PDA

Переглянути повну версію : Поможіть з вибором авто. Неспішно.


BOXER E38
28.03.2009, 13:14:35
Тема банальна, але...
Отже, основні моменти:
Протягом пів року (року максимум) буду прикупляти машинку. Для мене еталон автомобілів - БМВ, тому тут і пишу, питаю порад і думок в справжніх БМВістів.
З одного боку хочу БМВ. Але маємо такі обмеження:
1. ціна - до 8-9к.;
2. вік - старше 12 років реально боюсь брати;
3. основне - обслуговування. не хочу постійно вкладати гроші в ремонт то ходової, то двигуна. Це жорстка умова. Хочу їздити спокійно і не паритись... Розумію, шо при виборі треба буде вивчати конкретну машину і так далі. Але чи 10-12-річні бешки не будуть мені гемору приносити постійно?
4. об"єм - до 2 літрів; потужності на 2 літри мені вистачить, та й розхід має бути в межах розумного, основна їзда - по місту;
5. основні вимоги - економічність і надійність.

Особисто я люблю і покрутити мотор і розігнатись, але з розумом; по ямах вбиватись машина не буде, ну і так далі...

Я так думаю, підходить мені шось з 3-ої серії... Як вони? Як обслуговування? Неважно чи купешка чи ні, навіть краще купешка...

Це з одного боку. З іншого, я по-зрадницьки дивлюсь в сторону япошок :-.
Дуже прошу не бакланити, а підійти до цього питання з розумінням. Ті ж цівіки і мазди 10-12 років однозначно дешевші. Обслуговування - теж не надто дороге. Розхід - явно менший, ніж на бешках.

От в таких я сумнівах перебуваю...
В будь-якому випадку, не хочу зараз вкладати купу грошей в машину і хочу кілька років їздити спокійно і не вкладати гроші в ремонти і бєшені розходи бєнзи...
А от через кілька років вже можна виходити на новий рівень 8-)

axel
28.03.2009, 13:34:15
Обслуговування - теж не надто дороге
Ну не кажи.
Неважно чи купешка чи ні
Купехи чомусь зараз в ціні.
об"єм - до 2 літрів; потужності на 2 літри мені вистачить, та й розхід має бути в межах розумного, основна їзда - по місту;
М42, або краще м50/52 B20

І глянь на Е34 остатніх років, з ким, а з ними гемору мало.

Just be
28.03.2009, 13:42:22
BOXER E38, в твому ціновому діапазоні тільки е36, якщо хочеш не більше 2 літрів, то брати однозначно 2.0. Різниця в розході між 1.6\1.8\2.0 буде в районі 1 літри, але 6 котлів(2.0) то не 4(1.6\1.8). В мене рік часу була 320, я поміняв тільки стойки і по мелочі по ходовій, і це зразу як взяв. Після того проблем не було абсолютно ніяких. Розхід в неї в районі 10-12 літрів. Якщо брати з М52 мотором то дивитись чи не був перегрітий, в М50 таких проблем нема. Якщо візьмеш з живим мотором і будеш лити нормальне масло то вбити його важкувато.
На рахунок купе чи седан, маю вже з чим порівняти тому висновки наступні:
В купе набагато зручніше сидіти переднім пасажирам, більше місця за рахунок довшої морди. Ззаду сидіти тоже нормально, єдине трохи важко залазити\вилазити, але це концепція всіх купешок. Кузов купехи жорсткіший від седана. Якщо нема потреби возити весь час когось ззаду, то купе рулить.
Щодо япошок, просто сядь і проїдься на япошці і потім на бесі, думаю всі питання зразу відпадуть.

andriy320e30
28.03.2009, 19:17:29
м50 -52 самий крутий мотор
м54-не то там напилення

CityCat
28.03.2009, 22:56:56
я по-зрадницьки дивлюсь в сторону япошок
Машинки теж Cool (хлопці з BMW, не рахуйте за провокацію), але свої + і - однозначно.

Про BMW і ціну: - якщо "а ля спорт" - Е34, "а ля комфорт" E39 - 520. Ростик (CONFIG) і хлопці скинули інформацію на форумі, на що звертати увагу при купівлі до Е39. Субєктино радив би Е46/2.8

{ додано через 4 хвилини }
Якщо візьмеш з живим мотором
Живим.. тобі б до прикладу, Назік, спитавшись - наскільки двигун "відкатаний" повірив, а так... кожен, мля, щирий "галичанин", "№;%:??*?*(()...... (месниє ідіоматіческіє вираженія) та мотор як годинник,....

Обовязково, щоб не просто глянули, а так, мін 30 затратили.. + 20 мін траси

{ додано через 9 хвилин }
Передпродажні маніпуляції в "громадян 50% галицьких українців прості - по ямах "60-80" газнув - стукнуло - замінив на неоригінал (в кращому випадку), (в гіршому - підтянув/резину підклав/зашпаклював і балончиком задув (відпі,,,див би "самок собаки") і на продаж...

{ додано через 12 хвилин }
Субєктино радив би Е46/2.8

А машинка - як винищувач :)
Ех...

BOXER E38
29.03.2009, 12:05:49
Подивився на авторіа приблизні ціни і трохи прикуїв... :-o Таке враження, шо лише на бехи ціна в доларах не впала...
в твому ціновому діапазоні тільки е36
ну так ше є Е34... але схиляюсь до Е36 все таки.


то брати однозначно 2.0.
так і хочу 8-)

Якщо візьмеш з живим мотором
от наскільки реально взяти зараз 10-12-річну беху з нормальним живим мотром і не попасти? і чи є в нас хороші майстри, які зможуть вздовж і впоперек її продіагностувати?

CityCat, Е46, звичайно, прекрасний варіант, але бюджет наразі до 10к.

п.с. нарив отаку ляльку, хто знає чия вона? http://auto.ria.ua/auto_bmw_984322.html

Anesteziolog
29.03.2009, 13:27:50
Щодо япошок, просто сядь і проїдься на япошці і потім на бесі, думаю всі питання зразу відпадуть. 100% попробуй і проїдся на япошці і на БМВ і зразу зрозумієш яка машина комфортніша і спортивніша.

CityCat
29.03.2009, 18:08:23
100% попробуй і проїдся на япошці і на БМВ
Правильніше булоб сказати - проїдься на япошці і німцеві :)) Серед япошок теж є достойні конкуренти БМВ. Але БВМ - це тема, що не кажи

Roma-GT
29.03.2009, 19:03:54
BOXER E38
по критеріях яких ти вибираєш 10-12 річну машину БМВ не для тебе...про то шо ти не будеш робити ходову і все остальне можеш забути...час бере своє....

adv0kat
30.03.2009, 15:21:56
BOXER E38, посмотри сюда: 1. http://www.bmwclub.ua/sales/10266.html

2. http://www.bmwclub.ua/sales/10099.html

Полная подборка http://www.bmwclub.ua/sales/search.html?serie=2&model=&engine_index=&engine=&engine_type=0&kuzov=&kuzov_type=0&year_from=1993&year_to=2009&city=&price_from=&price_to=&Search=%E8%F1%EA%E0%F2%FC+%EE%E1%FC%FF%E2%EB%E5%ED%E8%FF