погано значить знаєш, все чітко розписано у розділі Партнери.
значить давно читав,буває.

Breaker
01.05.2013, 00:06:15
Та мені пофіг було на ту знижку, бо там би вийшло пару грн, просто сам факт . Але сервіс дуже сподобався, Тарас хороший майстер, буду туди заіжати надалі.

UKRMAIL
01.05.2013, 02:24:36
Був кілька разів там.
Сподобались механіки. Акуратно , чітко і виважено. Нормальний дотошний прийомщик.
Дуже сподобалась увага до дрібничок . - Кульочок на сидіння, ковдра на крило , помиті руки перш ніж торкатись до чого завгодно в салоні.. Майже всі дрібні пластмасочки є в наявності нові... Чи наприклад - міняли радіатор головного охолодження, все витягнули - продули прочистили протерли і тільки тоді збирати
Мені видалось , що хлопці знають що роблять .
Ціни , як мені видалось , вищі ніж загалом по місту. Задоволений. там і обслуговуватимусь .

BMWheelman
03.05.2013, 11:35:45
якось шось робили мені, коли прийшов оплачувати послуги спитав чи дасьте знижку, відповіли шо знижка тільки за наявності членської картки. Через незнання чи є для учасників знижка чи ні я і не сперечався

Stebnyk
03.05.2013, 13:33:41
обслуговуюся там постійно. роботою задоволений. при потребі терміново щось зробити, відразу стараються допомогти і десь "вклинити" в графік.
практично завжди є більшість потрібних замінників. решту можуть замовити.

AlexaUA
02.04.2018, 17:25:30
Не знаю чи вони ще працюють, але якщо так працюють як мены авто зробили, то краще б не працювали.

Заїхав поміняти роліки і ремінь генератора, виявилось, що треба і натяжитель міняти. Купив привіз роліки, ремінь, натяжитель в них взяв. "Поміняли" але все одно свистить. Той их зам. каже то напевно ремінь кондиціонера свистить, ми все зробили, хз. Було це в лютому 2017р.

Купив ремінь кондиціонеру замінив, свистить. Недавно потекла система охолодження поїхав до іншого майстра, там замінили трубки, все ок, каже шось в тебе ролики дуже вбиті, треба міняти, я ок - купив пару. Ті що на цей сервіс брав були Febi. Інший майстер (не з цього сервісу) зняв старі, і що - то ніякі не Febi і взалі 2 разних по маркуванню. Замінив, свистить, каже водяна помпа - купив, сьогодні він її поставив, звонить - помпа ок, але знов свистить так як ремінь проковзує, натяжки немає. Натяжитель вони теж не замінили.

Тобто я їм заплатив за роботу, привіз запчастини, купив натяжитель - вони запчастини вкрали, гроші за роботу взяли і нічого не робили. Монстр - сервіс.